Nederlandse Poezie

2012

- 1943. [Bundel verzetspoezie]. z.j. Oorspr. omslag. 32 p. De Jong 593. Op de voorzijde van het omslag een Nederlands wapen en op de achterzijde een nummer 2559. xM 0203 Euro 10.00

- Amsterdamse liefdesgedichten. Amsterdam, Uitgeverij 521/Scheltema, 2003. Gebonden. 63 p. T.g.v. het 150-jarig bestaan van boekhandel Scheltema xL 1072 Euro 9.00

- De verloren zaak. Katern over boeken. Nummer 0. poezie-special, november 1988. Maastricht, Gerards & Schreurs, 1988. Vouwblad. - xB 2225 Euro 7.00

- Gesneden beelden. Dichters, dichteressen en gedichten uit zeven eeuwen. Amsterdam, Querido/Athenaeum Polak & Van Gennep, [1994]. 64 kwartetkaarten in omslagdoosje. Vormgeving Brigitte Slangen. xB 5055 Euro 20.00

- Geuzenliedboek. Derde vervolg. [Bloemlezing uit de verzetspoezie. Samengesteld door M.G. Schenk en G.L. Tichelman en ingeleid door Gerit Abraham van Poelje]. [Amsterdam, D. van Veen, 1945]. Gebonden. 128 p. De Jong 310. Genummerd 887/5000 exx. Met een tekening door Henk Kabos. xK 9566 Euro 10.00

- Geuzenliedboek. Derde vervolg. [Bloemlezing uit de verzetspoezie. Samengesteld door M.G. Schenk en G.L. Tichelman en ingeleid door Gerit Abraham van Poelje]. Verkorte uitgave. [Amsterdam, D.A.V.I.D. 1945]. Gebonden. 80 p. De Jong 311. Met een tekening door Henk Kabos. [Rugje overgeplakt]. xH 7064 Euro 9.00

- Greiners houtsneden, bij zestien psalmen. Met een inleidend woord van G.v.d. Leeuw. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 40 p. Elckerlyc-boekjes no 4. - xW 7989 Euro 6.00

- HELIKON. Maandschrift voor poezie. Jrg. 1 -4. 1931-1934. (Jrg 1933 & 1934 Boosten & Stols). Onder redactie van A.A.M. Stols. Maastricht & Brussel, A.A.M. Stols, Gebonden. Uniform gebonden, half linnen, rug beletterd, platten gemarmerd. xM 5581 Euro 125.00

- Herrijzenis. Servire, 1945. Oorspr. omslag. 40 p. T.g.v. de bevrijding, 1945. Bevat: Willem Bilderdijk, P.C. Boutens, Jan Campert. e.v.a. xW 7420 Euro 5.00

- Het Geuzenliedboek. Naar de oude drukken uit de nalatenschap van E.T. Kuiper uitgegeven door P. Leendertz Jr. Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1924/25. Twee delen. Gebonden. XXXVI + 328 + VI + 411 p. Ex Libris Guido van Suchtelen. xM 2148 Euro 100.00

- Het Geuzenliedboek. Naar de oude drukken uit de nalatenschap van E.T. Kuiper uitgegeven door P. Leendertz Jr. Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1924/25. Twee delen. Gebonden S.O. XXXVI + 328 + VI + 411 p. mooie set. Band en stofomslag Wybo M[eyer]. xB 7878 Euro 100.00

- Het lied der minne, van vroeger en nu. Bijeengelezen door A.Nonymus. [Wormerveer], In den Bloemhof, [Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij, 1944. Ingenaaid. 32 p. De Jong 511. xM 3597 Euro 7.00

- Ter gedachtenis aan Josephine Schepp- Born. Voor onze vrienden. Haarlem, Joh. Enschedé & Zonen, 1938. Oorspr. omslag Drie gedichten en een portret. xR 4540 Euro 15.00

- Tijdsignalen 1930. Bloemlezing uit moderne revolutionaire poezie. Tweede jaargang. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1930. Oorspr. omslag. 125 p. - xR 1478 Euro 20.00

- Uit's werelds poppekast. Dertig rondeelen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1917. Ingenaaid. 37 p. - xM 3629 Euro 6.00

- Wie schoot Roodbaardje Pik ?/Who did kill Cock Robin ? Tekeningen van Peter Vos. Vertaling Judith Herzberg. Amsterdam, De Harmonie, 1976. 1e druk. Gebonden. N.p. - xM 1643 Euro 8.00

- Zondagsrust. Poezie uit liefhebberij, 75 gedichten, ingezonden voor het zondagsdichtersfestival. Amsterdam, Cafe De Engelbewaarder, 1973. Oorspr. omslag. 75 p. Inleiding Gerrit Komrij. - xL 1979 Euro 7.00

A.D. [=Aarnout Dees]. Groot eiland. Bezorgd door Jacques Hamelink. Amsterdam, Querido, 1992. 1e druk. Ingenaaid. 38 p. - xW 7237 Euro 6.00

A.D. [=Aarnout Dees]. Runen van de ruin. Amsterdam, De Bezige Bij, 1990. 1e druk. Paperback. 60 p. - xW 0032 Euro 6.00

AAFJES, Bertus. De blinde harpenaar. De liefde, Het leven, Het geloof, De dood, In de poezie der Oude Egyptenaren. Vertaald. Amsterdam, Meulenhoff, 1956. 2e druk. Paperback. 94 p. Met foto's. xK 7720 Euro 8.00

AAFJES, Bertus. De blinde harpenaar. De liefde, Het leven, Het geloof, De dood, In de poezie der Oude Egyptenaren. Vertaald. Amsterdam, Meulenhoff, 1955. 1e druk. Paperback. 94 p. Met foto's. xL 3503 Euro 9.00

AAFJES, Bertus. De blinde harpenaar. De liefde, het leven, het geloof, de dood in de poezie der Oude Egyptenaren. Vertaling en toelichting van Bertus Aafjes. Amsterdam, Meulenhoff, 1974. 4e vermeerderde druk Paperback 168 p. E 320. - xR 1452 Euro 7.00

AAFJES, Bertus. De karavaan. Amsterdam, Meulenhoff, 1953. 1e druk. Gebonden S.O. 64 p. De Ceder 32. Mooi exemplaar. xL 1351 Euro 11.50

AAFJES, Bertus. De lyrische schoolmeester. Amsterdam, Meulenhoff, 1949. 1e druk. Gebonden S.O. 48 p. De Ceder 22. Ills: M. Braat. Met opdracht en opdrachtbrief van Mw. Aafjes. xM 0120 Euro 11.50

AAFJES, Bertus. De lyrische schoolmeester. Amsterdam, Meulenhoff, 1949. 1e druk. Gebonden. 48 p. De Ceder 22. Ills: Maaike Braat. xP 2693 Euro 8.00

AAFJES, Bertus. De Tooverfluit vrij bewerkt naar Des Knaben Wunderhorn. Amsterdam, Contact, 1943. Gebonden. 110 p. Vignetten van J.F. Doeve. Vlekje op band. xP 1402 Euro 5.00

AAFJES, Bertus. Gedichten. Eerste sonnetten. Het gevecht met de muze. Het zanduur van den dood. Verspreide gedichten. Amsterdam, Contact, 1947. 1e druk. Gebonden. 230 p. Typografie Jan van Krimpen. xH 5504 Euro 9.00

AAFJES, Bertus. Het gevecht met de muze. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. 2e druk. Gebonden S.O. 47 p. - xM 6894 Euro 9.00

AAFJES, Bertus. Het gevecht met de muze. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. 1e druk. Gebonden. 47 p. Helikon nr. 2. tiende jaargang, februari 1940. xK 8452 Euro 10.00

AAFJES, Bertus. Het gevecht met de muze, Het zanduur van de dood, Sonnetten uit 1938. Verspreide gedichten. Amsterdam, Contact, 1965. 3e druk. Paperback. 118 p. - xW 2941 Euro 6.00

AAFJES, Bertus. Het koningsgraf, honderd en een sonnetten. Amsterdam, Meulenhoff, 1949. 2e druk. Ingenaaid. 128 p. De Ceder 20. - xL 1938 Euro 7.00

AAFJES, Bertus. Het koningsgraf, honderd en een sonnetten. Amsterdam, Meulenhoff, 1948. Gebonden S.O. 128 p. De Ceder 20. - xM 0052 Euro 9.00

AAFJES, Bertus. Het zanduur van de dood. Amsterdam, Meulenhoff, 1982. Ingenaaid. 44 p. - xM 3246 Euro 6.00

AAFJES, Bertus. Het zanduur van de dood. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Gebonden. 42 p. Helikon 13. Jrg. 11. Oplage 300 exx. xB 3552 Euro 15.00

AAFJES, Bertus. In den beginne. Amsterdam, Querido, 1952. 3e druk. Ingenaaid. 58 p. - xM 4846 Euro 5.00

AAFJES, Bertus. In den beginne. Amsterdam, Querido, 1970. 6e druk. Ingenaaid 36 p. omslagilustratie: Theo Daamen xL 7770 Euro 7.00

AAFJES, Bertus. In het atrium der Vestalinnen en andere fragmenten. Amsterdam, 1945. Ingenaaid onopengesneden. 28 p. Op verzoek van M. Vasalis, M. Nijhoff en W.Gs. Hellinga t.b.v. den dichter gedrukt. Omslag licht verkleurd. xK 8899 Euro 9.00

AAFJES, Bertus. Maria Sibylla Merian. Amsterdam, Meulenhoff, 1946. 1e druk. Ingenaaid. 32 p. De Ceder 10. - xM 0147 Euro 6.00

AALDERS, E.C. Even afdwalen. Amsterdam, Eigen beheer, 1990. [Gebonden]. 44 p. Oplage 50 exx. xW 0500 Euro 5.00

AARDWEG, H.P. van den. Van leven, liefde en dood. Amsterdam, W. Versluys, 1925. 1e druk. Ingenaaid. 57 p. Roestvlekjes. xK 6153 Euro 9.00

ACHTERBERG, G. Zestien. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1968. Oorspr. omslag. 32 p. Reeks top-punten. xL 3586 Euro 7.00

ACHTERBERG, Gerrit. Achtergebleven gedichten. Amsterdam, Querido, 1980. 1e druk. Gebonden S.O. 36 p. - xR 1816 Euro 22.50

ACHTERBERG, Gerrit. Blauwzuur. Den Haag, Bert Bakker, 1969. 1e druk. Gebonden S.O. 37 p. - xM 6123 Euro 18.00

ACHTERBERG, Gerrit. Cryptogamen. Eiland der ziel, Dead end, Osmose, Thebe. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 236 p. Oplaag 2000 exx. xR 0045 Euro 20.00

ACHTERBERG, Gerrit. Cryptogamen. Eiland der ziel, Dead end, Osmose, Thebe. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 236 p. Oplaag 2000 exx. Band licht verkleurd. xB 9923 Euro 17.00

ACHTERBERG, Gerrit. Dead end. A.A.M. Stols, Rijswijk, 1940. Gebonden 48 p. Helikon Jrg. 10, nr. 4. Omslag Piet Worm. xR 3770 Euro 35.00

ACHTERBERG, Gerrit. Eiland der ziel. Maastricht, A.A.M. Stols, z.j. [1939]. 1e druk. Ingenaaid. 79 p. Van Dijk 447. [Omslag verkleurd]. xR 0590 Euro 20.00

ACHTERBERG, Gerrit. En Jezus schreef in 't zand. 's-Gravenhage, Bert Bakker/Daamen, 1963. 7e druk Gebonden S.O. 31 p. Typografische verzorging Kees Nieuwenhuijzen [Oplage 2000 exx]. xL 9203 Euro 8.00

ACHTERBERG, Gerrit. En Jezus schreef in 't zand, gedichten. 's-Gravenhage, Daamen, 1947. Gebonden 30 p. [Rug omgeplakt.] Oplage 1000 exx. xW 2959 Euro 22.50

ACHTERBERG, Gerrit. En Jezus schreef in 't zand. Gedichten. 's-Gravenhage, D.A. Daamen, 1951. 4e druk. Ingenaaid. 24 p. [Oplage 400 exx]. xB 4602 Euro 10.00

ACHTERBERG, Gerrit. Energie. Gedichten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1946. 1e druk. Gebonden. 52 p. Oplage 950 exx. xB 8798 Euro 15.00

ACHTERBERG, Gerrit. Eurydice. Utrecht, Het Spectrum, 1946. 2e druk. Ingenaaid. 34 p. Bibliotheekstempeltje op titelpagina. xL 6237 Euro 15.00

ACHTERBERG, Gerrit. Fiatproef van Spel van de wilde jacht. Voor de Gerrit Achterberg-Kring uitgegeven door Jan Vermeulen te Slijk-Ewijk, 1980. Oorspr. omslag 75 p. facsimile uitgave van de drukproef, met een nawoord van R.L.K. Fokkema. Oplaag 1000 exx. xB 8775 Euro 12.00

ACHTERBERG, Gerrit. Gedichten. Historisch-kritische uitgave. Verzorgd door P.G. de Bruin. Deel I: Teksten. Deel 2: Commentaar. Deel 3a & 3b: Apparaat. Den Haag, Constantijn Huygens Instituut, 2000. Gebonden S.O. 627 + 857 + 1388 p. 4 delen. Monumenta Literaria Neerlandica. xB 9557 Euro 100.00

ACHTERBERG, Gerrit. Het weerlicht op de kimmen, een keuze uit de gedichten samengesteld door J.C. Achterberg- van Baak. Amsterdam, Em. Querido, 1979. 2e druk. Gebonden S.O. 168 p. - xL 5434 Euro 8.00

ACHTERBERG, Gerrit. Ode aan den Haag. 's-Gravenhage, Bert Bakker/D.A. Daamen, 1953. Oorspr. omslag. 23 p. Maatstafdeeltje nr 3. xB 8150 Euro 12.00

ACHTERBERG, Gerrit. Ode aan Den Haag / Ballade van de gasfitter. Bert Bakker, Amsterdam, 1968. Oorspr. omslag 47 p. Oplage 2000 exx. xB 8811 Euro 9.00

ACHTERBERG, Gerrit. Stof. Gedichten Den Haag, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Oorspr. omslag. 39 p. Omslag Piet Worm. Oplage 1000 exemplaren. Helikon No. 23. [Van Dijk 687]. Rugje omgeplakt, bibliotheekstempeltje. xL 5675 Euro 10.00

ACHTERBERG, Gerrit. Thebe. Gedichten. A.A.M. Stols, Rijswijk, 1941. Gebonden 36 p. Helikon Jrg. 11, nr. 18. xR 3771 Euro 50.00

ACHTERBERG, Gerrit. Vergeetboek. Amsterdam, Querido, 1981. 3e druk. Gebonden S.O. 51 p. - xM 1983 Euro 11.50

ACHTERBERG, Gerrit. Vergeetboek. Amsterdam, Querido, 1961. Gebonden. 50 p. Genummerd 187/1050. Vlekjes. xW 7478 Euro 27.00

ACHTERBERG, Gerrit. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Querido, 1964. 2e druk. Gebonden. S.O. 1000 p. - xM 4842 Euro 22.50

ACHTERBERG, Gerrit. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Querido, 1963. 1e druk. Gebonden. 1000 p. - xB 8684 Euro 30.00

ACHTERBERG, Gerrit. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Querido, 1964. 2e druk. Gebonden 1000 p. - xB 9882 Euro 20.00

ACHTERBERG, Gerrit. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Querido, 1985. 9e druk. Gebonden 1065 p. - xR 3123 Euro 20.00

ACHTERBERG, Gerrit. Voorbij de laatste stad. Een bloemlezing uit zijn gehele oeuvre samengesteld en ingeleid door Paul Rodenko. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1962. 3e druk. Pocket. 192 p. Ooievaar 11. Omslag Kees Nieuwenhuijzen. xB 0522 Euro 5.00

ACHTERBERG, Gerrit. Voorbij de laatste stad. Een bloemlezing uit zijn gehele oeuvre samengesteld en ingeleid door Paul Rodenko. Den Haag, Bert Bakker, 1981. 8e druk. Pocket. 192 p. - xB 8792 Euro 5.00

ACHTERBRG, Gerrit. Eiland der ziel. Amsterdam, Em. Querido, 1984. 2e druk. Paperback. 76 p. De Boekvink. - xL 5437 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. De keerende kudde. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1920. 1e druk. Gebonden. 63 p. Bandversiering J.B. Heukelom. xA 0316 Euro 6.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. De Tors. In zeven zangen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1924. Ingenaaid. 96 p. Bandontwerp S.H. de Roos. Acht teekeningen S.A. Rijkmans Kaijser. xW 7986 Euro 9.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. De Tors. In zeven zangen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1924. 1e druk. Gebonden. 96 p. Bandontwerp S.H. de Roos. Acht teekeningen S.A. Rijkmans Kaijser. xW 0864 Euro 15.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Een weg van verzen. Amsterdam, A.B. Soep, 1900. Gebonden. N.p. - xL 5723 Euro 14.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Eenzame liedjes. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1924. 7e druk. Gebonden. 60 p. Brusse 54f. Bandversiering J.B. Heukelom. xW 8002 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Eerste oogst, bloemlezing uit een weg van verzen en Uit den dool. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1922. 4e druk. Ingenaaid. 85 p. Omslagversiering [J.B Heukelom]. xK 0939 Euro 5.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Eerste oogst, bloemlezing uit een weg van verzen en Uit den dool. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1929. 5e druk. Ingenaaid. 85 p. - xK 6808 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Levende steden. Amsterdam, een wijsgeerig leerdicht. Amsterdam, S.L. van Looy, 1904. 1e druk. Ingenaaid. 92 p. Groot formaat. xK 8348 Euro 11.50

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Levende steden. Dusseldorp of De ontmoetingen van Petrus Cordatus. Een satirisch dramatisch gedicht. Amsterdam, S.L. van Looy, 1903. 1e druk. Ingenaaid. 64 p. - xK 8349 Euro 15.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Uit stilte en strijd. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1911. 2e druk. Ingenaaid. 70 p. - xL 0595 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Uit stilte en strijd. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1934. 8e druk. Gebonden. 64 p. Rug licht beschadigd. xH 9771 Euro 6.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Uit stilte en strijd. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1928. 7e druk. Gebonden. 64 p. - xB 3557 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Van zon en zomer. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1915. 4e druk. Gebonden. 64 p. Omslagversiering J.J. de Gelder. Brusse 57c. xA 0360 Euro 8.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Van zon en zomer. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1915. 4e druk. Ingenaaid. 64 p. Omslagversiering J.J. de Gelder. Brusse 57c. xK 6809 Euro 8.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Van zon en zomer. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1918 [=1919]. 5e druk. Ingenaaid. 63 p. Omslagversiering J.J. de Gelder. Brusse 57d. xL 0596 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Van zon en zomer. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1929. 8e druk. Gebonden. 64 p. Brusse 57g. xW 8006 Euro 8.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Verzamelde gedichten. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1934. 1e druk. Ingenaaid. 316 p. Met een houtsnede van J. Franken. Brusse 785 xC 1237 Euro 16.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Verzamelde gedichten. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1934. [=1935]. 2e druk. Gebonden. 316 p. Met een houtsnede van J. Franken. Brusse 785a xC 0512 Euro 18.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Zingende stemmen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1916. 1e druk. Gebonden. 62 p. Omslagversiering J.B. Heukelom. Brusse 328. xW 8004 Euro 9.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Zwervers verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. 7e druk. Ingenaaid. 66 p Bandversiering J.B. Heukelom. xH 4234 Euro 7.00

ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S. Zwervers verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. 7e druk. Gebonden. 66 p Bandversiering J.B. Heukelom. xR 1685 Euro 8.00

ADELAAR, Dick & Michiel RODING (eds.). Lezende Titus. Rembrandt, zijn leven en werk in versregels. Kwadraat Utrecht 1991. Ingenaaid 100 p. - xK 7252 Euro 9.00

ALBERTS, Joh. C.P. Goede reis! (Viaticum). Verzen. Laren, De Waterman, z.j. Oorspr. omslag. 16 p. - xK 8528 Euro 10.00

ALBERTS, Joh. C.P. Ter verklaring. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1947. Oorspr. omslag. 24 p. Gesigneerd door auteur. xK 7691 Euro 12.00

ALDEGONDE, Marnix van St. Bloemlezing uit zijn werken. Samengesteld en ingeleid door J.F. van Haselen. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 32 p. Libellen-Serie nr. 309. xM 6640 Euro 6.00

ALISCA, Nicolaas. Wij zijn allen heiligen, gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1979. Ingenaaid. 25 p. - xK 0108 Euro 6.00

AMEIDA, Th. van. Eeuwige lente, een gedicht. Den Haag, De Minderheid, 1941. Ingenaaid. 28 p. Geschriften van Tijd en Kunst. xK 0096 Euro 10.00

AMEIDE, Th. van. Aarde en hemel. Een gedicht. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1950. Oorspr. omslag. 34 p. Pseudoniem van J.H. Labberton. Oplage 500 exx. xK 6157 Euro 10.00

AMEIDE, Th. van. De Balkanstrijd. C.M.B. Dixon en Co., Apeldoorn, 1912. Oorspr. omslag 34 p. - xB 7308 Euro 12.00

ANDREA, Yda Elisabeth Daar moet veel strijds gestreden zijn...[Bloemlezing uit Nederlandsche gedichten door ...] Gouda, Uitg. Mij. De Poolpers, 1944. Geniet. 16 p. [Wormerveer, Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij] Geheel uit de hand gezet en op de handpers gedrukt op Ossekop-papier. De Jong 166. xM 3139 Euro 9.00

ANDREUS, Hans. De dichter en het afscheid van de jeugd. Samengesteld en ingeleid. Haarlem, J.H. Gottmer, 1958. Ingenaaid. 42 p. - xK 2764 Euro 10.00

ANDREUS, Hans. Gedichten. Amsterdam, U.M. Holland 1958. 1e druk. Gebonden. 128 p. - xM 6862 Euro 18.00

ANDREUS, Hans. Groen land. Amsterdam, U.M. Holland, 1961. 1e druk. Oorspr. omslag. 39 p. De Windroos 60. xK 1695 Euro 12.50

ANDREUS, Hans. Het explosieve uur. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1955. Ingenaaid. 27 p. - xM 4980 Euro 9.00

ANDREUS, Hans. Italie. Gedichten. A.A.M. Stols, s-Gravenhage, 1952. Oorspr. omslag Ills. 33 p. Omslag en twee illustraties van Lucebert xR 3769 Euro 40.00

ANDREUS, Hans. Jubal. Haarlem, U.M. Holland, 1971. 1e druk. Ingenaaid. 40 p. - xW 7893 Euro 9.00

ANDREUS, Hans. Misschien. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1956. Ingenaaid. 45 p. - xM 6355 Euro 9.00

ANDREUS, Hans. Muziek voor kijkdieren. U.M. Holland, Amsterdam, 1951. Oorspr. omslag 36 p. De Windroos XII xR 3775 Euro 20.00

ANDREUS, Hans. Raffia. Tekstverzorging en toelichting door Jan van der Vegt. Baarn, De Prom, 1984. Ingenaaid. 48 p. Bibliofiel derde deel. Genummerd 598/1000 exx. xM 8108 Euro 9.00

ANDREUS, Hans. Schilderkunst. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 34 p. - xM 3249 Euro 18.00

ANDREUS, Hans. Schilderkunst. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1956. 2e herziene druk. Ingenaaid. 34 p. [Naam op Franse titelpagina H. Prenen] xM 4183 Euro 18.00

ANDREUS, Hans / J. Bernlef / Cees Buddingh' e.a. Een boekje vol poezie samengesteld uit oude poezie-albums. C.P.N.B., 1972. Gebonden. N.p. Ills. T.g.v. de Boekenweek. xL 7508 Euro 6.50

ANEMA, Seerp. Het Hooglied. Metrische bewerking me nieuwe verklaring. De Graafschap, Aalten, 1950. Oorspr. omslag 78 p. iets roestvlekkig xR 4555 Euro 8.00

ANKER, Robert. Waar ik nog ben. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1979. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. - xK 1478 Euro 8.00

ANTONISSEN, Rob. Zuidafrikaansche Poezie. Bezorgd en ingeleid... Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, z.j. Gebonden. 160 p. Klassieke Galerij 15. xB 0491 Euro 8.00

ARMANDO. Dagboek van een dader. Tango, Leiden, 1973. 1e druk. Paperback n.p. - xB 9049 Euro 12.00

ATE, Erin / Tom KRUIS e.a. Wulps naakt. Literaire Kring Wulps Naakt, Gentmade 1993. Geniet - xL 5752 Euro 8.00

AUFDERHEYDE, Annie e.a. Het Kind zoals moeders en vaders hetzelve waarnemen. te Amsterdam bij C.A. Spin & Zoon 1946. Oorspr. omslag 24 p. Behoort bij “Het Kind” van October 1946. bibliotheekstempeltje xL 5425 Euro 8.00

AUFDERHEYDE, Annie e.a. Het Kind zoals moeders en vaders hetzelve waarnemen. C.A. Spin & Zoon Amsterdam 1946. Geniet 24 p. Uitgegeven als bijlage bij het maandblad Het Kind. Bibliotheekstempeltje. xB 1671 Euro 7.00

BAKELS, Henri. Spiegelingen. De Sikkel Antwerpen 1925. Oorsp. omslag 37 p. bibliotheekstempeltje. xL 6699 Euro 15.00

BAKKER, Bert. Reizigers. Kampen, Kok, 1935. Ingenaaid. 48 p. - xM 8266 Euro 11.50

BAKKER, Gerrit. Ommekeer. Amsterdam, Em. Querido, 1975. 1e druk. Ingenaaid. 34 p. De Boekvink. - xM 8141 Euro 6.00

BALKT, H.H. ter. e.a. Nieuw verschenen. Een bloemlezing met nooit eerder in boekvorm verschenen werk. Groningen, Herfstschrift, 1984. Paperback. 60 p. - xR 0953 Euro 7.00

BARENDREGT, Lariisa. e.a. Paus streelt vreemde groente. St. Vituscollege, 1995. Oorspr. omslag. 28 p. - xB 4779 Euro 8.00

BASART, R.A. Oranjebal. Den Haag, Bert Bakker, 1975. Paperback. 52 p. - xA 0602 Euro 7.00

BASTET, F.L. Drieluik. Amsterdam, Querido, 1985. 1e druk. Ingenaaid. 52 p. - xM 5197 Euro 6.00

BASTET, F.L. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1960. 1e druk. Ingenaaid. 66 p. De Boekvink. - xC 1730 Euro 11.50

BASTET, F.L. Het Fin de Siecle alfabet, uit de nalatenschap van Vincent Vere. Vianen, Kwadraat, 1984. Gebonden. N.p. - xW 7701 Euro 7.00

BASTIAANSE, Frans. Gedichten. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope lectuur, z.j. Gebonden. 128 p. Ex Libris J. Valkhoff. xA 0318 Euro 8.00

BASTIAANSE, Frans. Verzamelde gedichten. Deel I: 1890 - 1913. Utrecht, A.W. Bruna, [1946]. Gebonden. 132 p. Perpetua Reeks. Niet verder verschenen. xH 3851 Euro 16.00

BASTIAANSE, Frans. Verzamelde gedichten. Deel I: 1890 - 1913. Utrecht, A.W. Bruna, [1946]. Gebonden S.O. 132 p. Perpetua Reeks. Niet verder verschenen. xB 8287 Euro 18.00

BELINFANTE-DEKKER, Martha. Vier gedichten. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1945. Oorspr. omslag. 10 p. - xB 3922 Euro 8.00

BENALI, Hirsch, Jansma, Jongsta e.a. liefste, Apeetje! Jubileumgedichten. De Arbeiderspers, Amsterdam/Antwerpen, 2009. Oorspr. omslag cahiersteek, 31 p. T.g.v. de jaarwisseling 2009-2010 en het tachtigjarig bestaan van Uitgeverij De Arbeiderspers. Oplage 1000 exx. xR 3182 Euro 7.00

BENOIT, Jacques. Bescheiden solo, een keuze uit de poezie. Nieuwkoop, Heuff, 1971. Gebonden. 192 p. Gesigneerd en genummerd 24/ 300. xW 2911 Euro 18.00

BENOIT, Jacques. Nader dan mijn hart. Zutphen, De Walburg Pers, 1976. 1e druk. Ingenaaid. 118 p. Gesigneerd door de auteur. xH 4682 Euro 11.50

BENOIT, Jacques. Woord en tegenwoord. Verzen. In eigen beheer, 1972. Oorspr. omslag. N.p. onafgesneden. Genummerd 7/65 exx. Gesigneerd door de auteur. Woord en tegenwoord, is eigenhandig door hem in de Garamont gezet en met de degelpers afgedrukt op papier van Van Gelder. xB 2748 Euro 40.00

BENSCHOP, Nel. De vogel van het woord. Kampen, J.H. Kok, 1983. 4e druk. Paperback. 52 p. - xM 3251 Euro 6.00

BENSCHOP, Nel. Een open hand naar de hemel. Kampen, J.H. Kok, z.j. Oorspr. omslag. 52 p. - xL 3509 Euro 7.00

BENSCHOP, Nel. Hemelboog & aardediep. Kampen, J.H. Kok, 1985. 1e druk. Gebonden S.O. 47 p. - xM 3252 Euro 7.00

BENSCHOP, Nel. Je ogen zijn zo vol licht. Illustraties Rob Lucas. Kampen, Kok, 1998. 1e druk. Gebonden S.O. 48 p. - xH 1432 Euro 8.00

BENSCHOP, Nel. Ontluikend wonder. Illustraties Reint de Jonge. Kampen, Kok, 1986. 6e druk. Gebonden S.O. 30 p. - xH 1431 Euro 7.00

BENSCHOP, Nel. Zo zag ik Hem. Kampen, J.H. Kok, z.j. Ingenaaid. 48 p. - xM 3253 Euro 7.00

BENZAKOUR, DEELDER, KOMRIJ e.a. Lof der Zotheid 2001 in gedichten. Rotterdam/Amsterdam, Poetry International/ Em. Querido 2001. Oorspr. omslag 22p. t.g.v. de tweede Landelijke Gedichtendag xB 4919 Euro 7,00

BERANOVA, Jana / Gerart Kamphuis Ton Luiting. e.a. Kunstenaars tegen ongelijkheid. poezie en tekeningen. Zoetermeer, 1985. Oorspr. omslag. 28 p. Teksten Jaroslav Selek Vertaald uit het Tsjechisch door Ton Luiting. xH 7624 Euro 6.00

BERG, Casper van den. Nacht en mes. Amsterdam, De Bezige Bij, 1983. Paperback. 71 p. BBPoezie xM 3254 Euro 7.50

BERGE, H.C. ten. Aan Herman Gorter. Zandvoort, Eliance Pers, 1977. Los vel met omslag. [8 p.]. Oplage 50 exx. op de handpers. Geschreven op 15 september 1972, t.g.v. de 45ste sterfdag van Herman Gorter. xH 0582 Euro 60.00

BERGE, H.C. ten. De witte sjamaan. Amsterdam, Meulenhoff, 1986. 2e druk. Paperback. 75 p. - xH 7691 Euro 7.00

BERGE, H.C. ten. Personages. Amsterdam, Van Gennep, 1967. Ingenaaid. 64 p. - xM 7025 Euro 7.00

BERGE, H.C. ten. Swartkrans. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1966. Paperback. 36 p. - xM 7651 Euro 7.00

BERGE, H.C. ten. Va-Banque. Amsterdam, De Bezige Bij, 1977. 1e druk. Paperback. 51 p. - xM 3257 Euro 7.00

BERGE, Willem ten. De reiziger. De Gemeenschap Utrecht 1928. Gebonden 48 p. Genummerd 89/500 exx. Met houtsnede van Jozef Cantre. Bibliotheekstempeltje. xL 4136 Euro 70.00

BERGER, Edsard. Een avond in termijnen. Gedichten. C.J. Aarts Amsterdam 1973. 3e druk Geniet 28 p. oplaag van de 3e druk 70 exx. genummerd 251. xK 6367 Euro 5.00

BERGER, Edsard. Trieste wals. Indrukken 1960-1972. C.J. Aarts Amsterdam 1973. Geniet 24 p. Genummerd 38/100 xK 6368 Euro 5.00

BERGH, Herman van den. De spiegel, gedichten. Met een inleiding door D.A.M. Binnendijk. Amsterdam, S.L. van Looy, 1925. Ingenaaid. 53 p. Houtsnede door Van Uytvanck. xW 7894 Euro 12.00

BERGH, Herman van den. Niet hier, niet heden. Amsterdam, Em. Querido, 1962. 1e druk. Ingenaaid. 47 p. - xM 5472 Euro 7.00

BERGH, Herman van den. Stenen tijdperk. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1955. Oorspr. omslag. 54 p. - xK 6338 Euro 8.00

BERGH, Herman van den. Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1954. 1e druk. Gebonden. 105 p. Met een inleiding door Herman van den Bergh en bibliografische aantekening door A.A.M. Stols. [Van Dijk 927]. xW 9224 Euro 16.00

BERGH, Herman van den. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1957. 2e druk. Gebonden. 109 p. - xB 2997 Euro 9.00

BERGH, Herman van den. Verzamelde gedichten. Bijeengebracht door W. Zoethout. Amsterdam, Em. Querido, 1979. Gebonden S.O. 388 p. - xM 3042 Euro 16.00

BERGHUIS, Hans. Postpapier voor Nigra. Briefgedichten. Stichting Ravenbergs Pers, Oosterbeek, 1984. Oorspr. omslag 31 p. Genummerd 53/250 xR 4220 Euro 8.00

BERGHUIS, Hans. Tweehonderd coplas zoals Spanje ze zingt. Amsterdam, De Bezige Bij, 1961. Pocket. 82 p. LP 58. Omslag Karel Beunis. xK 7714 Euro 6.50

BERNER, Else. Klange aus Holland. Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j. Gebonden 48 p. - xL 2402 Euro 10.00

BERNLEF, J. Het testament van de Vliegende Hollander, gevonden op een vliegveld en bevattende 16 liederen, in modern Nederlands overgezet. Amsterdam, Querido, 1969. Ingenaaid. 24 p. - xW 3323 Euro 8.00

BERNLEF, J. Morene. Amsterdam, Querido, 1961. 1e druk. Ingenaaid. 63 p. - xM 0343 Euro 7.00

BERNLEF, J. Vreemde wil. Amsterdam, Em. Querido, 1994. 1e druk. Ingenaaid. 63 p. - xH 1429 Euro 10.00

BESNARD, Albert. Drama. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1959. Oorspr. omslag. N.p. De Ceder 39. xK 6736 Euro 9.00

BESNARD, Albert. Opstand en wroeging. Gedichten. Met een voorrede door J.C. Bloem. Maastricht, Boosten & Stols, 1925. Herbonden 57 p. Genummerd 186/565 xB 5516 Euro 10.00

BESTEN, Ad. den. De muze en het meisje. Een bloemlezing van verzen. Amsterdam, 1957. Oorspr. omslag. 79 p. Ills. Boekenweek 1957. xB 8205 Euro 7.00

BESTEN, Ad. den. Dubbel leven. Sonnetten. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1946. Ingenaaid. 44 p. De Ceder 9. [bibliotheekstempeltje]. xL 6334 Euro 7.50

BESTEN, Ad. den (ed.). Stroomgebied. Een bloemlezing uit de poëzie van de na-oorlogse dichtergeneratie. Samengesteld door Ad. den Besten. Amsterdam, U.M. Holland, 1958. Zeer gewijzigde en uitgebreide 3e druk Gebonden. S.O. 287 p. - xK 4055 Euro 12.50

BESTEN, Ad. den (ed.). Stroomgebied. Een bloemlezing uit de poëzie van de na-oorlogse dichtergeneratie. Samengesteld door Ad. den Besten. Amsterdam, U.M. Holland, 1954. Ingenaaid. 281 p. Met vele foto's Aan onderkant lichte waterschade. xL 4026 Euro 10.00

BEURSKENS, Huub. Cirkelgang. Amsterdam, Meulenhoff, 1977. 1e druk. Ingenaaid. 63 p. - xH 4805 Euro 7.00

BEURSKENS, Huub. De vissen de reigers. Gedichten. Amsterdam, Marsyas Images, 1982. Ingenaaid. 43 p. Geillustreerd door de dichter. Oplage 250 exx. xA 0711 Euro 10.00

BEURSKENS, Huub. Vergat het meisje haar badtas maar. Amsterdam, Meulenhoff, 1980. 1e druk. Ingenaaid. 60 p. - xM 1159 Euro 6.00

BEUSEKOM, Willem van. De muze op school. Een bloemlezing van gedichten betrekking hebbend op school en dus op het leven. Amsterdam, 1961. Oorspr. omslag. 79 p. Ills. Boekenweek 1961. xB 8204 Euro 7.00

BEVEREN, Gerda van. Stem van het hart. Gedichten. Santpoort, C.A. Mees, 1934. Ingenaaid. 52 p. Vlekje op omslag. xK 3337 Euro 7.00

BEVERSLUIS, Martien. Ballade van Spanje. Illustraties Willem V. Schaik. Voorwoord P. van Wijnen. De Schijnwerper, Amsterdam, 1936. Oorspr. omslag Ills. 24 p. - xR 3624 Euro 15.00

BEVERSLUIS, Martien. Chimera's. Een dramatisch gedicht. Lochem, De Tijdstroom, z.j. Ingenaaid. 122 p. Ills. Boekversiering door Nana Amesz. Met opdracht gesigneerd door de auteur. [bibliotheekstempeltje]. xL 7815 Euro 16.00

BEVERSLUIS, Martien. De Arke Noachs. Diersatyren. Vrij naar het Fransch van Michuel Zamacois. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Oorspr. omslag. 62 p. Libellen Serie 255-256. xB 5044 Euro 7.00

BEVERSLUIS, Martien. De Brood-wee Melodie. Pegasus, Amsterdam, 1936. Oorspr. omslag 80 p. op omslag: Broodwee Melodie xR 3625 Euro 15.00

BEVERSLUIS, Martien. De dolende soldaat. Een radio-treurspel in 3 bedrijven. Dervire, Den Haag, 1932. Oorspr. bedrukt omslag 70 p. - xR 3626 Euro 22.00

BIERENBROODSPOT, Gerti. Mijn mond sluimert lila. Gedichten en tekeningen. Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden. Ills. 311 p. Op twee kleuren papier gedrukt. xH 7789 Euro 20.00

BIERENS DE HAAN, J.D. Gedichten, perspektieven. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1939. Ingenaaid. 176 p. Omslag gevlekt. xW 0506 Euro 8.00

BIEZEN, Jan. (ed.). Honderd nieuwe dichters. Deel 4 van dichter/groep Dimensie. Antwerpen, 1978. Paperback. 120 p. - xB 4071 Euro 10.00

BIJL, H. van der / Jac. van Hattum / Han G. Hoekstra. Amsterdam bezongen. Bloemlezing. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1947. Gebonden S.O. 224 p. Ills. Stofomslag beschadigd. xK 6749 Euro 8.00

BIJSTERBOSCH, Willem. Motief onbekend. Gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Ingenaaid. 48 p. - xH 0298 Euro 6.00

BIJWAARD, Pieter & VLUGT, Harald. tGv. Alexander Valenton, Amsterdam, 1995. Gedecoreerd linnen bandje met daarin een leporello drukwerk, Ills. Met teksten van Joost Zwagerman, Pieter Boskma, Dirk van Weelden en Adriaan van Dis. xR 4080 Euro 12.00

BINNENDIJK, D.A.M. Dichters van dezen tijd. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1950. 17e druk. Gebonden. XX + 315 p. - xB 4454 Euro 7.00

BINNENDIJK, D.A.M. Dichters van dezen tijd. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1941. 14e druk. Gebonden. XX + 256 p. - xB 8258 Euro 8.00

BINNENDIJK, D.A.M. Mijn en dijn. Gedichten. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1941. Gebonden. 43 p. - xL 5552 Euro 8.00

BINNENDIJK, D.A.M. Mijn en dijn. Gedichten. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1941. Ingenaaid. 43 p. - xM 0090 Euro 7.00

BINNENDIJK, D.A.M. Onvoltooid verleden. Maastricht, A.A.M. Stols, 1938. 2e druk. Gebonden S.O. 78 p. Van Dijk 366a. xC 1263 Euro 8.00

BINNENDIJK, D.A.M. Oog in oog kwatrijnen. Amsterdam, Meulenhoff, z.j. Ingenaaid. 48 p. De Ceder 2. xM 3258 Euro 7.00

BINSBERGEN, Wim van. Leeftocht. Haarlem, In de Knipscheer, 1977. 1e druk. Paperback. 52 p. - xK 7690 Euro 7.50

BLAMAN, Anna. Kruis of munt. Exponent, 1986. Cahiersteek. [2] p. Eenheden-reeks deel 10. Genummerd 86/90 exx. xB 3235 Euro 10.00

BLAS, Javier. Abstraccion de un joven en el lago. La Coruna, La Ciudad, 1984. Oorspr. omslag. N.p. Met portret. Gesigneerd door de auteur. xB 0196 Euro 8.50

BLES, Dop. In memoriam. Verzen. Amsterdam, De Spieghel, [1940]. Ingenaaid. 24 p. Uitgegeven voor zijn vrienden ter nagedachtenis. Genummerd 26/60 exx. xW 6966 Euro 16.00

BLES, Dop. Parijsche Verzen. C.A.J. van Dishoeck, Bussum, 1923. Oorspr. bedrukt omslag onafgesneden 141 p. - xR 3749 Euro 10.00

BLINK, J.G. Jeugdgedichten. Eigen Beheer, 1931. Gebonden. 38 p. - xL 3473 Euro 20.00

BLOEM, J.C. Afscheid. L.J.C. Boucher 's-Gravenhage 1957. Oorspr. omslag 15 p. Het Nieuwe Voorhout nr. 1. xL 6478 Euro 10.00

BLOEM, J.C. Avond. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1951. 2e druk. Gebonden S.O. 16 p. Van Dijk 855a. xH 8203 Euro 20.00

BLOEM, J.C. Avond. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1950. 1e druk. Gebonden S.O. 20 p. Van Dijk 855 xB 9848 Euro 21.00

BLOEM, J.C. Doorschenen wolkenranden. Keuze uit eigen werk. Bert Bakker / Daamen, Den Haag, [1957]. Pocket 120 p. Ooievaar 78 xR 3746 Euro 7.00

BLOEM, J.C. Sintels. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 2e druk. Gebonden. 16 p. Van Dijk 656a. [Roestvlekjes]. xM 9302 Euro 9.00

BLOEM, J.C. Sintels. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. 1e druk. Gebonden. 16 p. Van Dijk 656. xB 0624 Euro 9.50

BLOEM, J.C. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1965. Ingenaaid. 260 p. - xK 3178 Euro 10.00

BLOEM, J.C. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1980. 7e druk. Ingenaaid. 272 p. Leesvouwtjes. xK 0601 Euro 8.00

BLOEM, J.C. Verzamelde gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. 3e druk. Gebonden. onafgesneden. 223 p. Exlibris Fred Bastet xH 8149 Euro 15.00

BLOEM, Rein. Part en deel, gekozen gedichten. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1977. Gebonden S.O. 69 p. - xW 7703 Euro 9.00

BLOKKER Jr., Jan. Kind. Amsterdam, De Bezige Bij, 1984. 1e druk. Paperback. 42 p. - xW 0507 Euro 6.00

BOEKEN, Hein. Verzen. Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j. Ingenaaid. 147 p. Vlekjes op omslag. xA 0783 Euro 11.50

BOELENS, Jan Archeografie. Heemstede, Altamira, 1989. 1e druk. Oorspr. omslag. 38 p. - xL 3507 Euro 8.00

BOELENS, Jan. Gras over de schouders van de wereld. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1976. Oorspr. omslag. 56 p. - xL 7636 Euro 7.50

BOER, Julius de. De schoone verbeelding, verzen. Amsterdam, W. Versluys, 1905. Ingenaaid. 94 p. - xP 2801 Euro 8.00

BOEREN, P.C. Van Maas tot Schelde. Gedichten van Limburgsche en Noord-Brabantsche dichters uit de laatste twintig jaren 1925-1944. De Koepel Nijmegen 1944. Gebonden 79 p. Verzameld en ingeleid door P.C. Boeren. xL 1100 Euro 9.00

BOERS, Anthia C.M. Bloemen & bomen. Tekeningen van Marten Yestra. Eigen beheer, 1983. Geniet. N.p. Ills. Gesigneerd door de auteur. xH 6659 Euro 7.00

BOERS, Anthia C.M. De letters. Amsterdam, H.F. van der Weerd, z.j. Geniet. 12 p. Omslag naar een knipsel van Maria Verkuyl. xH 7819 Euro 6.00

BOERSTOEL, Jan. Altijd het niemandsdier. Gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 2001. Paperback. 56 p. - xH 7776 Euro 7.50

BOERSTOEL, Jan. Eerste keus. Liedteksten 1968-1986. Amsterdam, Bert Bakker, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 98 p. - xM 9752 Euro 7.00

BOERSTOEL, Jan. Iemand moet het doen. Amsterdam, Bert Bakker, 1993. 1e druk. Paperback. 56 p. - xM 9686 Euro 7.00

BOERSTOEL, Jan. Nieuwe Vondsten. Bert Bakker Amsterdam 1986. 1e druk. Oorspr. omslag 40 p. Selectie uit de gedichten in de bijlage 'Tijd van leven' van Het Parool 1984-1985. xL 7726 Euro 7.00

BOERSTOEL, Jan. Opa's verjaardag en andere feestelijkheden. Amsterdam, Litterair Cafe de Engelbewaarder, z.j. Ingenaaid. N.p. T.g.v. een-jarig bestaan van het Litterair Cafe. xK 7625 Euro 6.00

BOERSTOEL, Jan. Veel werk. Bezorgd en ingeleid door Dick Welsink. Amsterdam, Bert Bakker, 2000. Paperback. 304 p. - xB 4077 Euro 12.00

BOETZELAER van DUBBELDAM-van der HOOP van SLOCHTEREN, E. van. Stanley Jones. Zendeling in Britsch-Indie. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. 5e druk. Ingenaaid. 32 p. Libellen-Serie nr. 1 xB 5080 Euro 7.50

BOGAARDS, Carla. God bewogen. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff 1997. 1e druk. Ingenaaid 137 p. - xH 1483 Euro 11.50

BOHN, S. Een bonte vlucht. Verzen. Bussum, C.A.J van Dishoeck, 1911. Gebonden. 94 p. - xK 6773 Euro 8.00

BONGERS, Gerrit. (ed.). De Muze viert feest. C.P.N.B., 1960. Oorspr. omslag. 79 p. Ills. J.H. Kuiper. Boekenweek 1960. xL 7543 Euro 6.00

BONN, S. Gewijde liederen. Amsterdam, Em. Querido, 1926. 1e druk. Gebonden. 71 p. - xB 6788 Euro 15.00

BONN, S. Naar het dagen. Verzen. Amsterdam, W. Versluys, 1907. Gebonden. 94 p. - xB 6431 Euro 15.00

BONN, S. Zangen van hoop. Gedichten. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1919. Gebonden. 109 p. - xK 6591 Euro 7.00

BONTRIDDER, Albert. Een oog te veel. Antwerpen, Manteau, 1984. 1e druk. Oorspr. omslag. 42 p. - xH 4431 Euro 7.00

BONTRIDDER, Albert. Gedichten 1942-1972. Antwerpen/Amsterdam, Standaard/P.N. van Kampen, 1973. Paperback. 396 p. Gemini Literaire Paperback. xK 4014 Euro 18.00

BONTRIDDER, Albert. Huizen vieren haat. Brussel/Amsterdam, Elsevier/Manteau, 1979. 1e druk. Paperback. 47 p. - xM 3480 Euro 7.00

BONTRIDDER, Albert. Ook de nacht is een zon. Antwerpen, Monas/De Galge, 1969. Paperback. 63 p. - xK 4015 Euro 10.00

BOSMAN, Anthony. Refrein. Verzen. S[emaphore] P[ers]. [Noordeloos, In eigen beheer], 1945. Oorspr. omslag. 12 p. De Jong 103. Genummerd 81/125 exx. Gesigneerd door auteur. xH 6113 Euro 10.00

BOSMAN, Anthony en C. Buddingh'. (Ed.). Twee recht, twee averecht. Een bloemlezing uit de hedendaagse dichtkunst. 's-Graveland, De Driehoek, z.j. Oorspr. omslag. 77 p. De Plejaden Reeks. Tweede serie. De dichters van onzen tijd 9. xK 3163 Euro 7.00

BOUHUYS, Mies. Ariadne op Naxos, gedichten. 's-Gravenhage, D.A. Daamen, 1948. Ingenaaid. 32 p. - xM 0069 Euro 8.00

BOUMA, Hans. Eine kleine Nachtmusik. Mozart poetisch. J.H. Kok, Kampen, 1991. Oorspr. omslag 71 p. - xR 3074 Euro 7.00

BOUMA, Hans. Gordel van Smaragd. Indonesie poetisch. Met tekeningen van Evelyne Dessens. J.H. Kok, Kampen, 1989. Paperback Ills. 82 p. - xR 4216 Euro 8.00

BOUMA, Hans. Licht dat op ons valt. Kampen, J.H. Kok, 1985. 1e druk. Paperback. 79 p. - xL 3505 Euro 8.00

BOURBON, Louis de. Het negende uur. Amsterdam, Meulenhoff, 1950. 1e druk. Gebonden S.O. 75 p. De Ceder 24. Omslagontwerp Jan Vermeulen. xK 8153 Euro 14.00

BOURBON, Louis de. In extremis. Gedichten. Maastricht, A.A.M. Stols, 1935. Oorspr. omslag. 59 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 5347 Euro 8.00

BOURBON, Louis de. Karambool. Gedichten. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1959. 1e druk. Oorspr. omslag. 80 p. - xK 7069 Euro 7.00

BOURBON, Louis de. Reisverhalen. Nijmegen, Het Venster, 1931. Oorspr. omslag. 16 p. - xR 4067 Euro 8.00

BOURGEOIS, Pierre and Fernand Verhesen. A quarter century of poetry from Belgium in the original text and with the englisch translation selected and introduced by..../ Un quart de siecle de poesie francaise de Belgique. 1945-1970. Brussel, A. Manteau, 1970. Paperback. 142 p. - xK 9636 Euro 10.00

BOUTENS, P.C. Alianora, spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw Hertog van Gelre en Alianora van Engeland. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1924. Ingenaaid. 47 p. - xK 6421 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Alianora, spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw Hertog van Gelre en Alianora van Engeland. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1924. Gebonden. 47 p. - xL 3504 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Alianora, spel van het huwelijk van Reynalt van Nassaw Hertog van Gelre en Alianora van Engeland. Leiden, S.C. van Doesburgh, 1910. Oorspr. Omslag. 35 p. Leiding van Henricus. Muziek van F.E.A. Koeberg, Verzen van P.C. Boutens. xB 2708 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Altijd zing ik 't zelfde lied. Verzameld en ingeleid door Karel De Clerck. Hasselt, Heideland, 1963. Pocket. 79 p. Vlaamse Pocket 12. xB 6848 Euro 7.00

BOUTENS, P.C. Beatrijs. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1932. 28e druk. Ingenaaid. 52 p. Ills. Rie Cramer. xC 1257 Euro 6.00

BOUTENS, P.C. Beatrijs. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1951. 41e druk. Gebonden. 52 p. Ills. Rie Cramer. xK 4227 Euro 7.00

BOUTENS, P.C. Beatrijs. Agathon, 1975. 47e druk Gebonden Ills. 38 p. Omslag en tekeningen van Peter van Hugten. xB 6244 Euro 7.00

BOUTENS, P.C. Een lied van Isoude. Teekening van W. Hussem. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Geniet. 4 p. Orpheus no. 3. xB 0972 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Gegeven keur. Een bloemlezing uit de verzen. Den Haag, Oceanus, 1944. 5e druk. Gebonden. 140 p. - xK 9878 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Hollandsche kwatrijen. Haarlem, Joh. Enschede, 1932. Ingenaaid onafgesneden. 108 p. - xM 3260 Euro 11.50

BOUTENS, P.C. Hollandsche kwatrijen. Haarlem, Joh. Enschede, 1932. Gebonden S.O. onafgesneden. 111 p. stukje uit stofomslag xB 9618 Euro 11.50

BOUTENS, P.C. Lente-maan. C.A.J. van Dishoeck, Bussum, 1916. 1e druk Oorspr. bedrukt omslag 70 p. - xB 9849 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Liederen van Isoude. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1921. Ingenaaid onafgesneden. 102 p. - xW 6182 Euro 16.00

BOUTENS, P.C. Mijn hart wou nergens tieren. Keuze uit zijn werk samengesteld en ingeleid door Hans Warren. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1959. 1e druk. Pocket. 192 p. Ooievaar 103. Omslag Herman Berserik. xB 0525 Euro 5.00

BOUTENS, P.C. Oud-Perzische kwatrijnen. A.A.M. Stols 1926. Oorspr. omslag [rug omgeplakt] onafgesneden n.p. Genummerd 61 [een van de 65 exx. op wit Hollandsch papier van Pannekoek en gesigneerd door de uitgever. Gedrukt in twee kleuren. Portret door J. Franken Pzn.
Bibliotheekstempeltjes xB 2156 Euro 50.00

BOUTENS, P.C. Oudere verzen. Maastricht/Brussel, Boosten & Stols, 1935. Oorspr. omslag. 117-140 p. Helikon. Tijdschrift voor poezie 5e jaargang no. 6. 1935. xB 2208 Euro 15.00

BOUTENS, P.C. Praeludien. Amsterdam, Van Kampen, 1926. 5e druk. Gebonden. 126 p. - xB 7419 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Sonnetten. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1936. 2e druk. Gebonden. N.p. - xM 3261 Euro 7.00

BOUTENS, P.C. Sonnetten. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1936. 2e druk. Ingenaaid. N.p. - xB 9233 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Stemmen. Amsterdam, P.N. van Kampen, z.j. 2e druk. Gebonden. 188 p. - xK 7184 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Stemmen. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1925. 5e druk. Gebonden. 112 p. - xW 7959 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Strofen en andere verzen. Uit de nalatenschap van Andries de Hooghe. Amsterdam, Athenaeum, Polak & Van Gennep, 1983. Gebonden S.O. 64 p. gedrukt in rood en zwart xM 7032 Euro 15.00

BOUTENS, P.C. Tusschenspelen. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1942. 1e druk. Gebonden S.O. 108 p. - xM 3262 Euro 8.00

BOUTENS, P.C. Vergeten liedjes. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1929. 6e druk. Ingenaaid. 104 p. - xK 6258 Euro 7.50

BOUTENS, P.C. Vergeten liedjes. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1921. 5e druk. Ingenaaid. 106 p. Omslag roestvlekjes. Binnenwerk goed. xK 9237 Euro 7.50

BOUTENS, P.C. Vergeten liedjes. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1918. 4e druk. Gebonden. 104 p. - xM 0108 Euro 9.00

BOUTENS, P.C. Verzen, met een voorreden van L. van Deyssel. Amsterdam, Van Kampen. 1914. 2e druk. Gebonden. 136 p. - xW 7954 Euro 9.00

BOUTENS. P.C. Zomerwolken. Amsterdam, Van Kampen, 1933. 2e druk. Gebonden. 140 p. - xM 0035 Euro 9.00

[BOUTENS, P.C.] AISCHYLOS. Doodenoffer. Treurspel naar het Grieksch van Aischylos in Nederlandsche verzen overgebracht door P.C. Boutens. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1919. 1e druk. Gebonden. 55 p. Bandversiering S.H. de Roos. xB 3046 Euro 15.00

[BOUTENS, P.C.] AISCHYLOS. Het treurspel van Agamemnoon. Naar het Grieksch van Aischylos in Nederlandsche verzen overgebracht door P.C. Boutens. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, [1904]. 1e druk. Ingenaaid. VIII + 47 p. - xW 6942 Euro 13.50

BOUWERS, Lenze L. Biotoop. Amsterdam, Querido, 1992. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. - xW 7064 Euro 6.00

BOUWERS, Lenze L. De route van de rondvaartboot. Amsterdam, Em. Querido, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. - xB 6966 Euro 7.00

BOUWERS, Lenze L. De schaduw van de buizerd. Amsterdam, Querido, 1988. 1e druk. Paperback. 46 p. - xH 7585 Euro 6.00

BOUWERS, Lenzel L. Het schuim bedekt de messen. Sonnetten. Amsterdam, Querido, 1990. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. - xH 0446 Euro 7.00

BOYER, Raymond. Steen wezen. Amsterdam, Eigen uitgave, 1978. 1e druk. Paperback. Ills. 74 p. Druk Rob Stolk. Tekst gekalligrafeerd. xH 4818 Euro 7.00

BRAAT, L.P.J. De witte wereld. (gedichten 1929 -1940). Rijswijk, A.A.M.Stols, 1941. Gebonden. 32 p. Van Dijk 502. Oplage 150 exx. xW 3435 Euro 16.00

BRAAT, L.P.J. Vuur en as. Amsterdam, Contact, 1958. Ingenaaid. 32 p. - xP 0377 Euro 7.50

BRABANDER, Gerard den. Curve. Een keuze uit de poezie van... Amsterdam, De Bezige Bij, 1950. Ingenaaid. 240 p. - xK 5977 Euro 13.50

BRABANDER, Gerard den. De holle man. Amsterdam, W.L. Salm, 1945. Gebonden S.O. 28 p. - xM 0100 Euro 11.50

BRABANDER, Gerard den. De nieuwe Adam. Een poetische dialoog in drie bedrijven. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, 1941. Ingenaaid. onafgesneden 24 p. Omslag lichte waterschade ex libris Mr. L. Davidson. xM 1123 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. De steenen minnaar. Amsterdam, W.L. Salm & Co., 1946. Gebonden. Ills. ongepag. [Resten stofomslag aanwezig]. xM 1124 Euro 13.50

BRABANDER, Gerard den. De verduisterde dichter. Met teekeningen van J.F. Doeve. P.N. van Kampen Amsterdam [1940]. Gebonden 44 p. - xM 1133 Euro 13.50

BRABANDER, Gerard den. Delirium. Een bundel verzen. A.J.G. Strengholt Amsterdam [1957]. Ingenaaid 23 p. De Merel reeks. xK 7066 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Gebroken lier. Den Haag, Leopold, 1937. Ingenaaid. 32 p. De Vrije Bladen 14e jaargang mei 1937 Schrift V. xM 1128 Euro 16.00

BRABANDER, Gerard den. Gedichten. Bayard Pers, [Bussum], 1945. 1e druk. Ingenaaid. 42 p. De Jong 108. stempeltje op titelpagina xH 1697 Euro 13.50

BRABANDER, Gerard den. Materie-Man. Een bundel verzen. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1940. Gebonden onafgesneden. 62 p. - xW 5684 Euro 16.00

BRABANDER, Gerard den. Morbide mei. Een verzencyclus. Amsterdam, De Bezige Bij, z.j. 2e druk. Ingenaaid. 24 p. - xW 7540 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Niets nieuws. Gedichten. A.J.G. Strengholt Amsterdam z.j. Merel reeks. Met gesigneerde opdracht van de dichter xM 1136 Euro 34.00

BRABANDER, Gerard den. Niets nieuws. Gedichten. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, z.j. Oorspr. omslag. 23 p. - xK 9098 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Onraad. Verzen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1955. Ingenaaid. 31 p. - xM 1139 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Opus 5. vh C.A. Mees Santpoort 1937. Ingenaaid 36 p. - xM 1122 Euro 11.50

BRABANDER, Gerard den. Parijsche sonnetten. Amsterdam, Republiek der Letteren, 1947. Gebonden S.O. 22 p. Bodoni reeks. Omslag en typografie: Jan van Keulen. xW 3678 Euro 15.00

BRABANDER, Gerard den. Parijsche sonnetten. Amsterdam, Republiek der Letteren, 1947. Gebonden. 22 p. Bodoni reeks. - xW 7723 Euro 11.50

BRABANDER, Gerard den. Recapitulatie. Verzen. P.N. van Kampen & Zoon Amsterdam [1952]. Ingenaaid onafgesneden 43 p. - xK 8985 Euro 11.50

BRABANDER, Gerard den. Rembrandt, de Monsters en andere verzen. Met een voorwoord van Theun de Vries. Amsterdam, Pegasus, 1980. Ingenaaid. 64 p. vlekje op omslag xK 9024 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Rembrandt en de miniaturen. Gedichten. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1956. Ingenaaid. 16 p. Merel reeks. xK 8986 Euro 9.00

BRABANDER, Gerard den. Sonnetten. Haarlem, De Gulden Pers, 1946. Gebonden. 40 p. - xW 9231 Euro 13.50

BRABANDER, Gerard den. Verzamelde verzen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1984. 1e druk. Gebonden S.O. 828 p. - xM 1859 Euro 34.00

BRABANDER, Gerard den/Jac. van Hattum/Ed. Hoornik. Drie op een perron. Verzen. Maastricht, A.A.M. Stols, 1938. Ingenaaid. 61 p. Oplage 350 ex. xK 8987 Euro 15.00

BRABANT, Else van. Weide-nimf. Amsterdam, Veldt, z.j. Ingenaaid. 48 p. - xW 2963 Euro 6.00

BRAND, Anton. e.a Vanaf de oude hoogte. Werk van 11 Groninger auteurs. Groningen, Stichting Oud Groninger Kerken, 1990. Oorspr. omslag. 34 p. - xR 2707 Euro 7.50

BRAND CORSTIUS, J.C. en Han G. Hoekstra. De muze vertelt. Een bundel verhalende poezie. Bijeengebracht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1958. Oorspr. omslag. 79 p. Boekenweek-uitgave. Illustraties en typografie Jan Bons. xK 3129 Euro 7.00

BRANDS, Wim. Inslag. Amsterdam, Joost Nijsen, 1985. Paperback. 36 p. - xL 0009 Euro 7.50

BRANDS, Wim. Koningen, de gehavende. Utrecht, Kwadraat, 1990. Paperback. 33 p. - xL 0025 Euro 7.50

BRANDSMA, W.L. (ed.). Kleine dichterkeur. Een keuze uit verzen dezer eeuw. Leiden, L. Stafleu, 1950. Oorspr. omslag. 86 p. Ingeleid, verzameld en van een bio-bibliografie voorzien door W.L. Brandsma. De mens en zijn boeken nr 1. xK 4368 Euro 6.00

BRANDT, Willem. Geen sneeuw in Bethlehem. Drie kerstbelevenissen. Lochem, De Tijdsroom, 1966. Gebonden. 40 p. - xL 7796 Euro 8.00

BRANDT, Willem. Indonesische nachten. 's-Gravenhage, W. van Hoeve, z.j. Gebonden 47 p. Ills. onafgesneden. - xK 9378 Euro 10.00

BRANDT, Willem. Reizend achter het heimwee. Vroegere en latere verzen gekozen en ingeleid door Ed. Hoornik. Amsterdam, C.P.J. van der Peet, 1955. Gebonden S.O. 110 p. Stofomslag klein scheurtje. xH 4354 Euro 16.00

BRANDT, Willem. Tropen. Bilthoven, De Gemeenschap, 1938. Ingenaaid. 68 p. - xR 3976 Euro 12.00

BRANDT, Willem. Tussen steen en bamboe. Amsterdam, C.P.J. van der Peet, 1956. 1e druk. Oorspr. omslag. 64 p. - xH 4320 Euro 9.00

BRANS, J.M. Wilde rhythmen, tamme verzen. Met teekeningen van Medard Tytgat. Antwerpen, Lodewijk Opdebeek, z.j. Ingenaaid. 144 p. onafgesneden. [Omslag verkleurd]. Gesigneerd en met opdracht door auteur. 'Voor mijn Vlaamschen Vriend en Medeballing Albert de Visschere. van harte J.M. Brans'. xK 4394 Euro 15.00

BREDERO, Gerbrand Adriaensz. Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door M.G. Schenk. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Oorspr. omslag. 32 p. Libellen-Serie 115. xH 5514 Euro 7.00

BREMS, Hugo. Dichters van dezen tijd. Veertig jaar Nederlandse ('50-'89) poezie uit Noord en Zuid. Samengesteld en ingeleid. Gent, Poeziecentrum, 1990. 24e druk. Paperback. 413 p. - xB 8260 Euro 12.50

BREMS, Hugo en Willy Spillebeen. Gedichten 2001. Leuven, Davidsfonds/Literair, 2001. Oorspr. omslag. 72 p. - xB 3549 Euro 7.50

BRENT BEZEMER, E. Het onbekende hart. Holland, Pauwhof, 1952. Oorspr. omslag. 21 p. - xR 1648 Euro 6.50

BREYTENBACH, Breyten. Eklips. Die derde bundel van die ongedanste dans. Verse. Amsterdam, Meulenhoff, 1983. Ingenaaid. 108 p. - xB 9096 Euro 8.00

BREYTENBACH, Breyten e.a. Dichters in Durban. 's-Gravenhage, Novib, 1997. Paperback. 62 p. Illustraties: M. Augustin. xL 9846 Euro 7.00

BRINK, Jos. "Op weg naar Bethlehem". Nieuwe kerstgedichten. Etos z.p. z.j. Paperback 23 p. - xL 1778 Euro 6.00

BROEK, Peter de. Limericks. Verzameld en bekeken door ... Met illustraties van Verdi. Laren, Skarabee, 1969. Paperback. 104 p. Ills. - xP 2656 Euro 7.00

BROM, Eduard. Dante's opgang. Sonnetten. Amsterdam, Van Munster, [1923]. Gebonden. 71 p. - xB 3925 Euro 12.00

BROUWER, Ale. Late oogst. Ype Meijer/Boekhandel Brouwer, Drachten, [1996]. Oorspr. omslag 51 p. Oplage 150 genummerde exx. Dit is Nr. 73. xR 2891 Euro 9.00

BROUWERS, Dick. Overzien. Amsterdam, De Beuk, 1986. Ingenaaid. 60 p. Ills. Koos van der Meer. xM 6822 Euro 7.00

BRUGGEN, Kees van. Kruidentuin. T.g.v. zijn tachtigsten verjaardag. Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 33 p. Met opdracht: "Voor Neel en Hannes, een globale oplossing van het raadsel, Kees". Ingesloten knipsel en briefje met uitnodiging van Kees van Bruggen. xM 3264 Euro 11.50

BRUGGEN, Kees van. Kruidentuin. T.g.v. zijn tachtigsten verjaardag. Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 33 p. naam op Franse pagina: Theo Vesseur xB 2714 Euro 9.00

BRULL, Jean. Meneer Vestdijk spreekt u Pierre Kamp wel eens? Gedichten. Utrecht, Kwadraat, 1988. Paperback. 61 p. - xM 3484 Euro 7.00

BRUNING, Henri. De Sirkel. Verzen. Nijmegen, in eigen beheer, 1924. Oorspr. omslag 55 p. - xB 8910 Euro 14.00

BRUNING, Henri. De tocht. Verzen. Nijmegen, In eigen beheer, 1926. 2e druk. Ingenaaid. 59 p. Linoleumsneden zijn vervaardigd door Ernst Voorhoeve. [roestvlekjes]. xB 6378 Euro 25.00

BRUNING, Henri. Fuga. Verzen. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1937. 1e druk. Ingenaaid. 38 p. - xK 6330 Euro 12.00

BRUNING, Henri. In vitro. Verzen. Winants Heerlen z.j. Oorspr. omslag 56 p. Omslag vignet van Gerard Bruning. Met gesigneerde opdracht van de auteur. xL 4383 Euro 10.00

BRUNING, Henri. Objectief brevier. Gedichten. Roermond/Maaseik, J.J. Romen & Zonen, 1957. Oorspr. omslag. 100 p. - xR 0628 Euro 9.00

BRUNING, Henri. Van ziel en aarde. Nijmegen, In eigen beheer, 1952. Oorspr. omslag. 27 p. + bijlage. Onafgesneden. Gesigneerd door de auteur. Oplage 400 exx. Gedrukt op Oud-Hollandsch van Gelder. xB 5975 Euro 18.00

BRUYN, Guido de. Het huis Augustus. Gedichten. Leuven, Uitgeverij P., 2007. Oorspr. omslag. 46 p. Ills. - xB 4086 Euro 10.00

BRUYNS, Martin. Ballade van Jean de Metz. Arnhem, Chem. Pharm. Industrie LUXAN, 1960. Oorspr. omslag. [22] p. Ills Geschreven in opdracht van het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen. xB 3884 Euro 15.00

BUCH, Boudewijn Maria Ignatius. De Sonnetten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1978. 1e druk. Paperback. 32 p. - xB 0688 Euro 25.00

BUDDINGH', C. Acht gorgelrijmen waarop het goed gorgelen is, zijnde gorgellandse nieuwe- en reeds eerder gehoorde rijmen, met vier snorkeltekeningen van Alfonds van Heusden. Gouda, Koch & Knuttel, 1957. Oorspr. omslag. 20 p. 20 x 30 cm. Typografie: Johan H. van Eikeren. Koppermaandag 1957. xB 9938 Euro 40.00

BUDDINGH', C. De eerste zestig. Amsterdam, De Bezige Bij, [1978]. Gebonden. 72 p. - xW 7669 Euro 9.00

BUDDINGH', C. De stad. Een bloemlezing door .... Baarn, Thomas Rap, 1981. Ingenaaid. 61 p. Thema-poezie deel 9. xM 3495 Euro 7.00

BUDDINGH', C. Deze kant boven. Amsterdam, De Bezige Bij, 1965. Ingenaaid. 120 p. LRP 151. - xA 0923 Euro 9.00

BUDDINGH', C. Gorgelrijmen. A.W. Bruna Utrecht 1953. Gebonden Ills. 39 p. Bandontwerp en tekeningen van Roede. [Naam op schutblad]. xL 5182 Euro 35.00

BUDDINGH', C. Het mes op de gorgel. Gorgelrijmen en andere gedichten. Utrecht, Bruna, 1960. Pocket. 144 p. Zwarte beertjes 354. - xK 7354 Euro 11.50

BUDDINGH' C. Nieuwe Gorgelrijmen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1985. 2e druk. Paperback. 55 p. - xL 0745 Euro 8.00

BUDDINGH', C. en Eddy van Vliet. (ed.). Noord- en Zuidnederlandse poezie na 1945. Amsterdam, Elsevier, 1978. Gebonden 272 p. Bibliotheek der Nederlandse Letteren xB 3519 Euro 9.00

BURGER, Wilna. Jonge koeien aaien. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1991. Ingenaaid. 42 p. - xM 6821 Euro 6.00

BURNIER, Andreas. [=Catharina Irma Dessaur]. Na de laatste keer. Amsterdam, Querido, 1981. Ingenaaid. 40 p. - xM 7567 Euro 6.00

BURSSENS, Gaston. Elegie. Daamen/De Sikkel, 1953. 3e vermeerderde druk. Ingenaaid. 48 p. Maatstafdeeltje 6. xK 7297 Euro 7.00

BURSSENS, Gaston. Verzamelde Dichtbundels. Twee delen. Den Haag Bert Bakker, 1970. Gebonden S.O. 848 p. Herdruk van de dichtbundels in hun oorspronkelijke vorm verzorgd en uitgeleid door Gerrit Borgers en Karel Jonckheere. Boek verzorging en omslagontwerp zijn van de hand van Leendert Stofbergen. xL 8421 Euro 50.00

CALIS, Piet. Daling van temperatuur 12 Nederlandse dichters 1890/1960. Herman Gorter, J.H. Leopold, P.C. Boutens, A. Roland Holst, Paul van Ostaijen, Lucebert e.a. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1964. 1e druk. Pocket. 200 p. Ooievaar 171. Omslag Jurriaan Schrofer. xB 0512 Euro 5.00

CAMI, Ben. Gedichten 1954-1983. Een keuze. Antwerpen, Manteau, 1984. Gebonden S.O. 179 p. - xH 1965 Euro 10.00

CAMI, Ben. Het land Nod. Amsterdam/Antwerpen, C.P.J. van der Peet/De Sikkel, 1954. Or. omslag. 38 p. - xB 9902 Euro 8.00

CAMPEN, Steven van. Gaandeweg. Gedichten. Opwenteling Eindhoven 1991. Ingenaaid 48 p. Opwentelinguitgave nr. 231 xH 5695 Euro 6.00

CAMPERT, Jan. Den luiden lach en andere verzen. Amsterdam, De Bezige Bij, 2003. Gebonden. 58 p. T.g.v. de jaarwisseling 2033-2004. Met kaartje. Oplage 1500 exx. xB 1557 Euro 10.00

CAMPERT, Jan. Het onontkoombaar lied. Gedichten van Jan Campert uit de periode 1933-1942, aangevuld met een herdenkingsvers van Remco Campert en van een nawoord voorzien door Harry Scholten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1985. Paperback. 48 p. BBpoezie. xH 5660 Euro 8.00

CAMPERT, Jan. Huis en herberg, gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Gebonden. 42 p. Helikon 15. Jrg. 11. Van Dijk 505. Oplage 300 exx. xW 6185 Euro 13.50

CAMPERT, Jan. Sonnetten voor Cynara. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1942. Gebonden. 32 p. Oplage 500 exx. xM 3266 Euro 13.50

CAMPERT, Jan. Verwilderd landschap. 's-Gravenhage, Leopold, 1936. Ingenaaid. 38 p. - xW 7727 Euro 7.00

CAMPERT, Jan. Verzamelde gedichten 1922 - 1943. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 1e druk. Gebonden. 376 p. - xA 0898 Euro 16.00

CAMPERT, Remco. Alle bundels gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1979. Paperback. 478 p. Eenmalige P.C. Hooft editie. xW 2874 Euro 18.00

CAMPERT, Remco. Berchtesgaden, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1953. Ingenaaid. 30 p. Bekroond met de Reina Prinsen Geerligsprijs 1953. Genummerd: 308/500. Ultimatumreeks 4. xM 3267 Euro 12.00

CAMPERT, Remco. Betere tijden. Utrecht, Motion, z.j. Geniet. 24 p. Motion Pocket 003. xH 6290 Euro 6.00

CAMPERT, Remco. Betere tijden. Amsterdam, De Bezige Bij, 1970. Pocket. 48 p. Nr. 10. - xB 0055 Euro 6.50

CAMPERT, Remco. Bij hoog en bij laag. Nieuwe gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1959. 1e druk. Pocket. 104 p. LP 35. Omslag Karel Beunis. Naam op binnenzijde omslag: Jan Spierdijk. xH 3125 Euro 9.00

CAMPERT, Remco. Collega's. gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1986. Pocket. 40 p. - xH 4790 Euro 6.00

CAMPERT, Remco. Dit gebeurde overal, Hoera, Hoera. Amsterdam, De Bezige Bij, 1968. 3e en 2e druk. Ingenaaid. 80 p. - xB 1234 Euro 9.00

CAMPERT, Remco. Dit gebeurde overal. Nieuwe gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1962. 1e druk. Pocket. 93 p. LP 84. - xB 6792 Euro 9.00

CAMPERT, Remco. Een neger uit Mozambique. Een keuze uit de gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1988. Paperback. 167 p. Omslag Hugo Claus/Leendert Stofbergen. xH 4524 Euro 8.00

CAMPERT, Remco. Met man en muis. Amsterdam, De Beuk, 1955. 1e druk. Ingenaaid. 31 p. - xM 8070 Euro 11.50

CAMPERT, Remco. Ratapan Lamento. Vertaling/terjemahan Linde Voute. Keuze/disunting oleh Martin Mooij. Amsterdam, De Bezige Bij, 1999. Paperback. 112 p. Tweetalig. xL 8463 Euro 12.00

CAMPERT, Remco. Theater, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1985. 2e druk. Paperback. 44 p. - xW 0033 Euro 6.00

CAMPHUYSEN, Dirk. Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door K. Heeroma. Baar, Bosch & Keuning, z.j. Oorspr. omslag. 31 p. Libelle Serie 126. xB 5040 Euro 7.00

CANDANI. Een zoetwaterlied. Haarlem, In de Knipscheer, 2000. Paperback. 64 p. pseudoniem van Asha van den Bosch-Radjkoemar, Paramaribo. xK 0054 Euro 7.00

CARMIGGELT, S. De gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974. Gebonden S.O. 100 p. - xK 0410 Euro 22.50

CAT, H. De. (Ed.). 300 verzen op zak. Anthonie Staring tot Jan van Nijlen (1815 - 1940). Averbode/Kampen, Altiora/Kok, 1981. Gebonden S.O. 374 p. Mooi exemplaar. xK 2845 Euro 10.00

CAUWELAERT, A. van. Liederen voor Maria. Leuven/Hilversum, De Vlaamsche Boekenhalle/ P. Brand, z.j. Gebonden. 46 p. Papieren marmenbandje. Binnenwerk roestvlekjes. xK 7926 Euro 8.00

CAUWENBERGE, Johan van. (verz.). Suburbia. De mooiste gedichten over de stad uit Nederland & Vlaanderen. Leuven Uitgeverij P, 2003. Ingenaaid. 270 p. Ills. - xB 3466 Euro 12.00

CELLIERS, Jan F.E. Die Vlakte en Andere Gedigte. Pretoria, Volkstem-Drukkerij, 1908. Geniet. 122 p. - xL 9314 Euro 9.00

CHABOT, Bart. Als u zo gaat beginnen. Gedichten. Hortus Den Haag 1979. Oorspr. omslag 56 p. - xL 8530 Euro 8.00

CHABOT, Bart. Genadebrood. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1993. 1e druk. Paperback. 97 p. - xL 8467 Euro 8.00

CHABOT, Bart. Judaskus. Gedichten. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1997. 1e druk. Paperback. 74 p. - xH 1440 Euro 9.00

CHARIVARIUS. Ruize-rijmen. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1914. Or. omslag. folio. 38 p. - xK 9633 Euro 16.00

CHARLES, J.B. De blauwe stoel. Amsterdam, De Bezige Bij, 1980. Paperback. 86 p. - xM 1161 Euro 7.50

CHARLES, J.B. De gedichten tot 1963. De Bezige Bij Amsterdam 1963. Paperback 191 p. LRP 66. Typografie Karel Beunis xL 8464 Euro 10.00

CHARLES, J.B. De warme slager. Amsterdam, De Bezige Bij, 1973. 1e druk. Oorspr. omslag. 37 p. BBpoezie. xB 0652 Euro 7.00

CHARLES, J.B. Ekskuseer mijn linkerhand. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1959. 1e druk. Pocket. 77 p. LP 36. Omslag Karel Beunis. xB 2978 Euro 7.50

CHARLES, J.B. Turner Court, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1982. 1e druk. Paperback. 44 p. - xH 4742 Euro 7.00

CHASTE, Victor le [=H.G. Hoekstra]. Amorosa. De Bezige Bij, Amsterdam, 1949. 2e vermeerderde druk Oorspr. omslag 29 p. - xB 9828 Euro 6.00

CHRISTIAENS, A.G. Irrequietum. Gedichten. De Bladen voor de Poezie, 1937. Or. omslag. 16 p. De Bladen voor de Poezie 1e jaargang Nr. 9. october 1937. xL 2977 Euro 7.00

CLAES, Paul. De Zonen van de Zon. Een sonnet en zeven transposities. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1983. Cahiersteek 24 p. Oplaag 350 exx. T.g.v. de jaarwisseling 1983/1984. xL 8235 Euro 15.00

CLAUS, Hugo. April in Paris 1951. Facsimile van het handgeschreven gedicht. De Bezige Bij, Amsterdam, 2009. Oorspr. omslag 21 p. met ingeplakte foto van Claus. T.g.v. de jaarwisseling 2009-2010 en de 65e verjaardag van De Bezige Bij. Met aanbiedingskaartje. xR 3183 Euro 35.00

CLAUS, Hugo. De groeten. Rotterdam/Amsterdam, Poetry International/De Harmonie, 2002. Oorsp. omslag. 13 p. Met een kaarten. T.g.v. de derde Gedichtendag 2002. xH 7253 Euro 6.50

CLAUS, Hugo. De Sporen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1993. Gebonden S.O. 96 p. - xH 7184 Euro 14.00

CLAUS, Hugo. De wangebeden. Amsterdam, De Bezige Bij, 1978. Gebonden S.O. 83 p. - xW 0519 Euro 16.00

CLAUS, Hugo. Een geverfde ruiter. Amsterdam, De Bezige Bij / Uitg. Ontwikkeling, 1961. 2e druk. Paperback. 96 p. LRP 16. - xM 3276 Euro 7.00

CLEMENS SCHRONER, E. Gedichten. In eigen beheer, z.j. Oorspr. omslag. 24 p. Met foto van de auteur. - xL 8453 Euro 8.00

CLERCQ, Rene de. De noodhoorn, vaderlandsche liederen. Utrecht, Dietsche stemmen, 1916. Gebonden. 64 p. Met portret van de auteur xM 0036 Euro 16.00

CLERCQ, Rene de. De zware kroon. Verzen uit den oorlogstijd. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1915. 1e druk. Ingenaaid 58 p. Bandteekening van W.F. Gouwe. xB 5072 Euro 9.00

CLERCQ, Rene de. Tamar. Bijbelsch verhaal in verzen met teekeningen van Fritz van den Berghe. Antwerpen, Mercurius, [1917]. Gebonden onafgesneden. 120 p. - xR 0934 Euro 25.00

CLERCQ, Rene de. Vlasgaard. Een landelijk tafereel in verzen. boekversiering van J. B. Heukelom. Amsterdam, S.L. van Looy, 1916. Ingenaaid. 80 p. [vlekje op omslag, bibliotheekstempeltje]. xL 8374 Euro 8.00

CLOSSET, Fr. Die van 't fonteintje. Bloemlezing samengesteld, ingeleid en voorzien van aantekeningen en een bibliografie door.... Brussel, A. Manteau, z.j. Or. omslag. 189 p. Museion Nederlandse reeks nr. 3. [Omslag iets smoezelig]. xK 2031 Euro 11.50

COLLEM, A. van. Bloemlezing uit de gedichten. Met een voorwoord vooraf van Henriette Roland Holst. Amsterdam, Em. Querido 1932. Gebonden. 71 p. - xH 7832 Euro 6.00

COLLEM, A. van. De soldaten, een visoen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1927. Ingenaaid. 24 p. - xA 0368 Euro 4.50

COLLEM, A. van. God, een gedicht. Amsterdam, Querido, 1930. Gebonden halflinnen S.O. 100 p. - xM 0079 Euro 11.50

COLLEM, A. van. God, een gedicht. Amsterdam, Querido, 1930. Gebonden gedecoreerd zwart linnen 100 p. voorste schutblad beschreven xB 7529 Euro 14.00

COLLEM, A. van. Liederen. Deel I. Liederen van huisvlijt. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1917. Ingenaaid. 100 p. - xA 0366 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Liederen. Deel I. Liederen van huisvlijt. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1917. Gebonden. 100 p. - xK 8442 Euro 9.00

COLLEM, A. van. Liederen der gemeenschap. Derde bundel. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1922. Ingenaaid. 72 p. - xA 0364 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Liederen der gemeenschap. Tweede deel der liederen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1918. Gebonden. 94 p. - xA 0320 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Liederen der gemeenschap. Tweede deel der liederen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1918. Ingenaaid. 94 p. - xK 6379 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Nieuwe liederen der gemeenschap. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1920. 1e druk. Gebonden. 78 p. - xA 0367 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Van de nieuwe gemeenschap der menschen. Een gedicht. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1924. Ingenaaid. 92 p. Onopengesneden. - xL 2218 Euro 7.00

COLLEM, A. van. Van God en van de natuur. Een boek in verzen. Bussum, Van Dishoeck, 1921. Ingenaaid. 90 p. - xA 0322 Euro 6.00

CONRAD, Patrick. Met Sappho op de sofa. Gedichten 1968-1969. Antwerpen, De Galge, 1970. Or. omslag. 111 p. Ills. - xK 4117 Euro 10.00

COOL, Tine. Dichters over bloemen. Een bundel. Samengesteld door... Naarden, In den Toren, z.j. Gebonden. 64 p. Torenreeks 12. xM 3283 Euro 6.00

COOLE, Marcel. Eurudike. Romantisch gedicht. Brussel/Amsterdam, Elsevier, 1945. Or. omslag. 51 p. Gesigneerd door de auteur en genummerd 14/350 exx. Illustraties Jean Marlier. xK 9611 Euro 13.50

COOLE, Marcel / Johan Daisne / Luc van Brabant. Klaverendrie. Tweemaandelijksch Schrift voor Poezie. Gent, 1938. Or. omslag. 33-48 p. Schrift 3, jan. 1938. xL 3839 Euro 10.00

CORDAN, Wolfgang. Verwandlungen. Amsterdam, Kentaur Druck, 1946. Ingenaaid. 94 p. Die auflage betragt 200 gezahlte exemplare, unter leitung von M.N. Engelman. Kentaur IX. xK 4458 Euro 30.00

COSTER, Dirk. Het kind in de poezie. Samengesteld en ingeleid door... Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1937. 2e vermeerderde druk. Gebonden. 228 p. - xW 3606 Euro 8.00

COSTER, Dirk, / Anton Deering. Religieuze poezie. Een keuze uit de Nederlandse religieuze lyriek van 1880 - 1950. Lochem, De Tijdstroom, z.j. Gebonden S.O. XLIV + 242 p. - xK 2685 Euro 9.00

COSTER, Dirk (ed.). De Nederlandsche poezie in honderd verzen. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1953. 3e druk. Gebonden S.O. 278 p. - xK 6349 Euro 11.50

COSTER, Dirk (ed.). De Nederlandsche poezie in honderd verzen. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1931. 2e druk. Gebonden. 178 p. - xW 7968 Euro 8.00

COSTER, Dirk (ed.). Nieuwe geluiden. Een keuze uit de hedendaagsche poezie. Bijeengebracht en ingeleid door... Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1932. 4e herziene en bijgewerkte druk. Gebonden. 296 p. - xM 0152 Euro 8.00

COSTER, Dirk (ed.). Nieuwe geluiden. Een keuze uit de poezie van na den oorlog (1918-1923). Bijeengebracht en ingeleid door... Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1925. 2e vermeerderde druk. Gebonden. 191 + LXIII p. Omslag verkleurd. xK 8945 Euro 10.00

COSTER, Dirk (ed.). Nieuwe geluiden. Een keuze uit de poezie van na den oorlog. Bijeengebracht en ingeleid door... Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1927. 3e vermeerderde druk. Gebonden. 259 p. - xL 0361 Euro 9.00

COSTER, Dirk en Anton DEERING (eds.). Religieuze poezie. Een keuze uit de Nederlandse religieuze lyriek van 1880 tot 1950. De Tijdstroom Lochem z.j. Gebonden XLIV + 243 p. Met een inleiding door Dirk Coster. xM 3771 Euro 9.00

COUPERUS, Louis. Een lent van vaerzen. Utrecht, Veen, 1994. 2e druk Gebonden S.O. 68 p. Volledige werken 1. xB 9363 Euro 10.00

COUPERUS, Louis. Nagelaten werk. Bijeengebracht door Richard Erbe. Assen/Amsterdam, Van Gorcum, 1975. Gebonden. 206 p. Ex Libris Fernand Lodewick. xW 7637 Euro 16.00

COUPERUS, Louis. Orchideeën. Een bundel poezie en proza. Utrecht, Veen, 1989. Gebonden S.O. 206 p. Volledige werken deel 2. xW 8746 Euro 9.00

COUPERUS, Louis. Williswinde. L.J. Veen, Amsterdam [1895]. Oorspr. gedecoreerd omslag onopengesneden 86 p. omslagontwerp L.W.R. Wenkebach xB 7413 Euro 40.00

CRAMER, Rie. Verzen van verzet. 's-Gravenhage, H.P. Leopolds, 1945. Ingenaaid. 46 p. Voorwoord G.H. 's-Gravesande. xM 0071 Euro 9.00

CREMERS, Marie. Weerlichten. Verzamelde gedichten. Maastricht, Boosten & Stols, 1925. Ingenaaid. 130 p. onafgesneden. Genummerd 270/550 exx. [Omslag verkleurd]. xB 3787 Euro 15.00

CROISET, Max. Gezien. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols/ J.P. Barth, z.j. Ingenaaid. 72 p. - xM 3278 Euro 7.00

CRONE, C.C.S. (ed.). De vroolijke dichtkunst. Humor en ironie uit de Nederlandsche poezie. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 86 p. Libellen-Serie nr. 359-360. xB 1967 Euro 8.00

CROON, Harold de en Arjan Weenink (eds.) Rotterdam. De stad in gedichten. Uitgeverij 521, Amsterdam 2002. Paperback 157 p. vele dichters over Rotterdam xB 3590 Euro 7.50

CROS, Louis & Hans Vleugels. Images. Amsterdam, Amsterdamse Grafische School, 1968. Oorspr. omslag. N.p. Ills. Poemes de Louis Cros. Gravures sur bois de Hans Vleugels. Tweetalig Nederlands/Frans. xB 2221 Euro 15.00

CUWART, Fl. Vlaamse figuren flitsen voorbij. Antwerpen, 1959. Geniet. 36 p. - xB 5551 Euro 8.00

D'AILLY, Rogier. Twee gedichten. Amsterdam, Sauternes, 1989. 1e druk. Cahiersteek. 27 p. Ills. Deel I in de serie Azuur. Genummerd 161/250 exx. xH 2741 Euro 7.00

D'HAEN, Christine. Merencolie. Amsterdam, Em. Querido, 1993. 2e druk. Ingenaaid. 32 p. - xH 2627 Euro 8.00

D'HAEN, Christine. Mirages. Amsterdam, Em. Querido, 1989. 1e druk. Ingenaaid. 74 p. - xH 7590 Euro 7.00

D'HAEN, Christine. Miroirs. Gedichten vanaf 1946. Amsterdam, Em. Querido, 2002. Gebonden S.O. 319 p. - xH 8397 Euro 19.00

DAHMEN-SCHOLTE, Mona. Verzen. Leiden, A.W. Sijthoff, 1928. Oorspr. omslag. 53 p. [roestvlekjes]. xB 2986 Euro 8.00

DALENOORD, Frits. Ontdekkingen van de nachtwaker. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1978. Ingenaaid. 45 p. - xM 2074 Euro 7.00

DANSER, J.G. Gedichten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1922. Ingenaaid. 54 p. - xK 2030 Euro 9.00

DANSER, J.G. Verzameld werk. Tekstverzorging J. Staal met een biografie door G.H. 's-Gravensande. Amsterdam, De Beuk, 1957. 1e druk. Ingenaaid. S.O. 210 p. - xB 3945 Euro 13.50

DAS, J. / J. van Doorne / P.J. Risseuw. Vloedlijn. Een verzameling gedichten bijeengebracht. Baarn, Bosch & Keuning, 1954. Gebonden. 192 p. Ills. - xB 5630 Euro 10.00

DAVIDSON, Steef. (ed.). Poezie explosie 1979. Amsterdam, Paradiso-Parapress, 1979. Oorspr. omslag. N.p. Ills. Gestencild bij Stencilzolder Roodmerk. T.g.v. de drie Poezie-Explosies op 23, 30 mei en 6 juni 1979. Alle dichters die meewerken aan deze avonden hebben een gedicht opgestuurd. Tekeningen Peter van de Klashorst. Omslag Steef Davidson. Oplage 400 exx. xB 4902 Euro 10.00

DEBROT, Cola. Bekentenis in Toledo. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1946. 2e druk. Ingenaaid. 22 p. - xH 4179 Euro 8.00

DEBROT, Cola. Navrante zomer. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1945. Paperback. 28 p. De Ceder dl. 4. xL 1459 Euro 8.00

DECKER, Jeremias de. Bloemlezing uit zijn gedichten. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 32 p. Samengesteld door J. Karsemeijer. Libelle-serie 133. xH 3098 Euro 6.00

DECORTE, Bert. Een stillere dag. Sonnetten. Brussel/Den Haag, A. Manteau/A.A.M. Stols, 1942. Ingenaaid. 83 p. - xK 9233 Euro 10.00

DECORTE, Bert. Kruis of munt. Verspreide rijmen en dichten van 1936 tot 1969 geschreven. Gent, Erasmus/Ledeberg, [1970]. Oorspr. omslag. 76 p. Onopengesneden. Colibrant. Oplage 1000 exx. Mooi exemplaar. xL 9006 Euro 8.50

DECORTE, Bert. Thijl Ulenspieghel. Gedichten. Met de oorspronkelijke prenten van het oude volksboek (1518). Antwerpen, C. de Vries-Brouwers, 1986. Gebonden S.O. 52 p. T.g.v. het veertigjarig bestaan van uitgeverij C. de Vries-Brouwers. Gesigneerd door de uitgever. Oplage 500 exx. xR 0211 Euro 12.00

DECORTE, J.M.A. (red.). Een boeket van vijftig Nederlandse gedichten in Engelse of Franse vertaling. Brugge, Orion, 1975. Paperback. 126 p. T.g.v. 25-jarig bestaan Algemene Conferentie der Nederlandse Letteren. De bladen voor de poezie, jrg. 23, 1975, no 6. xB 3289 Euro 10.00

DEELDER, J.A. Moderne gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1986. 5e druk. Paperback. 156 p. - xH 4482 Euro 9.00

DEELDER, J.A. Sturm und drang. (10 series). Amsterdam, De Bezige Bij, 1984. 2e druk. Paperback. 78 p. - xM 0340 Euro 7.00

DEKKER, Wouter Jan (ed.). Het weesmeisje op het kerkhof. Broekman & De Meris, Amsterdam, z.j. Gebonden S.O. 87 p. Merkwaardige en leerrijke gevallen van liefde en min bezongen door Nederlandse straatzangers. xR 3734 Euro 8.00

DELOOF, Giovan en Jan. Recitatief voor en van twee stemmen. Zwevegem, Stenen Molen, 1965. Or. omslag. 52 p. Oplage 350 exx. xK 6529 Euro 7.50

DEMEDTS, Andre. De Vlaamsche poezie sinds 1918. 1e Deel: studie. 2e Deel: Bloemlezing. DIEST, Pro Arte, 1945. 2e bijgewerkte druk. Gebonden S.O. 260 + 283 p. Stofomslag licht verkleurd. xK 5187 Euro 30.00

DEMEDTS, Andre. De Vlaamsche Poezie tusschen 1918 en 1941. Diest, P.V.B.A. 1941. Gebonden. 364 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 6125 Euro 22.50

DEMEDTS, Andre. Jasmijnen. Kortrijk, Steenlandt, 1930. 2e druk. Oorspr. omslag. 53 p. Genummerd 2/300 exx. Gedrukt in rood//zwart. [rugje beschadigd]. xB 3699 Euro 15.00

DEMEDTS, Gabrielle. Een gevangene zingt... De Bladen voor de Poezie 1e jrg. nr. 3, mei 1937. Or. omslag. Roestvlekjes. xK 9417 Euro 10.00

DENDERMONDE, Max. Eiland van Circe. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1948. Ingenaaid. 46 p. De Vrije Bladen 19e jaargang 1948 Schrift 8. xW 0374 Euro 5.00

DENDERMONDE, Max. Het geheim van de miereneuker. Nieuwe gedichten. Utrecht, Het Spectrum, 1987. 2e druk. Ingenaaid. 46 p. - xM 9349 Euro 7.00

DENDERMONDE, Max. Lessen in eenzaamheid. 104 sonnetten om aandachtig te lezen op een goed beschaduwde plek in de wereld. Utrecht Het Spectrum, 1987. Paperback. 139 p. Ills: Friso Henstra. [Klein hoekje uit titelpagina]. xM 9348 Euro 7.00

DENDERMONDE, Max. Soms een paar uur van tweezaamheid. Liefdesgedichten. 103 sonnetten om loom te lezen op een koel laken. Utrecht, Het Spectrum, 1987. 1e druk. Paperback. 130 p. Ills: Tom Eyzenbach. xH 7629 Euro 7.00

DER MOUW, Johan Andreas. [Adwaita]. 'K ben Brahman. Maar we zitten zonder meid. Een bloemlezing uit zijn gedichten door Gerrit Komrij. Amsterdam, Bert Bakker, 1980. Pocket. 207 p. - xH 4338 Euro 7.00

DIAMAND, Frank. Wie wil er nu met Hitler in de tobbe? Gedichten. Van Gennep Amsterdam 1986. Paperback 72 p. met gesigneerde opdracht van de auteur xH 8402 Euro 8.00

DICHTERS OMNIBUS 1959. 5e bloemlezing. Esso Nederland, 1959. Oorspr. omslag. 45 p. - xH 6633 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1960. 6e bloemlezing. Esso Nederland, 1960. Oorspr. omslag. 45 p. - xH 6634 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1962. 8e bloemlezing. Esso Nederland, 1962. Oorspr. omslag. 45 p. - xK 6001 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1963. 9e bloemlezing. Esso Nederland, 1963. Oorspr. omslag. 45 p. - xH 6631 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1965. 11e bloemlezing. Esso Nederland, 1965. Oorspr. omslag. 50 p. - xP 0331 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1966. 12e bloemlezing. Esso Nederland, 1966. Oorspr. omslag. 51 p. - xH 6630 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1967. 13e bloemlezing. Esso Nederland, 1967. Oorspr. omslag. 56 p. - xP 0333 Euro 6.00

DICHTERS OMNIBUS 1971. 17e bloemlezing. Esso Nederland, 1971. Oorspr. omslag. 63 p. - xH 6626 Euro 6.00

DIDYMUS (= T.J. Werndly). Gedichten. Uitgeverij 521 Amsterdam 2004. Gebonden 47 p. De Sandwichs-reeks nr. 8. Onder redactie van Gerrit Komrij. xL 1071 Euro 9.00

DIELS, Gerard. Het doornen zeel. Amsterdam, Meulenhoff, 1946. Or. omslag. 78 p. Mooi exemplaar. xK 6234 Euro 9.00

DIELS, Gerard. Na de bevrijding. Amsterdam, P.N. van Kampen, 1950. 1e druk. Gebonden. 42 p. - xW 0524 Euro 7.00

DIEPSTRATEN, Johan J. Rozen die bloeien. Decadente gedichten. C.J. Aarts Amsterdam 1971. Geniet 16 p. - xK 6366 Euro 5.00

DIETVORST, Jan en Kees Maas. De Rumboon en andere gedichten. De Enschedese School, 1984. Geniet. N.p. Ills. Oplage 09/25 exx. xB 2200 Euro 8.00

DIJKHUIZEN, Guus. Hier Guus. Amsterdam, z.j. Or. omslag. N.p. Foto omslag: Charlie Vlek. xK 8667 Euro 8.00

DITMARSCH, Peter van. Dierbaar nachtgezicht. Een keuze uit zijn gedichten. Amsterdam, Stichting Grensgebied, 1996. Gebonden S.O. 45 p. Ills. - xB 3543 Euro 15.00

DIVERSE AUTEURS. Lyrical Holland. / La Hollande lyrique. / Lyrisches Holland. Amsterdam/Groningen, 1954. Ingenaaid. 74 p. This modest anthology, composed under the auspices of the Netherlands P.E.N. Centre, contains translations of Dutch lyrics into English, Frensch and German. xK 3299 Euro 9.00

DOCTEUR MINIME. Le Parnasse hippocratique. Receuil de poésies fantaisistes tirées de différents auteurs plus ou moins drolatiques. Sur des Sujets Hippocratiques de genres divers, hormis le genre ennuyeux. A. Maloine Paris 1896. Reliure III + 271 p. 50 illustrations de Robida. Tirage 500 exx. xL 5339 Euro 50.00

DOMMISSE, Hanneke. (ed.). Helaas! voor altijd zwijgt de cither.. Poezie uit oude dozen, samengelezen, uitgegeven en verantwoord door H. Dommisse met een Voor- en Narede naar Conrad Busken Huet en een Ten Geleide van W. Gs. Hellinga. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1958. 1e druk. Pocket. 176 p. Ooievaar 80. Omslag Herman Berserik. xB 0549 Euro 5.00

DONK, Albert. Ontroerend is dit alfabet. Amsterdam, De Beuk, 1967. 1e druk. Ingenaaid. 38 p. - xH 5065 Euro 7.00

DONKER, Anthonie. De dichter en de muze. Verzen over dichten, gedicht, dichter, en dichterschap. Bijeengebracht door ... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1964. Or. omslag. 96 p. Boekenweek-uitgave. Omslag en illustraties Mary Schoonheyt. xK 3133 Euro 7.00

DONKER, Anthonie. De draad van Ariadne. Arnhem, Hijman, Stenfert Kroese & Van der Zande, 1930. Gebonden. 50 p. - xP 0994 Euro 18.00

DONKER, Anthonie. De Einder, Verzamelde gedichten gekozen uit de bundels Acheron, Grenzen, Kruistochten, De draad van Ariadne, Gebroken licht, Onvoltooide symfonie, Orcus en Orpheus Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947. Gebonden S.O. 242 p. - xW 3325 Euro 16.00

DONKER, Anthonie. Grenzen. Arnhem, Hijman, Stenfert Kroese & Van der Zande, 1929. Gebonden. 60 p. - xM 0091 Euro 16.00

DONKER, Anthonie. Het sterrenbeeld. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1946. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. - xH 6812 Euro 7.00

DONKER, Anthonie. Kruistochten. Utrecht, De Gemeenschap, 1929. Gebonden S.O. 50 p. Bekroond met de Domprijs voor poezie. xW 3266 Euro 13.50

DONKER, Anthonie. Onvoltooide symphonie. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1938. Ingenaaid. 31 p. - xR 1798 Euro 9.00

DONKER, Anthonie. Tralievenster. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1945. Ingenaaid. 34 p. - xM 0064 Euro 7.00

DONKER, Anthonie. V in vers. De bezetting en het verzet in verzen. Leiden, A.W. Sijthoff, 1964. Paperback. 188 p. Met medewerking van E.G. Groeneveld. Geplastificeerd. xM 4830 Euro 7.00

DOOLAARD, A. den. De partisanen en andere gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij 1945. 3e druk. Ingenaaid. 32 p. - xH 2644 Euro 9.00

DOOLAARD, A. den. De partisanen en andere gedichten. Tilburg, W. Bergmans, 1945. Or. omslag. 38 p. - xK 7473 Euro 9.00

DOORENBOS, Clinge. Kleine rijm-verzameling uit den huiselijken kring. 24 versjes. [De Telegraaf] z.j. 24 p. - xB 7307 Euro 7.00

DOORN, Andries van. Drie balladen. [Wormerveer], In den Bloemhof [ Meijer's Boek- en Handelsdrukkerij], 1945. Ingenaaid. 28 p. [Pseudoniem van W.J.M.A. Asselbergs]. De Jong 202. xM 3581 Euro 16.00

DOORN, Willem van. 'n Tuin op 't Noorden. Verzamelde gedichten. Amsterdam, S.L. van Looy, 1917. Gebonden. 69 p. - xL 8828 Euro 15.00

DOROTHEA VAN MALE [=CLAUS, Hugo]. Schola Nostra, uitgegeven naar de handschriften, toegelicht en ingeleid door Hugo Claus. Amsterdam, De Bezige Bij, 1971. Gebonden. 192 p. Ills. Genummerd: 0466/1000. xB 0684 Euro 35.00

DORRESTIJN, Hans. Als de balken gaan verzakken. Liedjes. Amsterdam, C.J. Aarts, 1973. 1e druk. Geniet. 20 p. Amsterdamse Cahiers. Genummerd 273/300 exx. xB 3975 Euro 10.00

DORRESTIJN, Hans. Bofkont en andere liedjes. Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Geniet. [16] p. Oplaag 500 exx. xK 6364 Euro 7.00

DORRESTIJN, Hans. De kunst van het Lijden. of Doctorandus Kortenaar met vakantie. Bert Bakker Amsterdam 1989. Oorspr. omslag Ills. 48 p. Illustraties Thomas Koolhaas. xL 6466 Euro 8.00

DORRESTIJN, Hans. Positief genieten met Hans Dorrestijn. Bert Bakker Amsterdam 1994. oorspr. omslag 118 p. - xL 6467 Euro 8.50

DREXHAGE, Hemmo. Dieren op versvoeten. 60 lichtvoetige gedichten uit het dierenrijk bijeengebracht door .... Diemen, Areopagus, 1985. Paperback. 64 p. Bevat: Bertus Aafjes, Gerrit Achterberg, Alfred Kossmann, Jan van Nijlen. e.a. xH 7100 Euro 7.00

Drs. P. Tientallen elftallen. Bzztoh, 's-Gravenhage 1985. Oorspr. omslag 37 p. - xL 6471 Euro 7.50

DUBOIS, Pierre H. Adem halen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1956. 1e druk. Gebonden S.O. 124 p. Van Dijk 973. xW 3975 Euro 10.00

DUBOIS, Pierre H. Een toren van Babel. Gedichten. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 71 p. Genummerd 120/200exx. xM 7024 Euro 7.00

DUBOIS, Pierre H. Een toren van Babel. Gedichten. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 71 p. Gesigneerd en genummerd 38/200 exx. krasje op achterzijde omslag xB 0031 Euro 9.00

DUBOIS, Pierre H. Het gemis. Verzen. 's-Gravenhage, A.A.M.Stols, 1942. 1e druk. Gebonden. 38 p. Atlantis-serie 7. Oplage 400 exx. Van Dijk 568. xW 3275 Euro 8.00

DUBOIS, Pierre H. Quia Absurdum. Verzen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 1e druk. Gebonden. 65 p. Helikon no. 39. 13e jrg. oct./nov. 1947. xB 0650 Euro 10.00

DUBOIS, Pierre H. / Karel Jonckheere / Laurens van der Waals. Facetten der Nederlandse Poezie. Van Guido Gezelle tot Willem Kloos. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Gebonden S.O. 145 p. Nimmer Dralend Reeks no 76. xH 3095 Euro 6.00

DUBOIS, Pierre H. / Karel Jonckheere / Laurens van der Waals. Facetten der Nederlandse Poezie. Van Herwig Hensen tot Cees Nooteboom. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Gebonden S.O. 158 p. Nimmer Dralend Reeks no 71. xK 2571 Euro 7.00

DUBOIS, Pierre H. / Karel Jonckheere / Laurens van der Waals. Facetten der Nederlandse Poezie. Van Martinus Nijhoff tot Herwig Hensen. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. 2e druk. Gebonden S.O. 173 p. Nimmer Dralend Reeks no 50. xH 3096 Euro 6.00

DUBOIS, Pierre H. / Karel Jonckheere / Laurens van der Waals. Facetten der Nederlandse Poezie. Van Willem Elsschot tot Martinus Nijhoff. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Gebonden. 156 p. Nimmer Dralend Reeks no 57. xH 3105 Euro 6.00

DUCASSE, Isidore (=LAUTREAMONT). Poesies, brieven. Vertaling en nawoord Rene Sanders. Perdu, Amsterdam, 1990. Paperback 100 p. - xR 4542 Euro 9.50

DUINKERKEN, A, R. Houwink en Victor E. van Vriesland. De Dichters van het Jaar. Amsterdam, Bigot en Van Rossum, 1937. Gebonden. 52 p. Lettie Nije verluchtte de tekst en teekende het bandvignet. xL 7638 Euro 15.00

DUINKERKEN, A, R. Houwink en Victor E. van Vriesland. De Dichters van het Jaar. Tweede bundel Amsterdam, Bigot en Van Rossum, 1938. Gebonden. 50 p. G.G.H.H. Oosterbaan Martinius verluchtte de tekst. Genummerd 120/460 exx. xB 7173 Euro 15.00

DUINKERKEN, Anton van. Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door Martien Beversluis. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 31 p. Libellen-Serie nr. 303. xP 1011 Euro 7.00

DUINKERKEN, Anton van. De dichter en de ouderdom. J.H. Gottmer Haarlem/Antwerpen z.j. Ingenaaid 60 p. Vierluik. xK 2626 Euro 7.00

DUINKERKEN, Anton van. De muze en de zeventien provincien. Een bloemlezing verzen over Noord- en Zuidnederland. Bijeengebracht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1962. Or. omslag. 92 p. Boekenweek-uitgave. Illustraties Guillaume le Roy. xK 3128 Euro 7.00

DUINKERKEN, Anton van. Hart van Brabant. Utrecht, Het Spectrum, 1948. 2e druk. Gebonden. 100 p. - xK 2452 Euro 10.00

DUINKERKEN, Anton van. Hart van Brabant. Amsterdam/Antwerpen, De Spieghel/Het kompas, z.j. Ingenaaid. 103 p. onafgesneden. Mooi exemplaar. xK 7953 Euro 13.50

DUINKERKEN, Anton van. Hart van Brabant. Utrecht, Het Spectrum, 1948. 2e druk. Gebonden S.O. 100 p. - xL 2016 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van. Het vierenswaardig wonder. Een gedicht n.a.v. het zesde eeuwfeest van het H. Sacrament van Mirakel 1345-1945 als bijdrage tot het Gedenkboek. Amsterdam, Urbi et Orbi, 1946. Ingenaaid. 35 p. - xB 1609 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van. Lyrisch labyrinth. Een bundel gedichten, waarin opgenomen de tweede druk van Onder Gods ogen. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. Ingenaaid. 145 p. + Inhoud. - xM 3287 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van. Nieuw-Nederlandsch lied. Amsterdam, C.G.A. Corvey Papiergroothandel, 1943. Oorspr. omslag. [8] p. [Voorwoord: J.H. van Eikeren]. Oplage 200 exx. De Jong 219. Op omslag 75 jaar Papiergroothandel Corvey. xB 6331 Euro 15.00

DUINKERKEN, Anton van. Tobias met den engel. Binnen den tijd. Bezuiden Valencijn. Onder de bloeiende jasmijn. Utrecht, Het Spectrum, [1946]. Gebonden onafgesneden. 125 p. - xW 4552 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van. Undique Carmina Sonant. Twaalf vertaalde gedichten. Bussum, F.G. Kroonder, 1945. Oorspr. omslag. 29 p. Bayard Pers. De versiering op de omslag werd in linoleum gesneden door Joh. H. van Eikeren. xL 8899 Euro 10.00

DUINKERKEN, Anton van. Verzamelde gedichten. Utrecht, Het Spectrum, z.j. Pocket. 240 p. - xM 3288 Euro 10.00

DUINKERKEN, Anton van. Verzen uit St. Michielsgestel. Legende van den wederkeer. Utrecht, Het Spectrum, [1946]. Gebonden onafgesneden. 70 p. [=Wilhelmus J. M. Asselbergs]. xW 2957 Euro 10.00

DUINKERKEN, Anton van. Voorbijgang. Teekening van C.A.B. Bantzinger. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Geniet. 4 p. Orpheus no. 4. xB 0971 Euro 7.00

DUINKERKEN, Anton van. Waaiend pluis. Amsterdam, Christofoor, [1945]. 2e vermeerderde druk. [40] p. Deze tweede vermeerderde druk, waaraan een verzameling gelegenheidsgedichten uit den oorlogstijd onder de titel 'Cursores Vitae' is toegevoegd, werd door den schrijver afgestaan voor een goed doel en uitgegeven door de Stichting Christofoor. Genummerd 363/550 exx. xK 9989 Euro 16.00

DUINKERKEN, Anton van. (ed.). Bloemlezing uit de katholieke poezie Deel II: Dichters der contra-reformatie. Bilthoven, De Gemeenschap, 1932. Gebonden. 340 p. Een bloemlezing met inleiding en bibliografische aanteekeningen door Anton van Duinkerken. xR 1776 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van. (ed.). Bloemlezing uit de katholieke poezie Deel III: Dichters der emancipatie. Bilthoven, De Gemeenschap, 1939. Gebonden. 461 p. - xL 3606 Euro 12.00

DUINKERKEN, Anton van (ed.). Hedendaagsche kerstlyriek van katholieke dichters. Den Bosch/Utrecht/Nijmegen, Dekker & Van de Vegt, z.j. Ingenaaid. 52 p. Geert Groote-Genootschap nr 498. xK 5551 Euro 6.50

DUINKERKEN, Anton van en P.J.G. Huincks. (ed.). Dichters om Oranje. Oranje poezie van Willem de Zwijger tot heden. Baarn, Drukkerij Hollandia, 1946. Gebonden. VIII + 263 p. Ills. - xB 1594 Euro 15.00

DUINKERKEN, Anton van, Gabriele Smit, Michel van der Plas. Onderlinge verstandhouding. Ingeleid door Karel Meeuwesse. Bussum, Paul Brand, 1955. Gebonden. 155 p. Brandaris-reeks. xL 3000 Euro 10.00

DULLAART, Heiman. Een bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door H.A. Mulder. Baarn, Bosch & Keuning, [1935]. 2e druk. Ingenaaid. 32 p. Libellen-Serie nr. 6 xL 1150 Euro 6.50

DULLAERT, Heiman. Enkele gedichten. Arnhem, Hijman Stenfert Kroese & Van der Zande, 1923. Gebonden. 48 p. Keurbundels uit het Nederlandsche lierdicht onder leiding van J. Greshoff. xR 2803 Euro 8.00

DURA, Carla. Dansen in de schaduw, portretten. Bedum, Exponent 1988. Ingenaaid. N.p. Genummerd 78/90. Eenheden reeks. [Omslag verkleurd]. xM 3289 Euro 11.50

DURA, Carla. Sporadisch. Gedichten. Met tekeningen van Nel Waller Zeper. Amsterdam, De Beuk, 1990. Ingenaaid. 42 p. Ills. - xM 6788 Euro 7.00

EDINGA, Hans. De wintertuin. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1954. 1e druk. Ingenaaid. 42 p. Gesigneerd door de auteur. xH 4362 Euro 10.00

EDINGA, Hans. [=Hans Heidstra]. De vrouw van de herfst. 's-Gravenhage, Daamen, 1952. 1e druk. Ingenaaid. 22 p. Gesigneerd door de auteur met opdracht. xH 4363 Euro 9.00

EEKHOUT, Jan H. Doolagien. Verzen. Maastricht/Brussel, A.A.M. Stols, 1932. Ingenaaid. 63 p. Onafgesneden. - xK 5305 Euro 9.00

EEKHOUT, Jan H. Magie der aarde. Bilthoven, De Gemeenschap, 1938. Or. omslag. 61 p. Omslag aan bovenkant verkleurd. xK 9465 Euro 7.50

EEKHOUT, Jan H. Magie der aarde. Bilthoven, De Gemeenschap, 1938. Gebonden. 61 p. - xB 3372 Euro 10.00

EEKHOUT, Jan H. Solaas. Verzen van hernieuwd geloof. Amsterdam, U.M. Holland, 1940. 1e druk. Or. omslag. 29 p. - xK 8906 Euro 7.00

EGGINK, Clara. De muze en de seizoenen. Een bloemlezing van verzen. Bijeengebracht door ... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1953. Or. omslag. 83 p. Boekenweek-uitgave. Omslag en illustraties Jenny Dalenoord. xK 3131 Euro 7.00

EGGINK, Clara. Landinwaarts. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. 3e druk. Gebonden. 32 p. - xP 1120 Euro 11.50

EGGINK, Clara. Schaduw en water. Verzen. [Debuut]. Amsterdam, De Spieghel, 1934. Oorspr. omslag. 30 p. De Vrije Bladen11e jaargang maart 1934 Schrift 3. xB 5605 Euro 10.00

EGGINK, Jacoba. Kyrie eleison. Amsterdam, Elsevier, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 35 p. - xK 8491 Euro 8.00

EGGINK, Jacoba. Kyrie eleison. Amsterdam, Elsevier, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 35 p. Op Franse pagina een gesigneerd gedicht, Augustus 1946. Los toegevoegd een typoscript van een gedicht van J. en enkele andere handgeschreven briefjes. xR 2277 Euro 30.00

EIJK, Jack van. Kamperfoelie. Amsterdam, Tranedal, 1999. Cahiersteek. 28 p. Oplage 200 exx. xH 2500 Euro 7.00

EIKEBOOM, A. en H. Bloed ligt op straat. Den Haag, Uig. Vernieuwing, [1932]. Oorspr. omslag. [24] p. - xB 5205 Euro 10.00

EKEREN, Linda van en J. Goedegebuure. (ed.). Alleen het verdriet is waar. Bloemlezing. Den Haag, Voorlichtingsdienst Openbaar Ministerie, 1988. Gebonden. 76 + 37 p. Bijlagen. Twee boekjes in een doos met tralietjes. Bevat o.a. Jan Kal, Bernlef, Herzberg, Campert, Claus e.v.a. xL 8908 Euro 14.00

EKKERS, Remco. Buurman. Tekeningen Lieneke Smit Sibinga. Middelburg, Zeeuws Kunstenaarscentrum, 1979. 20 p. Slib-reeks nr. 8. xH 2454 Euro 7.00

EKKERS, Remco. De vrouw van zwaarden. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1989. 1e druk. Oorspr. omslag. 52 p. - xB 2982 Euro 7.50

EKKERS, Remco. Praten met een reiger. Den Haag, Leopold, 1986. Gebonden. 65 p. - xM 1160 Euro 7.00

ELSSCHOT, Willem. Gedichten. In de vier Winden / Willem Elsschot Genootschap, Antwerpen, 2009. Gebonden n.p. Groot formaat. Facsimile-heruitgave van de editie van 1954 die in een oplage van 110 exemplaren verscheen als eerste en enige publicatie van de bibliophielenvereniging In de Vier Winden. Deze heruitgave verscheen in een oplage van 1000 exemplaren. W.E.G.-serie 59. xR 3180 Euro 40.00

EMANTS, Marcellus. Godenschemering. Een gedicht. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink, 1885. 2e druk. Gebonden. XXIV + 131 p. - xW 6946 Euro 11.50

EMANTS, Marcellus. Godenschemering. Een gedicht. Haarlem, Tjeenk Willink, 1910. 3e druk. Gebonden. 101 p. - xW 8226 Euro 11.50

EMANTS, Marcellus. Lilith. Gedicht in drie zangen. Sneek, H. Pijttersen, [1885]. 2e druk. Oorspr. omslag VII + 80 p. bibliotheekplakkertje op omslag xB 2351 Euro 12.00

EMMENS, Jan. Een hond van Pavlov. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1984. 4e druk. Ingenaaid. 32 p. - xH 1796 Euro 6.00

EMMENS, Jan. Kunst- en vliegwerk. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1984. 4e druk. Ingenaaid. 36 p. - xL 0633 Euro 7.00

ENGELMAN, Jan. Bij de bron. Een bundel religieuze liederen met teekeningen van Lode Sengers. Heemstede, De Toorts, 1937. Oorspr. omslag. 31 p. - xL 0618 Euro 6.00

ENGELMAN, Jan. Hart en lied. Bloemlezing. [Met tekeningen en vignetten door C.A.B. Bantzinger]. 's-Gravenhage, Final Stage Press [Bert Bakker], 1944. Ingenaaid. 32 p. De Jong 244. Genummerd 2/400 exx. [Ex Libris Th. Mauve]. xP 2574 Euro 34.00

ENGELMAN, Jan. Het bezegeld hart. Amsterdam, Querido, 1947. Gebonden S.O. 47 p. - xM 4828 Euro 11.50

ENGELMAN, Jan. Het roosvenster. Verzen. Arnhem, Hijman, Stenfert Kroese & Van der Zande, 1927. 1e druk. Oorspr. omslag. 15 p. Oplage 200 exx. xB 1706 Euro 18.00

ENGELMAN, Jan. Kindje wiegen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1945. Ingenaaid. N.p. - xM 3601 Euro 7.00

ENGELMAN, Jan. Noodweer. Amsterdam, Querido, [1942]. Gebonden S.O. 42 p. - xM 0141 Euro 11.50

ENGELMAN, Jan. Tuin van Eros. Amsterdam, Em. Querido, 1946. 10e druk. Oorspr. omslag. 75 p. - xH 2000 Euro 7.00

ENGELMAN, Jan. Tuin van Eros. Amsterdam, Querido, 1938. 3e druk. Gebonden. 54 p. [Rug verkleurd]. xM 0062 Euro 9.00

ENGELMAN, Jan. Vrijheid. Tijdgedichten en berijmde schotschriften. Utrecht, Het Spectrum, 1945. Ingenaaid. 32 p. - xM 0114 Euro 6.00

ENGELMAN, Jan en Wouter Paap. Twee muzen. Een verzameling van Nederlandse gedichten handelend over muziek. Uitgezocht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1955. Oorspr. omslag. 79 p. Boekenweek-uitgave. Omslag en illustraties Bert Bouman. xK 3127 Euro 7.00

ENGELMAN, Jan / Marinus Nijhoff / A. Roland Holst. Over Martinus Nijhoff. 's-Gravenhage, Bert Bakker/D.A. Daamen, 1953. Ingenaaid. 47 p. Maatstafdeeltje 2. xH 1157 Euro 8.00

ENT, Anton. Domein van meidoorn. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1992. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. Oplage 600 exx. xH 7593 Euro 7.00

ERTS. Letterkundig jaarboek Erts 1930. Verzen, proza, drama, essay. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1930. Handgebonden, halfleer, 192 p. Samengesteld door D.A.M. Binnendijk, Menno ter Braak, C.J. Kelk, Lou Lichtveld en Henrik Scholte. xB 8354 Euro 30.00

EYBERS, Elisabeth. Die vrou en ander verse. Johannesburg/Pretoria, Constantia/J.H. De Bussy, 1955. 2e druk. Gebonden S.O. 38 p. Typografie en omslag Pieter Bijl. Oplage 1000 exx. Mooi exemplaar. xK 8782 Euro 15.00

EYBERS, Elisabeth. Kruis of munt. Amsterdam, Querido, 1973. 1e druk. Ingenaaid. 34 p. - xL 9331 Euro 7.00

EYBERS, Elisabeth. Neerslag. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1958. 1e druk. Gebonden S.O. 79 p. - xH 2778 Euro 13.50

EYBERS, Elisabeth. Neerslag. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1958. 1e druk. Ingenaaid. 77 p. - xL 0660 Euro 8.00

EYBERS, Elisabeth. Noodluik. Amsterdam, Em. Querido, 1989. 1e druk. Paperback. 40 p. - xK 0481 Euro 7.00

EYBERS, Elisabeth. Nuweling. Amsterdam, Em. Querido, 1995. 1e druk. Ingenaaid. 47 p. - xK 9193 Euro 8.00

EYBERS, Elisabeth. Onderdak. Gedigte november 1962 - juni 1967. Amsterdam, Em. Querido, 1969. 1e druk. Gebonden. 62 p. - xM 4837 Euro 10.00

EYBERS, Elisabeth. Rymdwang. Amsterdam, Em. Querido, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. - xH 4429 Euro 7.00

EYBERS, Elisabeth. Teespraak. 's-Gravenhage, Amsterdam, 1991. Geniet. 22 p. Stichting P.C. Hooft-prijs 1991. xB 0202 Euro 7.00

EYBERS, Elisabeth. Tydverdryf / Pastime. Em. Querido Amsterdam 1996. Ingenaaid 47 p. - xK 9194 Euro 12.00

EYBERS, Elisabeth. Winter-surplus. Amsterdam, Em. Querido, 1999. 1e druk. Ingenaaid. 55 p. - xH 0487 Euro 9.00

EYBERS, Elisabeth / Hanny Michaelis / Annie M.G. Schmidt e.a. Gedichten. Een keuze uit eigen werk door .... Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1985. 1e druk. Ingenaaid. 95 p. - xB 3859 Euro 8.00

EYBERS, Elisabeth, W.E.G. Louw, Totius. e.a. Negen gedichten voor de Kersttijd. 's-Gravenhage, Nederlandsche Vereeniging voor Druk- en Boekkunst, 1956. Or. omslag Ills. 30 p. De keuze werd verricht door N.A. Donkersloot voor de leden. Typografie en de illustraties zijn van Henk Krijger. Genummerd 139/500 exx. [Thomassen 40]. xL 2401 Euro 12.00

EYCK, P.N. van. De getooide doolhof. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope Lit., z.j. 2e verm. druk. Gebonden. 152 p. Nederlandsche Bibliotheek. - xK 3541 Euro 5.00

EYCK, P.N. van. Gedichten. Het ronde perk. Lichtende golven. Amsterdam, De Mij. van Goede en Goedkoope Lectuur, 1917. Gebonden. 154 p. Nederlandsche Biliotheek. - xH 0291 Euro 7.00

EYCK, P.N. van. Herwaarts, gedichten 1920-1945. Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1949. 1e zeer vermeerderde uitgave. Gebonden. 167 p. Oplage 700 exx. Groen linnen band. xK 6012 Euro 13.50

EYCK, P.N. van. Inkeer. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1927. Ingenaaid onafgesneden. 28 p. - xW 4530 Euro 9.00

EYCK, P.N. van. Meesters. Zeven gedichten. Den Haag, A.A.M. Stols, 1945. Gebonden. 82 p. Van Dijk 661. Oplage 500 exx. xW 3256 Euro 18.00

EYCK, P.N. van. Uitzichten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1912. Ingenaaid. 239 p. onafgesneden. - xB 6443 Euro 18.00

EYCK, P.N. van. Verzen 1940. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1946. 2e druk. Gebonden onafgesneden. 54 p. Oplage 1500 exx. xM 6595 Euro 8.00

EYCK, Robert. Perpetual treason, poems. Sidcot, The Somerset Press, 1939. ['s-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1944.]. Gebonden. 32 p. Genummerd 184/200 exx. De Jong 264. xH 1999 Euro 18.00

EYCK, Robert. Perpetual treason, poems. Sidcot, The Somerset Press, 1939. ['s-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1944.]. Gebonden. 30 p. Gesigneerd + opdracht. Genummerd 43/200 exx. De Jong 264. xW 3425 Euro 27.00

EYCKMANS, Jozef. Achtendertig componisten. Amsterdam/Brussel, Elsevier/Manteau, 1980. Oorspr. omslag. 61 p. Nawoord Maarten 't Hart. xB 1543 Euro 7.50

EYCKMANS, Jozef. Zonder dansmeester. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Paperback. 64 p. T.g.v. de 60e verjaardag van de auteur. Oplage 500 exx. xM 8365 Euro 6.00

EYSSELSTEIJN, Ben van. Laat het sneeuwen, Heer! Ned. Ver. voor Druk- en Boekkunst, 1942. Cahiersteek. 10 p. Oplage 200 exx. Gezet uit de Grotius-letter van S.H. de Roos. [Thomassen 2]. xW 3413 Euro 6.00

FABRICIUS, Johan. De kraton. Amsterdam, De Bezige Bij, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 23 p. Roestvlekjes. xM 7536 Euro 7.00

FASMER, Jan Hendrik. Verzen van gisteren voor vandaag. Amsterdam, Herdruk voor 5 mei 1965. Geniet. 28 p. - xB 2230 Euro 8.00

FAVAI-KIEVITS, Maria. Sterke zomer. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1920. Gebonden Linnen. 68 p. onafgesneden. Bandversiering van W.F. Gouwe. xK 8937 Euro 11.50

FAVAI-KIEVITS, Maria. Sterke zomer. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1920. Gebonden Papier. 68 p. onafgesneden. Bandversiering van W.F. Gouwe. xK 8938 Euro 9.00

FAVEREY, Hans. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1968. 1e druk.Oorspr. omslag. 46 p. omslag matig xL 8944 Euro 6.00

FEBRUARY, Vernie. Ik ben het gezicht. 's-Gravenhage, Novib, 1986. Mapje met blaadjes. Deze meertalige editie van 'Ik ben het gezicht' is t.g.v. de Algemene Jaarvergadering van Novib, op 13 december 1986 uitgegeven. xB 0215 Euro 8.00

FEDDER, Henk. Kontoer en kern. Gedichten. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1960. Ingenaaid. 16 p. - xH 4317 Euro 7.00

FEDDER, Henk Verzet-Verzen. Bedreigd, beoorloogd, bezet, bevrijd. Illustraties Rein van Looy. Naarden, A. Rutgers, 1946. Gebonden. 156 p. Eigendomsstempeltje. xL 7574 Euro 9.00

FEIS, A.H. Oorlog. Verzen in Staccato. Woubrugge, Avalon Pers, 1980. Oorspr. omslag. 51 p. Uitgeleid door W. de Graaf. Gezet uit: de gedichten uit de Romanee, het nawoord uit de Lutetia, en gedrukt op Simili Japon van Van Gelder. Genummerd 66/120 exx. xL 5969 Euro 45.00

FERKET, Chris. Met poezie naar Catalonie. Bloemlezing van Vlaamse gedichten en vijf Catalaanse gastdichters. Gent, Open Kring, 1980. Oorspr. omslag. 68 p. Getuigenis reeks nr 22. Uitgegeven in het voorjaar 1980 bij gelegenheid van een culturele missie. Tweetalig. xR 2266 Euro 12.00

FERRON, Louis. Voor de val. Amsterdam, De Bezige Bij, 1991. 1e druk. Paperback. 59 p. - xH 4523 Euro 8.00

FERWERDA, Frits. Tweehonderd anagrammen. Utrecht, Reflex, 1983. Oorspr. omslag. 22 p. T.g.v. de jaarwisseling 1983/84. Genummerd 51/250 exx. xL 8143 Euro 10.00

FIJTER-VAN VUGT., Erica de. Sprekend papier. Gedichten. Drukkerij Leonard Repro, Oosterhout, z.j. Gebonden met touwtjes n.p. omslag & vormgeving Otto de Fijnter. xR 2956 Euro 8.00

FLIPSE, Robert Paul. Mexico in de regentijd. Alkmaar, Fizz-Subvers Press, 1973. Geniet. 32 p. Oplage 500 exx. xB 0469 Euro 8.00

FONTAINE, La. The twelve De La Fontaine fabels as painted in the Dining Saloon M.V. “Dalerdijk”. Holland-America Line. Z.p. z.j. Or. omslag. 38 p. - xK 0979 Euro 6.50

FOPPEMA, Yge. Spijkerschrift mei 1940 - 1945. Amsterdam, De Bezige Bij, 1945. 2e druk. Ingenaaid. 59 p. De 1e druk is met de drukkerij Luctor et Emergo bij het bombardement van 3 maart 1945 vernietigd. xK 8149 Euro 8.00

FOPPEMA, Yge. Spijkerschrift mei 1940 - 1945. Amsterdam, De Bezige Bij, 1946. 3e druk. Ingenaaid. 58 p. De 1e druk is met de drukkerij Luctor et Emergo bij het bombardement van 3 maart 1945 vernietigd. xW 7735 Euro 7.00

FOPPEMA, Yge. (Ed.). Oude en nieuwe Geuzenliederen. Gekozen, ingeleid en toegelicht door ... Amsterdam, De Bezige Bij, 1946. Gebonden S.O. 168 p. Gedrukt in rood en zwart. Mooi exemplaar. xK 4730 Euro 13.50

FRACKERS, W.F.K.J.F. Starend over stormend water sta ik stil. Woudbrugge, Avalon Pers, 1990. Oorspr omslag. [23] p. T.g.v. het afscheid van Frackers als Algemeen Inspecteur van het Korps Rijkspolitie op 21 november 1990. oplage 1000 exx. xB 3051 Euro 10.00

FRAECHEM, Herman Van. (ed.). In den spiegel. Dichters over Dichters! Lier, De Bladen voor de Poezie, 1953. Geniet. 30 p. + bijblad. De Bladen voor de Pozie 1e jaargang (nieuwe reeks) nr 9/10 nov/dec. 1953. xB 8897 Euro 12.00

FRANQUINET, Robert. De laatste dageraad. Verzen. Heerlen, Winants, 1946. Or. omslag. 25 p. Genummerd 79/300 exx. xK 8158 Euro 12.00

GAARLANDT, Jan Geurt. Het ironisch handvest. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1975. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. - xM 9797 Euro 7.50

GAAUW, Steven van der. (ed.). Hoe wordt je halfopen mond gedicht. Gedichten over Herman de Coninck. Amsterdam, De Arbeiderspers, 2002. 1e druk. Oorspr. omslag. 54 p. - xK 7789 Euro 8.00

GALIEN, Laura van der. Zeventien. Amsterdam, Prometheus, 1996. 1e druk. Paperback. 69 p. - xH 0488 Euro 7.00

GANGADIN, Rabin. Een zeldzame kamer. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. Ingenaaid. 57 p. - xW 3287 Euro 7.00

GANGADIN, Rabin. Tussen letter en geest. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 44 p. - xW 3299 Euro 7.00

GANS, A. De wever. Gedichten. Leiden, A.W. Sijthoff, 1955. Ingenaaid. 84 p. Gesigneerd door de auteur xR 1715 Euro 10.00

GAVERE, Marnix van. Oude & nieuwe gedichten. Lier, De Bladen voor de Poezie, 1939. Or. omslag. 16 p. jaargang 3, Nr. 11, augustus 1939. Omslag licht verkleurd. xL 2368 Euro 7.00

GEEL, Chr.J. van. Het mooiste leeft in doodsgevaar. Gekozen en ingeleid door Willem Jan Otten. G.A. van Oorschot, Amsterdam, 2009. 1e druk Gebonden S.O. 88 p. - xR 1357 Euro 10.00

GEEL, Chr. J. van. Het zinrijk. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1975. 2e druk. Ingenaaid. 205 p. - xK 8607 Euro 13.50

GEEL, Chr. J. van. Spinroc en andere verzen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1975. 2e druk. Ingenaaid. 147 p. - xK 0400 Euro 13.50

GEEMERT, Ko van en Paul IJpelaar. (ed.). Dichters binnen de perken. Amsterdam, De Oude Stad, 1988. Geniet. 40 p. Speciale uitgave t.g.v. het dichtersproject in de Hortus Botanicus zomer 1988. xB 0204 Euro 7.00

GEERDS, Koos. Goutbeekarchief. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1988. Ingenaaid. 36 p. - xM 3025 Euro 7.00

GEESTZWAARD, J. Sta op! Gedichten. De Distelvink, [Amsterdam, G. Soutendijk, 1944]. Gebonden. 24 p. [Pseudoniem J.W. Jacobs]. Genummerd 372/475 exx. xL 2228 Euro 10.00

GEESTZWAARD, J. Voorwaarts en niet vergeten. Gedichten. De Distelvink, [Amsterdam, G. Soutendijk, 1944]. Gebonden. 20 p. [Pseudoniem J.W. Jacobs]. Genummerd 227/480 exx. De Jong 299. xL 2227 Euro 10.00

GELDER, Jan van. Droom en werkelijkheid. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 39 p. Helikon 32. Jrg. 12. Van Dijk 698. Oplage 1000 exemplaren. Omslag Piet Worm. xW 7732 Euro 11.50

GELDERBLOM, Arie. Zwijgen om woorden. Amsterdam, De Bezige Bij, 1975. 1e druk. Ingenaaid. 167 p. BB Poezie. - xM 8324 Euro 7.00

GELLINGS, Paul. De maanden. Gedichten. Breda, De Geus, 2003. Cahiersteek. 18 p. T.g.v. de jaarwisseling 2003-2004. Met kaart. xB 0681 Euro 9.00

GERHARDT, Ida. De hovenier. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1972. 3e herziene druk. Gebonden S.O. 84 p. - xH 0431 Euro 18.00

GERHARDT, Ida. De Ravenveer. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1984. 4e druk Gebonden S.O. 48 p. - xK 9191 Euro 10.00

GERHARDT, Ida. De Ravenveer. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1970. 1e druk Gebonden S.O. 48 p. - xR 3107 Euro 11.00

GERHARDT, Ida. De zomen van het licht. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1983. 2e druk. Gebonden S.O. 96 p. - xK 0424 Euro 12.00

GERHARDT, Ida. De zomen van het licht. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1983. 1e druk. Gebonden S.O. 96 p. Rug stofomslag verkleurd. xL 1548 Euro 12.00

GERHARDT, Ida. Dolen en dromen. Amsterdam/Zutphen, Athenaeum Polak & Van Gennep/ A.P. ten Bosch, 1980. 1e druk. Gebonden S.O. 22 p. Gedrukt in twee kleuren xB 7294 Euro 9.00

GERHARDT, Ida. Het Sterreschip. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1980. 4e druk. Gebonden. 54 p. - xL 0016 Euro 9.00

GERHARDT, Ida. Twee uur: de klokken antwoordden elkaar. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1971. 1e druk. Ingenaaid. N.p. - xW 7721 Euro 9.00

GERHARDT, Ida. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1980. Gebonden S.O. 770 p. - xB 2077 Euro 30.00

GERHARDT, Ida. Vroege verzen. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1979. 2e druk Gebonden S.O. 164 p. - xL 6880 Euro 12.50

GERHARDT, Ida e.a. Een boek voor altijd/2 Philip Elchers, Groningen, 1996. Gebonden halfcirkelvormig 40 p. Jubileumuitgave t.g.v. van tienjarig bestaan. Gedrukt op verschillende soorten papier. Gedichten van o.a. Ida Gerhardt, Martin Reints, Eva Gerlach, Neeltje Maria Min, Cees Nooteboom met illustraties van Ruud de Rode, Nikki Vermeulen, Bert de Boer, Frans Franssens. xL 5322 Euro 25.00

GERHARDT, Ida G.M. Kwatrijnen in opdracht. Amsterdam, De Bezige Bij, 1949. 1e druk. Gebonden. 66 p. Bandontwerp Nico Bulder. xK 0518 Euro 30.00

GERHARDT, Ida G.M. Kwatrijnen in opdracht. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1971. 3e gewijzigde druk Gebonden S.O. 63 p. - xB 4734 Euro 15.00

GERITS, Anton. Asielbeleid. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1997. Ingenaaid. 65 p. - xM 4502 Euro 7.00

GERLACH, Eva. Daar ligt het. Rotterdam/Amsterdam, 2003. Oorspr. omslag. 12 p. Poetry International & De Arbeiderspers. xB 2359 Euro 6.00

GEZELLE. Gezelle Brevier. L.J. Veen Amsterdam [1924]. 2e druk Gebonden Ills. 48 p. met drie teekeningen naar het dooden-masker van Gezelle door Albrecht Lefebvre. xB 4746 Euro 10.00

GEZELLE, Guido. Als de ziele luistert. Verzen. Amsterdam, L.J. Veen, 1944. Gebonden. 72 p. - xB 4951 Euro 7.00

GEZELLE, Guido. Boomen. Brugge, 't Gezelle Huis, z.j. Ingenaaid onafgesneden. 118 p. Genummerd 214/480. Op Hollandsch velijn. Omslag verkleurd. xH 4132 Euro 45.00

GEZELLE, Guido. Dichtwerken, Gelegenheidspoezie. Antwerpen, Standaard, z.j. 3e herziene druk. Gebonden. 816 p. Tekstbezorging, inleiding en Lexikon door Fr. Bauer. Dundrukeditie. xK 4313 Euro 13.50

GEZELLE, Guido. Gedichten. Amsterdam, Veen, [1921]. 2e druk. Gebonden. 262 p. - xW 3980 Euro 13.50

GEZELLE, Guido. Gedichten. Bloemlezing samengesteld door J. Aleida Nijland. Met een voorwoord van Caesar Gezelle. Amsterdam, L.J. Veen, z.j. [1908]. 1e druk. Gebonden. 317 p. Met portret + Illustraties. - xA 0489 Euro 11.50

GEZELLE, Guido. Hiawadha's lied. Amsterdam, L.J. Veen, 1913. 4e druk. Gebonden. VIII + 220 p. Guido Gezelle's Dichtwerken. xK 0288 Euro 7.00

GEZELLE, Guido. Kleengedichtjes. Twee deeltjes in een band. Amsterdam L.J. Veen, 1931. Gebonden 128 + 120 p. Deel I: Driemaal XXXIII mitsgaders rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en diergelijk gestrooi. Deel II: Andere rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en slapende botten. [Mooi bandje]. xB 9896 Euro 12.00

GEZELLE, Guido. Kleengedichtjes. Twee delen. Amsterdam L.J. Veen, 1925. 6e vermeerderde druk. Gebonden. 128 + 120 p. Deel I: Driemaal XXXIII mitsgaders rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en diergelijk gestrooi. Deel II: Andere rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en slapende botten. xH 5090 Euro 16.00

GEZELLE, Guido. Kleengedichtjes. Twee delen. Amsterdam L.J. Veen, 1905. 4e vermeerderde druk. Gebonden. 128 + 120 p. Deel I: Driemaal XXXIII mitsgaders rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en diergelijk gestrooi. Deel II: Andere rijmreken, nageldeuntjes, spakerlingen en slapende botten. [Mooi bandjes]. xK 6578 Euro 16.00

GEZELLE, Guido. Motto Album. Amsterdam, L.J. Veen, z.j. Gebonden. N.p. - xK 9182 Euro 12.00

GEZELLE, Guido. Tijdkrans. In verkort bestek met inleiding en aantekeningen door K. de Busschere. Zutphen, W.J. Thieme & Cie., z.j. Ingenaaid. 180 p. Klassiek Letterkundig Pantheon 190. xB 4233 Euro 10.00

GEZELLE, Guido. Verzameld dichtwerk deel 2: Gedichten, Gezangen en Gebeden & Kleengedichtjes, Liederen, Eerdichten en Reliqua. Antwerpen/Amsterdam, De Nederlandsche Boekhandel, 1980. Gebonden S.O. 440 p. Los deel. Verzorgd door J. Boets met medewerking van K. de Busschere en J. Meulenaere. xR 4162 Euro 12.00

GEZELLE, Guido. Verzameld dichtwerk deel 3: The song of Hiawatha. Tijdkrans. Antwerpen/Amsterdam, De Nederlandsche Boekhandel, 1981. Gebonden S.O. 592 p. Los deel. Verzorgd door J. Boets met medewerking van K. de Busschere en J. Meulenaere. xR 4161 Euro 12.00

GEZELLE, Guido. Verzameld dichtwerk deel 6: Nagelaten dichtwerk 2 Antwerpen/Amsterdam, De Nederlandsche Boekhandel, 1985. Gebonden S.O. 444 p. Los deel. Verzorgd door J. Boets met medewerking van K. de Busschere, P. Couttenier en J. Meulenaere. xR 4163 Euro 12.00

GIJSEN, Marnix. Breviarium der Vlaamsche lyriek. Antwerpen, Boekengilde die Poorte, 1960. 4e druk. Ingenaaid. 231 p. - xK 2772 Euro 8.00

GIJSEN, Marnix. The house by the leaning tree. Een suite van archaische gedichten. Illustraties Inel de Vriendt. Amsterdam/'s-Gravenhage, J.M. Meulenhoff/ Nijgh & Van Ditmar, z.j. 2e druk. Gebonden S.O. 47 p. Met twee grammofoonplaten. - xM 7481 Euro 9.00

GIJSEN, Marnix. The house by the leaning tree. Een suite van archaische gedichten. Illustraties Inel de Vriendt. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols/J.P. Barth, 1963. 1e druk. Gebonden S.O. 47 p. Met twee grammofoonplaten. - xK 4940 Euro 10.00

GIJSEN, Marnix. [=Joannes Alphonsius Albertus Goris]. Het huis, verzen waarin is opgenomen de vierde druk van De lof-litanie van Sint Franciscus van Assisi. Utrecht/Antwerpen., De Gemeenschap/De Sikkel., z.j. 2e vermeerderde druk. Ingenaaid. 68 p. - xH 2001 Euro 10.00

GIJSEN, Marnix & Karel Jonckheere. Breviarium der Vlaamse Lyriek. Brussel/Amsterdam, Elsevier/Manteau, 1979. 5e gewijzigde druk. Paperback. 287 p. - - xK 8625 Euro 10.00

GIJSEN, Rene en Hans Sleutelaar. (ed.). Met andere woorden. Jonge dichters uit Noord en Zuid. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1960. 1e druk. Pocket. 127 p. Ooievaar 119. Omslag Herman Berserik. xB 0526 Euro 5.00

GILLIAMS, Maurice. Het verleden van Columbus. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1985. 5e druk. Ingenaaid. 61 p. - xL 1897 Euro 8.00

GOBITS, Yvonne. e.a. Een voetstuk van water. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1993. Or. omslag. 67 p. Gedichten van: Yvonne Gobits, Peter Herdingh, Bob Kerssen, Jan Schotte en Lambertha Souman. xB 0424 Euro 7.00

GOEDE, Barend de (bijeengebracht). Kort dag. Keuze uit de poezie van jonggestorven dichters sinds 1880. Utrecht, W. de Haan, 1946. Gebonden half perkament. 86 p. Genummerd 654/775 exx. xW 6912 Euro 30.00

GOFFIN-VAN TERM, Ang. Mijmeringen. Z.p. z.j. Gebonden. 30 p. - xK 9432 Euro 10.00

GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, Van Dishoeck, 1916. Gebonden onafgesneden. 180 p. [=Frederik Carel Gerretson]. xH 5968 Euro 34.00

GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1944. Oorlogs-uitgave. Gebonden. 144 p. [=Frederik Carel Gerretson]. xM 0142 Euro 11.50

GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, Van Dishoeck, 1922. 4e druk. Gebonden onafgesneden. 180 p. [=Frederik Carel Gerretson]. xW 4421 Euro 13.50

GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1954. 13e druk. Gebonden onafgesneden. 181 p. [=Frederik Carel Gerretson]. Mooi eemplaar. xB 3559 Euro 18.00

GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1944. 7e druk. Gebonden. 130 p. onafgesneden. [=Frederik Carel Gerretson]. xB 1276 Euro 10.00

GOUW, J.E. ter. J. ter Gouw geboren 16 december 1814 te Amsterdam, overleden 9 januari te Hilversum. Verzen en Rijmen, uitgegeven 16 december 1914. Hilversum, J. Heek, 1914. Gebonden. 78 p. Niet in den handel. xA 0574 Euro 14.00

GRAAFF, Chr. de. Alleenspraak. Utrecht, De Gemeenschap, 1931. Gebonden S.O. 40 p. - xK 6815 Euro 9.50

GRAAFF, Chr. de. Alleenspraak. Utrecht, De Gemeenschap, 1931. Ingenaaid. 40 p. Omslag roestvlekjes. xK 9469 Euro 8.00

GRAFT, Guillaume van der. De twaalfjarige in de tempel. Bloemlezing religieuze gedichten voor school en huis. Verzameld door .... Amsterdam, J.F. Duwaer & Zonen, 1958. Gebonden. 48 p. Tekeningen Atie Siegenbeek van Heukelom. xH 4747 Euro 10.00

GRAFT, Guillaume van der. In exilio. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 46 p. Helikon 22. Jrg. 12. Omslag Piet Worm. [Bovenkant iets verkleurd]. xW 4412 Euro 11.50

GRAFT, Guillaume van der. Landarbeid. Amsterdam, U.M. Holland, 1951. 1e druk. Oorspr. omslag 36 p. De Windroos XIII. xB 2987 Euro 7.50

GRAFT, Guillaume van der. Mythologisch. Amsterdam, U.M. Holland, 1950. Ingenaaid. 52 p. [=Wilhelmus Barnard]. De Windroos II. xK 7285 Euro 8.00

GRAFT, Guillaume van der. Woorden van brood. Amsterdam, U.M. Holland, 1956. 1e druk. Oorspr. omslag 46 p. De Windroos XLII. xB 2988 Euro 7.50

GRAFTDIJK, Thomas. Lachend op de achterste rij. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. Ingenaaid. 36 p. - xW 4548 Euro 5.00

GRAFTDIJK, Thomas. Treurarbeid, gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1977. 1e druk. Ingenaaid. 71 p. - xP 2176 Euro 6.00

GRAVESANDE, G.H. 's. Jonge most. Bloemlezing uit de gedichten van medewerkers aan Het Getij, De Vrije Bladen en Forum. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1936. Gebonden. 120 p. Dishoeckje no. 58-59. xK 2621 Euro 7.50

[Gravesande, Goverdus Henricus 's,]. Verzen van een eenzaam man. 's-Gravenhage, In eigen beheer, 1944. Ingenaaid. 34 p. Genummerd 179/200 exx. [De Jong 859]. xW 7763 Euro 16.00

GRAZELL, K.N.L. Missen voor buitenkerkelijken. Amsterdam, De Beuk, 1962. 1e druk. Ingenaaid. 31 p. Deel 3 serie A - xH 4217 Euro 7.00

GRAZELL, Karel N.L. Verzamelde jaren. wie beschadigt me met tijd? Amsterdam, De Beuk, z.j. [1998]. Ingenaaid. 38 p. - xH 8484 Euro 7.00

GRESHOFF, J. De Ceder en andere gedichten. Boosten & Stols, Maastricht 1928. 2e druk Oorspr. omslag 65 p. genummerd 236/500 xB 5077 Euro 15.00

GRESHOFF, J. De laatste dingen. 1956 - 1958. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1958. Gebonden S.O. 102 p. Gedichten voorafgegaan door een geschreven portret door Pierre H. Dubois. xK 4883 Euro 11.50

GRESHOFF, J. Gedichten 1907 - 1936. Met een studie over 'Hemelsche en aardsche poezie door S. Vestdijk. Maastricht, A.A.M.Stols, z.j. Herziene en verm.uitgave. Ingenaaid. 230 p. Kaleidoscoop nr 18. [Van Dijk 368]. xH 0436 Euro 11.50

GRESHOFF, J. Gedichten 1907 - 1936. Met een studie over 'Hemelsche en aardsche poezie door S. Vestdijk. Maastricht, A.A.M.Stols, z.j. Herziene en verm.uitgave. Gebonden. 230 p. Kaleidoscoop nr 18. [Van Dijk 368]. xW 7904 Euro 13.50

GRESHOFF, J. Ikaros bekeerd, een leerdicht. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. 2e druk. Gebonden. 60 p. Van Dijk 425a. xW 7903 Euro 7.00

GRESHOFF, J. Mirliton. Gedichten. Haarlem, Joh. Enschede en Zonen, 1932. Ingenaaid. 112 p. Onafgesneden. - xB 9203 Euro 15.00

GRESHOFF, J. Nieuwe Nederlandsche Dichtkunst. Deel I: Rondom Tachtig. Deel II: Hedendaagsche Dichters. Pretoria, J.L. van Schaik, 1942. Gebonden. 256 + 254 p. Nederlandse Boekerij. De oorspronkelijke spelling van de verschillende dichters werd in deze uitgave gehandhaafd. xB 6836 Euro 20.00

GRESHOFF, J. Oud zeer. Eerste gedichten. Boosten & Stols, Maastricht 1928. 2e druk Oorspr. omslag 81 p. genummerd 138/500 xB 5078 Euro 15.00

GRESHOFF, J. Toen. is het onafgewerkt gedicht. Samengesteld door zijn vrouw. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1972. 1e druk. Ingenaaid onafgesneden. N.p. Genummerd 106. xW 3983 Euro 9.00

GRESHOFF, J. Verzameld werk. Gedichten. Amsterdam, P.N. van Kampen/Em. Querido, 1948. Gebonden. 422 p. Mooi exemplaar. xK 2759 Euro 12.00

GRESHOFF, J. Vonken van het vuur. Kleine gedichten. Boosten & Stols, Maastricht 1928. 2e druk Oorspr. omslag 92 p. genummerd 218/500 xB 5079 Euro 15.00

GROENEVELT, Ernst. (Ed.). De jongeren. Bloemlezing uit het werk der jongere Nederlandsche dichters. Met een inleiding van Constant van Wessem. Amsterdam, S.L. van Looy, 1919. Gebonden. 112 p. Gesigneerd op schutblad: Ben van Eysselsteijn xK 2821 Euro 20.00

GROENEWOUD, Raymond van het. Je veux de l'amour. Met een voorwoord van Boudewijn de Groot. Nijhgh & Van Ditmar Amsterdam 2000. Gebonden 256 p. Pluche: Bibliotheek van Nederlandse chansons en cabaretliederen. Zonder de CD. xB 5018 Euro 9.00

GROOT, Jan H. de. Gedichte. Arnhem, 1970. Geniet. 20 p. Privatausgabe, 31 dezember 1970. xL 7441 Euro 9.00

GROOT, Jan H. de. Moederkoren. Verzen. Amsterdam, Blauwe Lucht, 1945. Oorspr. omslag. [32] p. Ills. Genummerd 366/375 exx. xR 1868 Euro 12.00

GROOT, Jan H. de. Vaart. Amsterdam, U.M. Holland, 1931. 1e druk. Gebonden S.O. 31 p. - xK 8416 Euro 8.00

GROOT, Jan H. de / C. Ouboter. Om een bokaal vol wijn. Een bundel met 24 verzen van eigentijdse Nederlandse dichters. Amsterdam, Van Lindonk, 1967. Gebonden. 56 p. Illustraties Kurt Lob. Uitgegeven bij het 125e wijnjaar 1842-1967 van Robberts & Van Hoogen te Arnhem. [Lob 15]. xH 5015 Euro 8.00

GROOT, Maria de. Amsterdams Getijdenboekje. Gedichten. Leiden, A.W. Sijthoff, 1966. Paperback. 48 p. Aurea. xH 6704 Euro 8.00

GROOT, Maria de. De tuin van de rabbi. Haarlem, U.M. Holland, 1980. 1e druk. Ingenaaid. 50 p. - xH 2352 Euro 7.00

GROOT, Maria de. De watertuin. Baarn, De Prom, 1987. 1e druk. Paperback. 100 p. - xH 1286 Euro 9.00

GROOT, Maria de. Vrijgeleide. Kwatrijnen. Haarlem, U.M. Holland, 1979. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. - xM 5555 Euro 7.00

GROOT, Maria de / MEROZ, Christianne. Westerbork. Baarn, De Prom, 1985. 1e druk. Paperback. 79 p. - xH 4518 Euro 7.00

GROOT, Peter de (ed.). Krakatau nr 39. Tijdschrift tegen alles, omdat niets beter is. Rotterdam, 2006. Oorspr. omslag. N.p. Ills. - xR 1679 Euro 7.50

GROOT, Peter de (ed.). Krakatau nr 41. Tijdschrift tegen alles, omdat niets beter is. Rotterdam, 2006. Oorspr. omslag. 48 p. Ills. - xB 8889 Euro 7.50

GROOT, Peter de (ed.). Krakatau nr 44. Tijdschrift tegen alles, omdat niets beter is. Rotterdam, 2007. Oorspr. omslag. 40 p. Ills. - xB 8890 Euro 7.50

GUEPIN, J.P. De Leidse fles in zestien portretten. Sonnetten. Amsterdam, C.J. Aarts, 1980. 3e druk. Geniet. 20 p. Amsterdamse cahiers. Oplage 500 exx. xC 1139 Euro 4.50

GUEPIN, J.P. Gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 246 p. - xK 8415 Euro 10.00

GUEPIN, J.P. Om zo de volledige mens te tonen. Den Haag, 1970. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. - xA 0303 Euro 5.00

HAAN, Jacob Israel de. De vriendschap lokt, de vroomheid maant. Verzameld en ingeleid door M.M. Lommen. Hasselt, Heideland, 1981. Pocket. 76 p. Poetisch erfdeel der Nederlanden P 109. xR 2732 Euro 10.00

HAAN, Jacob Israel de. Het Joodsche lied. Tweede boek. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1921. Gebonden. 160 p. - xK 3230 Euro 8.00

HAAN, Jacob Israel de. Het Joodsche lied. Tweede boek. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1921. Ingenaaid. 160 p. Nederlandsche Bibliotheek. - xW 3986 Euro 7.00

HAAN, Jacob Israel de. Ik ben een jongen te Zaandam geweest. Een bloemlezing samengesteld en ingeleid door Gerrit Komrij. Amsterdam, Bert Bakker, 1982. Pocket. 231 p. - xB 1527 Euro 7.00

HAAN, Jacob Israel de. Kwatrijnen. Amsterdam, Boekhandel De Verbeelding, 1994. Gebonden S.O. 188 p. Oplage 750 exx. fotografische herdruk van de editie van 1924 t.g.v. de Boekenweek 1994. Stofomslag Eli Content. xM 0478 Euro 18.00

HAAN, Jacob Israel de. Kwatrijnen. P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1924. 1e druk Gebonden 187 p. - xR 3862 Euro 50.00

HAAN, Jacob Israel de. Libertijnsche liederen. P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1914. 1e druk Gebonden 97 p. - xR 3863 Euro 45.00

HAAN, Jacob Israel de. Libertijsche liederen. P.N. van Kampen & Zoon, Amsteram, 1914. 1e druk Oorspr. bedrukt omslag 97 p. - xR 1097 Euro 30.00

HAAN, Jacob Israel de. Liederen. P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, 1917. 1e druk Gebonden 144 p. - xR 3864 Euro 45.00

HAAN, Jacob Israel de. Mijn belijdend lied. 31 gedichten. Amsterdam, Louis Putman, 1999. Gebonden S.O. 123 p. Oplage 250 exx. Stofomslag Eli Content. xB 2017 Euro 30.00

HAAN, Jacob Israel de. Verzamelde gedichten. 2 delen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1952. 1e druk. Gebonden S.O. 414 + 496 p. - xH 0954 Euro 75.00

HAAN, Jacob Israel de & Johan Lennarts. Zes kwatrijnen - Zes linogravures. Stichting Plint Eindhoven 1988. Zes briefkaarten in envelop. - xL 5485 Euro 9.00

HAAN, Jacob Israel de / Saul van Messel. Jacob Israel de Haan: Bloemlezing uit zijn kwatrijnen, met Hebreeuwse vertaling van Saul van Messel. Heemstede, 1977/1978. Herdruk. Oorspr. omslag. 54 p. Oplage 200 exx. xR 2938 Euro 15.00

HAAS, Alex de. Liedjes. Ingeleid door M.J. Brusse. Leiter-Nypels, Maastricht, [1940]. Gebonden Ills. 95 p. + uitklapbare plaat (De noodlottige geschiedenis van Johanna en de booze schoenlapper). illustraties en muzieknotatie gedrukt in blauw xB 9888 Euro 15.00

HABAKUK II DE BALKER. Oud gereedschap mensheid moe. Amsterdam, De Harmonie, 1976. 2e druk. Oorspr. omslag 39 p. omslag licht verkleurd xL 7766 Euro 7.50

HAES, Jos de. Verzamelde gedichten. Met een voorwoord van Ad Zuiderent. Manteau, Antwerpen, 1986. 2e, herziene druk Gebonden S.O. 175 p. - xB 6677 Euro 12.00

HAES, Jos de / Hubert van Herreweghen. Gedichten 1965. Leuven, Davidsfonds, z.j. Paperback. 73 p. - xK 5147 Euro 6.00

HAES, Jos de / Hubert van Herreweghen. Gedichten 1966. Leuven, Davidsfonds, z.j. Paperback. 65 p. - xK 5148 Euro 6.00

HAES, Leo de. Tussen wolk en wak. Antwerpen, Walter Soethoudt, 1977. Paperback. 67 p. Kijkgatpaperback 53. Met opdracht en gesigneerd door auteur. xK 7692 Euro 10.00

HAEST, Juliaan. Vlaamse moederlyriek. Verlucht door Roger Caluwaerts. Brussel, Die Skald, [1946]. 2e vermeerde druk. Ingenaaid. 219 p. onafgesneden. Mooi exemplaar. xK 4320 Euro 13.50

HAGHE, A. ter. Hardnekkige monologen. [Indische gedichten]. Santpoort, C.A. Mees, 1939. Or. omslag. 63 p. - xK 5151 Euro 10.00

HAGTIBGIUS-SEGER, Agatha. Tijdeloos. Verzen. J.H. Kok Kampen Met een aantal Nederlandse in het Engels vertaalde gedichten. xW 3042 Euro 5.00

HAIMON, Paul. Kruisweg onzes heren. Verzen. Utrecht, Het Spectrum, z.j. Oorspr. omslag. 39 p. Met reproducties naar houtgravuren door Lucas Cranach. De Bongerd-Reeks. xK 9289 Euro 7.00

HAIMON, Paul. Oorlogsverzen. Gevecht met het dier. Heerlen, Winants, 1945. 2e druk. Or. omslag. 22 p. - xK 0878 Euro 10.00

HALBERTSMA, Bruorren. Rimen & Teltsjes. A.J. Osinga, Ljouwert 1993. Gebonden Ills. 621 p. Fryske Klassiken: nr. 6 xB 5515 Euro 30.00

HAMELINK, Jacques. Ceremoniele en particuliere madrigalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1982. Paperback. 45 p. - xM 2261 Euro 7.00

HAMELINK, Jacques. Niemandsgedichten. Een keuze 1964 - 1975 met een toespraak. Amsterdam, De Bezige Bij, 1976. 1e druk. Paperback. 121 p. Omslag Karel Beunis. xM 2264 Euro 9.00

HAMELINK, Jacques. Oudere gronden. Amsterdam, Van Gennep, 1969. 1e druk. Ingenaaid. 37 p. - xP 0390 Euro 6.00

HAMELINK, Jacques. Responsoria. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1980. 1e druk. Paperback. 44 p. BB poezie. - xH 2354 Euro 7.00

HANLO, Jan. Tjielp, tjielp. Gekozen en ingeleid door Guus Middag. G.A. van Oorschot, Amsterdam, 2009. 1e druk Gebonden S.O. 79 p. - xR 1355 Euro 10.00

HARMSEN, Germa. De treden van de trap. Gedichten. De Beuk Amsterdam 1990. Ingenaaid 44 p. - xL 3528 Euro 5.00

HARTEN, Jaap. Langs en over de aarde. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher, 1957. Ingenaaid. 24 p. Het Nieuwe Voorhout. xM 5471 Euro 7.00

HARTEN, Jaap. Totemtaal. Amsterdam, De Bezige Bij, 1966. 1e druk. Ingenaaid. 92 p. LRP 155. Omslag Lucebert. xW 3253 Euro 7.00

HARTEN, Jaap. Wat kan een manser betalen? Amsterdam, Querido, 1977. 1e druk. Paperback. 72 p. - xR 1603 Euro 6.00

HARTEN, Jan van. Het ritselt. Haarlem, U.M. Holland, 1968. Or. omslag. 46 p. De Windroos. xK 8944 Euro 7.50

HARTEN, Jan van. Hollandse nieuwe. Steenwijk, PIC, 1988. 1e druk. Ingenaaid. 32 p. - xM 9685 Euro 6.00

HATTUM, Frans van. Toch minstens een nat pak. Gedichten. De Beuk Amsterdam 1989. Oorspr. omslag 48 p. - xL 9017 Euro 9.00

HATTUM, J. van. De pothoofdplant. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1936. Ingenaaid. 76 p. - xW 5693 Euro 13.50

HATTUM, J. van. Gedichten. Maastricht/Brussel, Boosten & Stols, 1936. Geniet. 25-48 p. Helikon Tijdschrift voor Poezie. 6e jrg. no. 2. 1936. Goed exemplaar. xB 5464 Euro 12.00

HATTUM, Jac. van. Alleen thuis. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Gebonden. 48 p. Helikon nr. 5, tiende jaargang, mei 1940. Omslag Piet Worm. xK 6657 Euro 13.50

HATTUM, Jac. van. De nagels in het vlees. 's-Graveland, G.W. Breugel, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. Omslag en vignetten C.A.B. Bantzinger. xP 0343 Euro 9.00

HATTUM, Jac. van. De waterscheiding. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Gebonden. 36 p. Helikon 16. Jrg. 11. Oplage 300 exx. xW 5689 Euro 16.00

HATTUM, Jac. van. Een zomer. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. Gebonden. 128 p. - xW 7963 Euro 8.00

HATTUM, Jac. van. Frisia non cantat. Santpoort, vh C.A. Mees, 1938. Ingenaaid. 38 p. [roestig]. xM 2270 Euro 11.50

HATTUM, Jac. van. Oxalis. Amsterdam, L.J. Veen, 1941. Ingenaaid. 61 p. - xW 3989 Euro 13.50

HATTUM, Jac. van. Plant u niet voort.... Amsterdam, De Beuk, 1959. 1e druk. Ingenaaid. 30 p. Deel 2 /8 serie A. - xW 3254 Euro 6.00

HATTUM, Jac. van. Tien diergedichten. Amsterdam, De Beuk, 1954. 1e druk. Ingenaaid. 18 p. Ills. C. Neytzell de Wilde. xW 3372 Euro 6.00

HATTUM, Jac. van. Un an de plus un an de moins. Amsterdam, De Beuk, 1955. Cahiersteek. 24 p. - xM 8072 Euro 9.00

HATTUM, Jac. van. Van Odrimond, Millimas en anderen. Met Houtgravures van J. Bezaan. Putten, C.J. Terwee, z.j. Gebonden. 67 p. Ills. - xK 6654 Euro 25.00

HATTUM, Jac. van. Verzameld werk, verzen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1993. 1e druk. Gebonden S.O. 591 p. - xL 6495 Euro 20.00

HATTUM, Jac. van. Verzamelde gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1954. 1e druk Gebonden S.O. 205 p. Band en omslag H. Salden. Mooi exemplaar xH 3826 Euro 16.00

HAZEU, Wim. Dankdag voor het gewas. Nijgh & Van Ditmar, z.j. Paperback. 77 p. Nieuwe Nijgh Boeken 14. xK 8774 Euro 7.50

HAZEU, Wim. (ed.). Dichter bij Achterberg. 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Paperback. 116 p. - xB 6843 Euro 8.00

HAZEU, Wim. (ed.). Dichter bij Achterberg. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1981. 2e gewijzigde druk Paperback. 151 p. - xB 8687 Euro 9.00

HECKE, Firmin van. Gedichten. Antwerpen, De Sikkel, 1925. Ingenaaid. 96 p. Gevlekt geen mooi ex. Genummerd 174/200. xW 6960 Euro 16.00

HEEMSKERK, Hedwig. Asmodee. Kwatrijnen. De Beuk Amsterdam 1990. Oorspr. omslag 52 p. inleiding Johan Polak. xL 9118 Euro 10.00

HEERESMA, Marcus. Hoerenzoon. Amsterdam, Bert Bakker, 1990. 1e druk. Paperback. 68 p. - xW 0051 Euro 8.00

HEERIKHUIZEN, F.W. van. Stille Opmars. Verzen van de nieuwe generatie in Nederland. Verzameld en ingeleid door... Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1942. Gebonden. 142 p. - xK 2622 Euro 7.50

HEERIKHUIZEN, F.W. van. Tussen twee zomers. Verzen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1936. Oorspr. omslag. 64 p. - xB 2211 Euro 8.00

HEERKENS, Piet. De Mus. Tilburg, Henri Bergmans, z.j. Oorspr. omslag. 64 p. Vignetten van Tijs Dorenbosch. Bibliotheekstempeltje, omslag verkleurd. xL 4844 Euro 12.00

HEERKENS, Piet. Den Orgel. Tilburg, Henri Bergmans, z.j. Ingenaaid. 48 p. Vignetten van Tijs Dorenbosch. [bibliotheekstempeltje]. xL 6032 Euro 10.00

HEES, Jan van. Vaporisator. Amsterdam, Het boek van heden, 1945. Or. omslag. 32 p. Geheel met de hand gezet en gedrukt op een oud handpersje in een oplaag van 250 exemplaren. xK 8886 Euro 10.00

HEESEN, Hans. Vanmorgen keek ik in de spiegel. Zelfportretten van Nederlandse dichters. Samengesteld door .... Utrecht, Kwadraat, 1994. 1e druk. Paperback. 62 p. - xM 9573 Euro 7.00

HEESEN, Hans (ed.). Het nieuwe avontuur. Ontdekkingsreizen in de poezie. Utrecht, Kwadraat, 1991. Paperback. 100 p. - xH 4737 Euro 8.00

HEIDBUCHEL, Eric. Stand-in. Brugge, Desclee de Brouwer, 1965. Or. omslag. 33 p. - xK 5410 Euro 9.00

HEIJTING, A.T.A. (ed.). Het Boek der Sonnetten. Nederlandsche Sonnetten van de Zestiende Eeuw Tot Jacques Perk. Bevattende 600 fraaie sonnetten. L.A. Dickhoff Jr., Den Haag, 1911. Gebonden 364 p. Op de band: Nederlandsche Dichters, Den Haag, Meijer Elte. xR 3164 Euro 20.00

HELMAN, Albert. Ontsporing. Verzen. Amsterdamsche Boek en Courant Mij., 1945. 1e druk. Ingenaaid. 102 p. Mooi exemplaar. xH 6062 Euro 9.00

HENSEN, Herwig. Alles is verband. Brussel, A. Manteau, 1951. Ingenaaid. 56 p. - xH 1919 Euro 9.00

HENSEN, Herwig. Daidalos. Brussel, A. Manteau, 1948. Ingenaaid. 89 p. Oplage 400 exx. xH 2253 Euro 8.00

HENSEN, Herwig. De appelboom. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1963. Ingenaaid. 69 p. De Ceder 43. xL 0844 Euro 9.00

HENSEN, Herwig. De dubbele vaardigheid. Brussel, A. Manteau, 1940. Ingenaaid. 52 p. onopengesneden. Genummerd 174/200 exx. [Roestvlekje en omslag licht verkleurd]. xK 5455 Euro 10.00

HENSEN, Herwig. Gedichten. Eerste deel: De cirkel tot Narkissos, Hamlet in den spiegel, De dubbele vaardigheid, Oefeningen naar binnen. Tweede deel: Het voorbeeldig bestand, Het onvoorwaardelijk begin, Lof der gereedheid. Brussel, A. Manteau, 1947. Ingenaaid. 203 + 212 p. Twee delen. - xB 0787 Euro 20.00

HENSEN, Herwig. Naar het einde toe versmalt de weg. Een keuze uit zijn verzen. Amsterdam, Meulenhoff, 1965. 1e druk. Ingenaaid. 126 p. De Ceder 45. - xW 2971 Euro 8.00

HERBERGHS, Leo. Avond. Maastricht, Gerards & Schreurs, 1989. Or. omslag. 25 p. - xL 1323 Euro 7.00

HERBERGHS, Leo. De heerlijkheid en de windlust. Bosch & Keuning Baarn z.j. Oorspr. omslag 56 p. Seismogram xL 3974 Euro 7.00

HERBERGHS, Leo. eenendertig nieuwe gedichten. Heerlen, jaarwisseling 1994/1995. Oorspr. omslag 37 p. Oplaag 70 exx. Genummerd: H.C. met gesigneerde opdracht. xL 5478 Euro 9.00

HERBERGHS, Leo. Gerucht. Gedichten. Maasbree, Corrie Zelen, 1981. Paperback. 29 p. - xK 1309 Euro 7.00

HERBERGHS, Leo. Heilig weer. Gedichten. Corrie Zelen, z.j. Paperback. 69 p. - xK 1212 Euro 7.00

HERBERGHS, Leo. Huisboek voor de landman. Uitgeversmaatschappij Holland Haarlem 1972. Oorspr. omslag 61 p. - xL 3973 Euro 8.00

HERBERGHS, Leo. Lessen in landschap. Haarlem, U.M. Holland, 1968. 1e druk. Paperback. 56 p. De Windroos 79. xH 1535 Euro 7.00

HERBERGHS, Leo. Maanmuzikanten. Een gedicht. Maastricht 1989. Oorspr. omslag 12 p. T.g.v. de 65-ste verjaardag van de dichter. Genummerd 116/225. xL 5466 Euro 10.00

HERBERGHS, Leo. Maastrichtse sonnetten. Maasbree, Corrie Zelen, 1980. 4e druk. Gebonden S.O. N.p. Ills. Ans Collijn 400 exx. xM 5058 Euro 10.00

HERBERGHS, Leo. Meester der koude vlakten. Een keuze uit de niet gebundelde gedichten. Korte Beentjes I. Heerlen 1994. Geniet 46 p. Deze eerste uitgave bij gelegenheid van de zeventigste verjaardag van Leo Herberghs. Oplaag 1000 exx. Met gesigneerde opdracht van de auteur. xL 2212 Euro 9.00

HERBERGHS, Leo. Met aarden vingers. Amsterdam, U.M. Holland, 1955. Or. omslag. 48 p. De Windroos XXXII. xL 0233 Euro 8.00

HERBERGHS, Leo. Middag. Plantage/ G&S Leiden 1992. Or. omslag. 27 p. Met gesigneerde opdracht van de auteur xL 1882 Euro 8.50

HERBERGHS, Leo. Ochtend. Leiden, Gerards & Schreurs, 1990. Or. omslag. 25 p. - xL 1041 Euro 8.50

HERBERGHS, Leo. Weggelegde gedichten. Heerlen, 261, 1984. Paperback. 104 p. Een keuze met een inleiding door Wiel Kusters. Gesigneerd door de autueur met opdracht. xK 1749 Euro 9.00

HERMANS, L.M. In Abraham's schoot. Koalitie-gedichten uit het politieke Kanaan. Met 110 afbeeldingen can Alb. Hahn. D. Buys Dz., Amsterdam, 1903. Gebonden met behoud van oorspr. bedrukt omslag 116 p. - xR 3393 Euro 50.00

HERMANS, Paul. Een kern van oppervlakkigheid. Gedichten. Amsterdam, L.J. Veen, 1995. Paperback. 46 p. - xH 8487 Euro 8.00

HERMANS, Ward. Poezie achter tralies. De Goudvink, [1964]. Oorspr. omslag 79 p. - xR 0864 Euro 18.00

HERMANS, Willem Frederik. Horror Coeli en andere gedichten. Meulenhoff Amsterdam 1946. De Ceder, zesde deel. Mist achterzijde omslag. Redelijk exemplaar. xB 4497 Euro 60.00

HERREMAN, R. Het helder gelaat. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1937. Ingenaaid. 33 p. - xB 5794 Euro 8.50

HERREMAN, R. Wie zijn dag niet mint zal ten onder gaan. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1940. 1e druk. Ingenaaid. 58 p. - xK 8935 Euro 14.00

HERREMAN, R. en Marnix GIJSEN. Vlaamsche verzen van dezen tijd. Amsterdam, Bigot en van Rossum z.j. 2e geheel herziene en vermeerderde druk Gebonden. 80 p. De Uilenreeks no. 5 xK 6442 Euro 7.00

HERREWEGHEN, Hubert van en Willy Spillebeen. Het nachtegalenbosje. Poezie uit Vlaanderen en Nederland 1880-1916. Leuven, Davidsfonds, 1990. Gebonden S.O. 214 p. - xH 9124 Euro 11.50

HERRMANN, Emil Alfred. Abenteuer im Wald von Broceliande. Ein Spielmannslied. Der Wolke Bote, [1938]. Oorspr. omslag. 21 p. Dit boek werd vervaardigd voor George en Louisa Bakels t.g.v. hun zilveren Huwelijksfeest Den 17 April 1938. 20 exemplaren werden voor hen met de hand gekleurd, genummerd en door H. Franck gebonden. Dit is No. 5. [onderzijde omslag vochtvlekje, binnenwerk goed]. xB 1679 Euro 10.00

HERTOG, Salvador. Bestaan zonder tijd. Amsterdam, De Bezige Bij, 1985. 1e druk. Paperback. 33 p. - xM 6813 Euro 7.00

HERTOG, Salvador. Morgengedichten. Corrie Zelen, z.j. 1e druk. Ingenaaid. 40 p. - xB 5913 Euro 7.00

HERTZ [=A.B. Palstra]. Oogopslag. Haarlem, In de Knipscheer, 2003. Oorspr. omslag. 95 p. - xB 6521 Euro 7.50

HERZBERG, Judith. Beemdgras. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1970. 2e druk. Ingenaaid. 75 p. - xL 0012 Euro 7.50

HERZBERG, Judith. Staalkaart. Poetry International / De Harmonie, Rotterdam / Amsterdam 2001. Oorspr. omslag 16 p. t.g.v. de 2e Landelijke Gedichtendag xB 5649 Euro 5.00

HERZBERG, Judith. Wat zij wilde schilderen. Amsterdam, De Harmonie, 1996. 1e druk. Paperback. 60 p. - xL 0008 Euro 8.00

HERZBERG, Judith. Zeepost. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1972. 4e druk. Ingenaaid. 47 p. - xK 5927 Euro 7.50

HETTINGA, Eeltsje. Akten fan winter. Steven Sterk Utjouwer Utrecht 1998. Gebonden 78 p. poezie in het Fries xL 4387 Euro 20.00

HEUVEL, Paul van den. Eigentijdse fossielen. Brandon Pers, 1983. Ingenaaid. N.p. Met de hand gezet uit de garamont en op de trapdegel gedrukt op Van Gelder ossekop antiek. Genummerd 115/175 exx. xK 1259 Euro 8.00

HEYTING, August. Groot Liederboek. Ruim 700 gedichten benevens een beschouwing voor toondichters: over tekststudie. Den Haag, Luctor et Emergo, 1926. Ingenaaid Ills. 432 p. Omslag- en boekversieringen door Chris Lebeau. Vignet door Georges Hogerwaard. Rug verkleurd. Kleine beschadiging achterzijde (blanco) omslag xB 6511 Euro 20.00

HEYTZE, Ingmar. (ingeleid). Het geluid van de lente. Lentegedichten. Amsterdam, Uitgeverij 521, 2001. Paperback. 94 p. - xB 3405 Euro 7.50

HILDERING, Heleen. Saaie gedichten voor huisvrouwen en Automatisch handschrift. De Bezige Bij, Amsterdam, 1980. Oorspr. omslag 52 p. - xR 2892 Euro 7.00

HOEK, Luc van. De roothoorn. Tilburg, Boekhandel Triborgh, 1938. 1e druk. Ingenaaid. 56 p. Bovenkant licht verkleurd. xK 5319 Euro 10.00

HOEK, Luc van. Grisaille. Verzen. Tilburg, W. Bergmans, z.j. Or. omslag. 39 p. - xL 1876 Euro 7.00

HOEK, Luc van. Tussen Demer en Dommel. Tilburg, Triborgh, 1935. Ingenaaid. 41 p. - xL 6605 Euro 8.00

HOEK, Rouke van der. Doorgewinterd landschap. Landgraaf, Herik, 1992. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. Oplage 500 exx. xM 7669 Euro 7.00

HOEKSTRA, H.G. Panopticum. Amsterdam, Meulenhoff, 1946. Ingenaaid. 40 p. De Ceder I. - xM 5270 Euro 7.00

HOEKSTRA, Han G. (ed.). In de donkere dagen voor kersttijd.... Een bundel kerstgedichten van en voor dezen tijd. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 75 p. De Uilenreeks no. 46 xK 6638 Euro 8.00

HOEKSTRA, Han G. en Victor E. van Vriesland. De muze op reis. Zijnde een bloemlezing van verzen handelend over de reislust, de reisangst, de uitreis, de thuisreis en de reiziger zelf. Bijeengebracht door en met een inleiding van ... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1950. Or. omslag. 55 p. Boekenweek-uitgave. Omslag, illustraties en typografie H.D. Voss. xK 3130 Euro 7.00

HOESTRA, Han G. en victor E. van Vriesland. De muze en het ambacht zijnde een bloemlezing van verzen, handelend over een handwerk, een vak of een beroep. Amsterdam, 1949. Or. omslag. 54 p. Boekenweek-uitgave voor jonge mensen. xL 3622 Euro 6.00

HOEWAER, Trudo. Sakuntala. Gedicht. Hasselt, Heideland, 1950. 2e vermeerderde druk. Or. omslag. 43. p. Genummerd 148/150 exx. Gesigneerd door auteur. xK 7687 Euro 12.00

HOFFHAM, O.C.F. Gedichten. Uitgeverij 521 Amsterdam 2003. Gebonden 48 p. De Sandwich-reeks nr. 4. Onder redactie van Gerrit Komrij. xB 5961 Euro 9.00

HOFNAR, Don. Kort dus goed. De Stunt, 1989. Oorspr. omslag. [70] p. Met opdracht en gesigneerd door auteur. xB 3668 Euro 8.00

HOFSTRA, Pim. Ianus. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1995. Ingenaaid. 43 p. - xH 3912 Euro 6.00

HOKKE, Dana. Gebroken wit. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1981. 1e druk. Ingenaaid. 32 p. - xW 3291 Euro 6.50

HOLDERLIN, Friedrich. Der Archipelagus. Vertaald fragment. Woubrugge, Avalon Pers, z.j. Or. omslag. 4 p. Bij gelegenheid van Jacques Benoit zijn 85' verjaardag. De tekst is gezet uit de Lutetia en op Zerkall - Butten gedrukt. xL 3623 Euro 20.00

HONDIUS, J.M. Het bont gewaad. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1947. 1e druk. Gebonden. 30 p. - xW 7895 Euro 8.00

HONINGH, Chris. De rinkelbom. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1998. 1e druk. Ingenaaid. 62 p. - xH 8609 Euro 7.00

HONINGH, Chris. De uitvinder. Amsterdam, Em. Querido, 1991. 1e druk. Paperback. 47 p. - xH 7627 Euro 7.00

HOOGENDOORN, RIK. He....... Hoogendoorn. Abbenbroek, Stichting Without Feathers, 1985. Oorspr. omslag. 64 p. Oplage 500 exx. xR 2451 Euro 7.00

HOOGSTRATEN, Harry. Dantes folio en de voltameter. Haarlem, In de Knipscheer, 1983. Paperback. 46 p. - xP 2018 Euro 7.50

HOORE, Cees van. Groot licht. Amsterdam, De Harmonie, 1983. 1e druk. Paperback. 46 p. - xW 3374 Euro 6.00

HOORNE, Philip. Niets met jou. Uitgeverij 521 Amsterdam 2002. Gebonden 47 p. De Sandwich-reeks nr. 1. Onder redactie van Gerrit Komrij. xL 1069 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. De erfgenaam 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 4e druk. Gebonden. 44 p. Van Dijk 477c. - xW 2953 Euro 9.00

HOORNIK, Ed. Een liefde. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. 1e druk. Gebonden. 20 p. - xK 8818 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. Geboorte gevolgd door Mattheus en andere gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, z.j. 3e druk. Gebonden. 88 p. Van Dijk 454a. xC 1242 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. Geboorte gevolgd door Mattheus en andere gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, z.j. 4e druk. Gebonden S.O. 92 p. - xM 0029 Euro 9.00

HOORNIK, Ed. Mattheus. Amsterdam, Meulenhoff, 1982. Ingenaaid. 35 p. Omslag Karina Meister. xH 2101 Euro 6.50

HOORNIK, Ed. Mattheus. Een Episch gedicht. Den Haag, H.P. Leopold, 1938. Ingenaaid. 35 p. De Vrije Bladen 15e jaargang januari 1938 Schrift 1. xK 7090 Euro 9.00

HOORNIK, Ed. Mijn dochter en ik. Teekening van J.S. Sjollema. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Geniet. 4 p. Orpheus no. 8. xB 0969 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. Na jaren, gedichten. Den Haag, Daamen, 1955. 1e druk. Ingenaaid. 26 p. T.g.v. van de tiende verjaardag van de bevrijding. Ills. Dick Elffers. xK 0101 Euro 10.00

HOORNIK, Ed. Steenen. Maastricht, A.A.M. Stols, 1939. 1e druk. Gebonden. 54 p. Van Dijk 456. Oplage 500 exx. xP 2822 Euro 8.50

HOORNIK, Ed. Steenen. Maastricht, A.A.M. Stols, 1947. 2e druk. Gebonden. 54 p. - xR 3994 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. Twee lentes. De beste gedichten uit "werk" 1939 en "Criterium" 1940. Met een inleiding. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Gebonden. 84 p. - xM 5923 Euro 11.50

HOORNIK, Ed. Tweespalt, gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 2e druk. Gebonden S.O. 22 p. Van Dijk 703. - xW 6910 Euro 13.50

HOORNIK, Ed. Tweespalt, gedichten. 's-Gravenhage, Mansarde Pers, 1e druk. Ingenaaid. 20 p. - xW 7733 Euro 18.00

HOORNIK, Ed. Vijf gedichten: Mattheus, Geboorte, Requiem, De vis, De overweg. Amsterdam, Meulenhoff, 1971. 2e druk Paperback 127 p. Meulenhoff Editie xB 7699 Euro 8.00

HOORNIK, Ed. (ed.). Twee lentes. De beste gedichten uit "Werk" 1939 en "Criterium" 1940. Met een inleiding. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. Ingenaaid. 84 p. - xK 9436 Euro 10.00

HOPPENBROUWERS, Frans. Tijdloos verweer. Kempen Uitgevers, Zaltbommel, 2003. Gebonden 64 p. - xR 4158 Euro 9.00

HORA ADEMA, W.R. Dichterlijk Auteurstestament, 1876-18/19 April 1905. [Apeldoorn 1905]. Gebonden 35 p. Niet in den handel. Poezie voornamelijk in het Frans. xL 4357 Euro 25.00

HOUBEN, Piet-Hein. Silhouet. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1984. 1e druk. Paperback. 47 p. - xB 6963 Euro 7.00

HOUBEN, Piet-Hein. Stille sonnetten. Amsterdam, Em. Querido, 1998. Ingenaaid. 47 p. - xM 2012 Euro 8.00

HOUWINK, Roel. Strophen en andere gedichten. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1930. 1e druk. Ingenaaid onafgesneden. 49 p. Brusse 685. Gedrukt in zwart en blauw. Ingenaaide oplage 350 exx. xW 6171 Euro 11.50

HUGO en EDUARD. Rotte Blaren. Leidsche Studentenliedjes etc. Leiden, 1905. 2e uitgave. Gebonden. 127 p. Met oorspronkelijke teekeningen en muziek. [1e druk 1903]. xB 2103 Euro 12.00

HUIZINGA, Leonhard. De laatste karavaan. Met teekeningen van J.F. Doeve. Amsterdam, P.N. van Kampen, [1947]. Gebonden S.O. 97 p. - xB 8438 Euro 15.00

HULLEBROECK, Emiel. Liederen. Eerste t/m veertiende reeks. Amsterdam, Alsbach, [1920]. Oorspr. omslag. 58 p. Bevat de teksten van verschillende dichters. xB 4906 Euro 8.50

HULST, Leo. Weinige verzen. Oostenhout, L.H. Vermijs, z.j. Or. omslag. 50 p. - xL 3025 Euro 9.00

HULZEBOSCH, Claire. Een toevalligheid zien. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1991. Oorspr. omslag. 38 p. - xB 3934 Euro 7.00

HULZEBOSCH, Claire. Hart met gaten. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1990. Oorspr. omslag. 46 p. - xB 3935 Euro 7.00

HUSSEM, Willem. Zet het blauw van de zee tegen het blauw van de hemel veeg er het wit van een zeil in en de wind steekt op. Bert Bakker, Amsterdam, 1977. Paperback Ills. 98 p. Met 30 reprodukties in kleur xR 4113 Euro 20.00

HUYBERS, A. Geestelijke liederen. Z.p. z.j. Or. omslag. 29 p. Niet in den handel. Roestvlekjes. xK 9467 Euro 8.00

HUYSKENS, Wim. Schuine lyriek. Amsterdam, De Bezige Bij, 1969. Oorspr. omslag. 40 p. - xB 0287 Euro 7.00

HUYSKENS, Wim. Verbeelding te lijf. Amsterdam, De Bezige Bij, 1971. 1e druk. Pocket. 62 p. - xK 7630 Euro 7.00

IEPENDAAL, Willem van. De vink op de waslijn. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1937. 1e druk. Ingenaaid. 59 p. - xL 2667 Euro 10.00

IEPENDAAL, Willem van. Liederen van de zelfkant. Amsterdam, Em. Querido, 1975. Paperback. 75 p. Samenstelling Jaap van de Merwe. xA 0307 Euro 6.00

INDESTEGE, Luc. Orpheus en Eurudike. Colibrant, 1964. 4e druk. Or. omslag. 19 p. De houtsnede is van Nelly Degouy. Mooi exemplaar. xK 7659 Euro 9.00

INSINGEL, Mark. Modellen Meulenhoff Amsterdam 1970. Oorspr. omslag 40 p. De Ceder xL 8528 Euro 8.00

ITTERBEEK, Eugene van. Mysterie en materie. Essais en gedichten samengesteld en ingeleid door .... Vierde Europees Poeziefestival 1982. Leuven, Schrijversaktie, 1982. Paperback. 384 p. Cahier nr. 33 Europese reks. xK 3760 Euro 10.00

JACOBS, Jan. Uit mijn geheimenis. Verzen. Amsterdam, J.M. van Rossum, z.j. Ingenaaid. 38 p. - xK 8160 Euro 9.00

JACOBS, Jan W. De Dronk. Spel in 10 tafereelen voor de Nederlandsche Vereeniging tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. De Nederlandsche Vereeniging tot Afschaffing van Alcoholhoudende dranken, z.j. Or. omslag. N.p. Boekversiering van Alb. Hahn jr. Opgevoerd onder leiding van Ru Mulder. xK 6425 Euro 13.50

JACOBSE, Muus. Vuur en wind. Gedichten 1941 - 1945. 's-Gravenhage, Daamen, 1946. 2e druk. Ingenaaid. 84 p. - xW 3039 Euro 7.00

JACOBSE, Muus. [=K.H. Heeroma]. Programma, gedichten. Maastricht, A.A.M. Stols, 1932. Ingenaaid. onafgesneden. 43 p. Van Dijk 280. Oplage 350 exx. xW 2952 Euro 11.50

JAGENEAU, Lambert L.M. Pest over Vlaanderen. Een gedicht met zes tekeningen van Roland Monteyne. Brussel, Manteau, 1968. Oorspr. omslag. 33 p. Genummerd 287/300 exx. xR 3668 Euro 8.00

JAGER, Peep de. Eerste gedichten. Rotterdam, 1909. Geniet. 48 p. Niet in den Handel. Gesigneerd en genummerd 25. xL 9268 Euro 10.00

JAGT, Bouke. Wardeel. Baarn, De Prom, 1987. 1e druk. Paperback. 62 p. - xH 0122 Euro 6.00

JANSEN, Wolfgang. Mijnheer Van Dale wacht op antwoord. C.J. Aarts Amsterdam 1974. Geniet 28 p. oplage 500 exx. xK 6362 Euro 5.00

JANSSEN, Jacques. Een spin op tafel. Amsterdam, Van Gennep, 1980. Ingenaaid. N.p. Ills. - xP 2216 Euro 7.00

JONCKHEERE, Karel. De hondenwacht. Gedichten. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1951. 1e druk. Ingenaaid. 77 p. Oplage 500 exx. xM 0233 Euro 9.00

JONCKHEERE, Karel. Gemini. Een eeuw gedichten in Belgie. Un siecle de poesie en Belgique. Brussel, A. Manteau, 1960. Paperback. 211 p. Ad Multos nr. 10. xL 3849 Euro 8.00

JONCKHEERE, Karel. Poezie is overal. Van Bijbel tot Eskimo. Antwerpen, S.M. Ontwikkeling, 1960. Gebonden. 171 p. - xK 3305 Euro 8.00

JONCKHEERE, Karel. Roemeense suite. Gedichten. Brussel/Antwerpen, A. Manteau, 1965. 1e druk. Ingenaaid. 45 p. - xK 9437 Euro 8.00

JONCKHEERE, Karel. Uit het nest geroofd. Ongebundelde poezie. Bijeengebracht en tweemaal ingeleid door Karel Jonckheere. Amsterdam/Antwerpen, 1962. Pocket. 142 p. LP 91. Gesigneerd door auteur. xK 5279 Euro 8.00

JONCKHEERE, Karel. Van zee tot schelp. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1956. 2e druk. Gebonden S.O. 37 p. Van Dijk - xW 2889 Euro 9.00

JONG, Martien J.G. de. Leopolds "Cheops". Een interpreterend essay met tekstuitgave. Leiden, A.W. Sijthoff, 1966. Ingenaaid. 86 p. Aurea: Literaire kartons xM 5565 Euro 6.00

JONG, Max de. Heet van de naald. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. 1e druk. Ingenaaid onafgesneden. 29 p. - xW 0229 Euro 10.00

JONG, Selly de. Verzamelde gedichten. Tweede bundel. De Beursdrukkerij, Amsterdam, 1919. Oorspr. omslag, portret naar Lizzy Ansingh t.o. titelpagina Ills. XII + 88 p. Een woord vooraf door D. Fuldauer. xR 3778 Euro 15.00

JONGHE, Marie Claire de. Jaja. Amsterdam, De Bezige Bij, 1969. Or. omslag. 43 p. Met krantenknipsel wie is Marie Claire de Jonghe. xK 7609 Euro 10.00

JONKMAN, Marieke. Dochters van het donker. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1991. 1e druk. Ingenaaid. 55 p. - xM 6795 Euro 7.00

JOOST. De Groen Rommelpot. Voorzien van een inleiding door Anton van Duinkerken, versierd door Fiep Westendorp. Bussum. F.G. Kroonder, 1949. Gebonden. 71 p. Ills. Wekelijks verschijnend Pamflet op de achterpagina van “De Groene Amsterdammer” xH 9910 Euro 10.00

JOOST [=Evert Werkman]. Joost mag het zeggen. Honderd verzen van vrijheid en onvrijheid uit tien jaargangen van De Groene Amsterdammer. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1958. 1e druk. Pocket. 112 p. Ooievaar 81. Omslag Herman Berserik. xB 0553 Euro 5.00

JOSSELIN DE JONG, K.H.R. de. Het witte schip. Santpoort, v/h. C.A. Mees, 1948. Or. omslag. 31 p. - xK 7704 Euro 8.00

JOSSELIN DE JONG, K.H.R. e.v.a. Het witte schip. Nederlandse Vrouwenpoezie 1944 -1948. Santpoort, vh. C.A. Mees, 1949. 2e druk. Ingenaaid. 143 p. Inhoud: Kitty de Josselin de Jong. Martha Muusses. Fanny Reddingius. Maria van Royen. Mea Verwey. Jo de Wit. xL 2669 Euro 18.00

KAAL, Meertje. Vergeef de wilde kat zijn beten. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1989. 1e druk. Ingenaaid. 30 p. - xM 6810 Euro 7.00

KAL, Jan. Mijn manier. 144 Sinatra-sonnetten. Amsterdam, Gerard Timmers Prods, 1990. 1e druk Ingenaaid. 168 p. - xM 0874 Euro 7.00

KALMIJN-SPIERENBURG, Jo. Bevrijding. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Gebonden. 40 p. - xH 2708 Euro 7.00

KAMERLINGH ONNES, O. Lied om niet. Ontvankelijkheden, taalspiegelingen en verbeeldingen. Amsterdam, De Kunst, 1932. Oorspr. omslag. 100 p. - xB 2139 Euro 16.00

KAMPHUIS, G. Aardsch seizoen. Amsterdam, U.M. Holland, 1937. Ingenaaid. 43 p. - xK 7390 Euro 7.50

KAMPHUIS, G. Het duistere licht. Amsterdam, Holland, 1930. 1e druk. Gebonden S.O. 35 p. - xW 3327 Euro 9.00

KANSTADT, Kristian. Twee stembaanshoog boven een bruggehoofd. Amsterdam, In de Knipscheer, 1982. Or. omslag. 37 p. - xK 7316 Euro 7.00

KELK, C.J. en Halbo C. KOOL (ed.). Middel-Nederlandsche lyriek. Bigot & Van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 78 p. De Uilenreeks no. 3 xK 6439 Euro 7.00

KELK, C.J. en Halbo C. KOOL (ed.). Middel-Nederlandsche lyriek. Bigot & Van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 78 p. De Uilenreeks no. 3 xK 6440 Euro 7.00

KELK, C.J. & Halbo KOOL (ed.). De liefde zingt in verzen. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 95 p. De Uilenreeks no. 43 xK 6628 Euro 8.00

KEMP, Mathias. Onder de rosse komeet. Maastricht, Veldeke, 1945. Ingenaaid. 38 p. - xH 3989 Euro 9.00

KEMP, Mathias. Ravijnen, verzen. Amsterdam, Munster, z.j. [1926]. Gebonden. 118 p. Herziene herdruk van 'Het wijnroode uur'. 'Naar den lichtend' en 'De vreemde vogel'. [bibliotheekstempeltje]. xL 5147 Euro 18.00

KEMP, Mathias. Ravijnen, verzen. Amsterdam, Munster, z.j. Ingenaaid. onafgesneden. 118 p. - xW 8231 Euro 16.00

KEMP, Mathias. Seringen en schroot. Utrecht, Het Spectrum, z.j. Ingenaaid. 32 p. De Bongerd-reeks. - xK 7076 Euro 7.00

KEMP, Pierre. De incomplete luisteraar. De sieraden. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1961. 1e druk. Gebonden S.O. 200 p. - xH 0996 Euro 20.00

KEMP, Pierre. Een bloemlezing uit zijn kleine liederen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1953. Gebonden. 182 p. Samengesteld door Adriaan Morrien. [Vignettenreeks]. xM 6829 Euro 11.00

KEMP, Pierre. Een ding beseffen. Woubrugge, Avalon Pers, 1980. Oorspr. omslag. N.p. Deze vijftien gedichten uit de jaren 1927-1937 werden bijeengebracht uit de nalatenschap van Pierre Kemp. Keuze door Pim de Vroomen te Leiden. Oplage 150 exemplaren. Dit is een van de 30 exemplaren Romeins genummerd XXII/XXX exx. Met aankondigingskaartje gedrukt in blauw/zwart. xB 2407 Euro 30.00

KEMP, Pierre. Emeritaat. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, [1959]. 1e druk. Gebonden S.O. 65 p. Stofomslag: Th. de Haan. xB 1712 Euro 15.00

KEMP, Pierre. Forensen voor Cythere en andere gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1949. Ingenaaid. 70 p. De Vrije Bladen 20e jaargang 1949 Schrift 4. xW 0380 Euro 10.00

KEMP, Pierre. Garden 36, 22, 36 inches. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1959. 1e druk. Ingenaaid Stofomslag 179 p. Stofomslag Nicolaas Wijnberg. xB 1699 Euro 16.00

KEMP, Pierre. Het wondere lied. Amsterdam, L.J. Veen, z.j. 2e druk. Gebonden. 96 p. Debuut. xH 1291 Euro 16.00

KEMP, Pierre. Maastricht en ik. Een polyptiek. Maaslands Antiquariaat Maastricht 1971. Or. omslag. 23 p. Herdruk van de uitgave van 1956 in beperkte oplage. Met portret. xL 7884 Euro 15.00

KEMP, Pierre. Standard-Book of Classic Blacks. 's-Gravenhage., A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 44 p. Helikon 25. Jrg. 12. Omslag Piet Worm. Van Dijk 705. Oplage 1000 exx. xW 6862 Euro 18.00

KEMP, Pierre. Suite voor het Gestorven Trommelkorps 1964. [Overdruk uit] Raam 16, Nieuwe Reeks van Roeping, februari 1965. Oorspr. omslag p. 9-17. Gesigneerde opdracht van Pierre Kemp voor Alphons Laudy (1875-1970). xR 2276 Euro 20.00

KEMP, Pierre. Verzameld Werk. Drie delen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1976. Gebonden S.O. 1424 p. - xL 5674 Euro 100.00

KERCKHOVE, Remy C. van de. Gedichten voor een Kariatide. Antwerpen, De Sikkel, 1957. Oorspr. omslag. 22 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 4618 Euro 15.00

KEULEN, Mensje van. De avonturen van Anna Molino. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1980. Gebonden S.O. 87 p. Ills. Peter Vos. xP 0269 Euro 9.00

KEULEN, Mensje van. Lotgevallen. Balladen. Baarn, Thomas Rap, 1977. 1e druk. Ingenaaid. 29 p. - xW 3996 Euro 6.00

KEULS, H.J.W.M. De dansende lamp. Verzen. Hilversum, 1935. Ingenaaid. 35 p. De Vrije Bladen 12e jaargang februari 1935 Schrift 2. xK 7485 Euro 8.00

KEULS, H.W.J.M. Rondeelen en Kwatrijnen: Rondeelen. Kwatrijnen. Vijftig kwatrijnen van Omar Khayyam. Perzische kwatrijnen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. Gebonden. 109 p. Verzamelde gedichten III: Rondeelen en Kwatrijnen. xB 8175 Euro 10.00

KEYMEULEN, Paul van. Cloroform. Met teekeningen van Paul Eeckhout. Gent, 1941. Ingenaaid. 40 p. Gedrukt op Featherweight Antique Wove, Genummerd en gesigneerd 26/30 exx. Totale oplage 240 exx. xL 2563 Euro 20.00

KHAYYAM, Omar. Rubáiyát. Amsterdam, A.A. Balkema, 1945. 19 x 11 cm. Original marbled wrappers. [36] p. Printed by Joh. Enschedé en Zonen in Haarlem on fine wove paper. Typographical design by Jan van Krimpen. Reprinted from the first edition of Edward FitzGerald's translation, 1859. xR 4404 Euro 40.00

KHAYYAM, Omar. Rubaiyat. Honderd kwatrijnen. Vertaald door P.C. Boutens. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1913. 1e druk. Ingenaaid. 100 p. onafgesneden. Bandversiering: C.A. Lion Cachet. xB 3990 Euro 15.00

KILA, Erick. Het grijs. Gedichten. Eenmes, De Oude Degel, 1988. Or. omslag. 34 p. Gesigneerd door de auteur. Oplage 100 exx. xK 0904 Euro 10.00

KLINKENBERG, Gerard van. Tusschen sterren en steenen. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 30 p. Helikon, tijdschrift voor poezie: 12e jaargang no. 28 Augustus 1946. Oplage 1000 exx. xB 6683 Euro 10.00

KLINKENBIJL, Cor. Diafragma. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 51 p. Helikon 21. Jrg. 12. Januari 1946. xM 0059 Euro 16.00

KLOTERS, Jacques en Kick van der Veer. Ik zou je het liefste in een doosje willen doen. Nederlandse chansons en cabaretliederen 1958-1988. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1994. 6e druk Paperback 476 p. - xB 3532 Euro 9.00

KNECHT, Cor. Gedichten. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Paperback. 46 p. Seismogram. - xW 2947 Euro 6.00

KNOPPER, Helen. Foto's geknipt voor dromen. Amsterdam, Bert Bakker, 1985. 1e druk. Ingenaaid. 36 p. - xM 9571 Euro 6.00

KNOPPER, Helen. Mijn grote liefde gevolgd door Acte de presence. Hilversum, Paul Brand, 1970. 1e druk. Ingenaaid. 119 p. - xP 2664 Euro 6.00

KOEMAN, Henk. Spreken of zwijgen. Gedichten. De Distelvink [G. Soutendijk], 1945. Oorspr. omslag. Ills. 32 p. De Jong 773. Oplage 700 exx. xP 2037 Euro 10.00

KOENEGRACHT, Frank. De verdwijning van Leiden. Gedichten 1971-1981. Amsterdam, Bezige Bij, 1989. 1e druk. Paperback. Ongepag. Dummy. De eerste elf pagina's gedrukt, verder blanco pagina's. Met enkele correctietekens. xB 6153 Euro 10.00

KOENEGRACHT, Frank. Een gekke tweepersoonswesp. Amsterdam, De Bezige Bij, 1971. Pocket. 54 p. Nr. 12. - xB 0054 Euro 6.50

KOENEGRACHT, Frank. Stichting De Drie Lichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1980. 1e druk. Oorspr. omslag. 43 p. - xB 6967 Euro 7.00

KOK, Antony. Ik ben maar zelden goed bij stem. Lojen Deur Pers, Heemstede, 1981. Oorspr. omslag cahiersteek [20 p.]. Genummerd 146/175. Een selectie uit zijn niet eerder gepubliceerde werk. De keuze werd gemaakt door Bubb Kuyper en W. de Graaf, die ook de toelichtende aantekening schreef. De tekst werd met de hand gezet uit de 12 punts halfvette Baskerville. xR 0766 Euro 10.00

KOLKMAN, Marten. [K.H. Heeroma]. Sonnetten. Oegstgeest, In eigen beheer, 1944. Oorspr. omslag. 16 p. Met vignet door Madeleine Gans. In signo piscium No. 4. Genummerd h.s. De Jong 462. xL 8431 Euro 15.00

KOMRIJ, Gerrit. 52 Sonnetten bij het Verglijden van de Eeuw. Amsterdam, Bert Bakker, 2000. Gebonden. 63 p. Met bijlage. xB 0623 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. Alle gedichten tot gisteren. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1994. 1e druk. Ingenaaid. 496 p. - xH 3083 Euro 18.00

KOMRIJ, Gerrit. Alle gedichten tot gisteren. Amsterdam, De Bezige Bij, 1994. 1e druk. Gebonden S.O. 495 p. kleine inscriptie op titelpagina, mooi exemplaar xK 5684 Euro 15.00

KOMRIJ, Gerrit. Alle vlees is als gras / Ik heb goddank twee goede longen. Met een nawoord door Onno Blom. Amsterdam, Meulenhoff, 2003. 5e druk. Gebonden 104 p. snoezige uitgave xL 2193 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. Alle vlees is als gras of Het knekelhuis op de dodenakker. Meulenhoff De Ceder Amsterdam 1969. 1e druk Oorsp. omslag 48 p. omslag verkleurd xL 6885 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. Alles onecht. Keuze uit de gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1984. Paperback. 222 p. - xB 9340 Euro 10.00

KOMRIJ, Gerrit. Capriccio. De mooiste liefdesgedichten. Thomas Rap, Amsterdam, 2002. Gebonden boekje in doosje 48 p. Een doos vol liefde xB 9892 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. De moeder. Een bloemlezing door ... Baarn, Thomas Rap, 1991. Herziene druk. Paperback. 91 p. - xK 1583 Euro 7.00

KOMRIJ, Gerrit. De moeder. Een bloemlezing door ... Baarn, Thomas Rap, 1979. Paperback. 74 p. Thema-poezie deel 3. xM 1156 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. De muze in het kolenhok, over een gedicht van Holderlin. Amsterdam, Guus Bauer, 1993. Ingenaaid. 64 p. - xM 7649 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. De Nederlandse poezie van de negentiende en twintigste eeuw in duizend en enige gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1984. 7e druk Paperback 1056 p. - xK 3137 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. De Nederlandse poezie van de negentiende en twintigste eeuw in duizend en enige gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 1e druk Paperback 1056 p. - xB 6857 Euro 11.00

KOMRIJ, Gerrit. De Nederlandse poezie van de zeventiende en achttiende eeuw in duizend en enige gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1996. 4e druk Paperback 1376 p. - xB 1252 Euro 10.00

KOMRIJ, Gerrit. En de visser, hij rustte voort. Bedum, Exponent, 1987. Cahiersteek [20 p.] Door Menno Wielinga met de hand gezet en op de handpers afgedrukt in een oplage 51/115 exx. xM 2145 Euro 34.00

KOMRIJ, Gerrit. Fabeldieren. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1975. 1e druk. Ingenaaid. N.p. - xW 8795 Euro 10.00

KOMRIJ, Gerrit. Fata morgana. De Slegte 2005. Cahiersteek 27 p. gedichten in handschrift en in drukletter xL 2081 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. Gesloten circuit. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 2e druk. Ingenaaid. 63 p. - xM 0518 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. Gesloten circuit. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 1e druk. Ingenaaid. 63 p. - xR 1991 Euro 10.00

KOMRIJ, Gerrit. Het geld dat spant de kroon. 250 jaar pecuniaire poezie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1987. Gebonden S.O. 94 p. T.g.v. tweehonderdvijftigjarig bestaan van F. van Landschot Bankiers N.V. xB 5007 Euro 10.00

KOMRIJ, Gerrit. Het schip De Wanhoop. Gedichten 1964-1979. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979. 1e druk. Gebonden S.O. 148 p. - xM 5166 Euro 21.00

KOMRIJ, Gerrit. Komrij's patentwekker. Amsterdam, C.J. Aarts, 1982. 2e druk. Geniet. 8 p. Amsterdamse Cahiers 35. xH 5803 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. Luchtspiegelingen. Gedichten, voornamelijk elegisch. Amsterdam, De Bezige Bij, 2001. 1e druk. Gebonden S.O. 32 p. Ter gelegenheid van de jaarwisseling 2000-2001 verzonden aan auteurs, vrienden en relaties. oplaag 1350 exx. xK 0834 Euro 15.00

KOMRIJ, Gerrit. Luchtspiegelingen. Gedichten, voornamelijk elegisch. Amsterdam, De Bezige Bij, 2001. 1e druk. Gebonden S.O. 69 p. - xB 9876 Euro 16.00

KOMRIJ, Gerrit. Maagdenburgse halve bollen en andere gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1968. Ingenaaid. 48 p. Giraffe reeks. [Debuut]. Omslag van W. Bischot. xK 6648 Euro 43.00

KOMRIJ, Gerrit. Onherstelbaar verbeterd. Amsterdam, C.J. Aarts, 1981. 1e druk. Oorspr. omslag Geniet 16 p. Amsterdamse Cahiers 058. xR 2882 Euro 12.00

KOMRIJ, Gerrit. Op de planken. Burleske. Amsterdam, C.J. Aarts, 1978. Ingenaaid. 38 p. - xB 1505 Euro 8.00

KOMRIJ, Gerrit. Rook zonder vuur. Den Haag, Stupers Van der Heijden, 1998. 2e druk. Oorspr. omslag. 51 p. Illustraties Dik Klut. Oplage 500 exx. xB 1511 Euro 15.00

KOMRIJ, Gerrit. The Comreigh Critter and other verse. Translated from the Dutch by Jacob Lowland pp. Amsterdam, New York, C.J. Aarts, 1982. 1e druk. Geniet. 32 p. Amsterdamse Cahiers 61. xK 6137 Euro 13.50

KOMRIJ, Gerrit. Twee werelden. Werd vertaald in acht talen van de Europese Gemeenschap. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 63 p. T.g.v. Amsterdam Culturele hoofdstad van Europa uitgegeven door Stichting Koninklijk Paleis te Amsterdam / Vrij Nederland. xM 9537 Euro 8.00

KOMRIJ, Gerrit. (bijeengebracht). Het geld dat spant de Kroon. 250 jaar pecuniaire poezie. 's-Hertogenbosch, F. van Lanschot Bankiers, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 92 p. Gelegenheidsuitgave. xK 0102 Euro 7.00

KOMRIJ, Gerrit (ed.). Leesliefde in 100 & enige gedichten. De Bijenkorf 2002. Paperback 141 p. Uitgegeven t.g.v. de Literaire Boekenmaand die in maart 2002 in de Bijenkorf Boekhandels werd gehouden. xL 1470 Euro 9.00

KOMRIJ, Gerrit. / Hans Giesen. Tequila sunrise / In een ander land. 1 litho + 11 tekeningen. Herik, Landgraaf, 1998. 2e druk Oorspr. omslag Ills. n.p. Genummerd 147'/299. Gesigneerd door Komrij. xB 9891 Euro 25.00

KOMRIJ, Gerrit / Jan Bernard Meinen. De Verschrikking. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1977. Gebonden S.O. 43 p. Ills. Met kaartje: Wordt u met onze wens voor een verschrikkelijk goed 1978 aangeboden door Inmerc BV Wormerveer. xM 6631 Euro 18.00

KOMRIJ, Gerrit & Joost VEERKAMP. De os op de klokketoren. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. Gebonden S.O. Ills. Beperkte oplage. xH 4756 Euro 18.00

KOMRIJ, Gerrit & Rodolphe Topffer. De zonderlinge avonturen van Primus Prikkebeen met oorspronkelijke tekeningen van Rodolphe Topffer en op rijm gezet door Gerrit Komrij. Nawoord Dirkje Kuik. Amsterdam, Loeb, 1984. 2e druk. Gebonden S.O. 113 p. - xB 9289 Euro 12.50

KOOL, Halbo C. De fabelwereld. Samengesteld en ingeleid door .... Amsterdam, De Arbeiderspers, 1960. Gebonden S.O. 190 p. Ills. Alfons van Heusden. - xM 8218 Euro 13.50

KOOL, Halbo C. Roodboek / Poezie-album. Amsterdam, De Bezige Bij, 1947. 1e druk. Gebonden. onafgesneden. 74 p. Tandem Aliquando 4e deel. Genummerd 252/525. xW 9207 Euro 16.00

KOOLHOVEN, Herman. Aanvaarding. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1946. 1e druk. Ingenaaid. 68 p. - xH 1561 Euro 16.00

KOPLAND, Rutger. Gedichten. 1966-1999. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 2000. 3e druk. Gebonden S.O. 424 p. - xH 0375 Euro 21.00

KOPLAND, Rutger. Verzamelde gedichten. G.A. van Oorschot, Amsterdam, 2006. Gebonden S.O. 525 p. met buikbandje: 1966-2006 Veertig jaar dichter. xR 2103 Euro 35.00

KOPLAND, Rutger. Voor het verdwijnt en daarna. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1988. 3e druk. Ingenaaid 36 p. - xH 1961 Euro 8.00

KORNET, Dick. Vers 2. Rotterdam, Cibura, 1983. Ingenaaid. 48 p. - xM 2193 Euro 6.00

KORSMAN, Peter. Druk Bloed. Gedichten. Piraap, Den Bosch, 2007. Oorspr. omslag 56 p. - xR 0187 Euro 8.00

KORSMAN, Peter. Kraaienest. Gedichten. Piraap, Den Bosch, 2009. Oorspr. omslag 52 p. - xR 0184 Euro 8.00

KORSMAN, Peter. Maelstrom. Gedichten. DIY, Den Bosch, 2006. Oorspr. omslag 44 p. - xR 0186 Euro 8.00

KORSMAN, Peter. Momentum. Gedichten. Piraap, Den Bosch, 2008. Oorspr. omslag 60 p. - xR 0185 Euro 8.00

KORSMAN, Peter. Werveling. Gedichten. DIY, Den Bosch, 2006. Oorspr. omslag 46 p. - xR 0188 Euro 8.00

KOSSMANN, Alfred. De bosheks. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1951. 1e druk. Gebonden. 36 p. Genummerd 182/750. xK 6192 Euro 12.00

KOSSMANN, Alfred. Het vuurwerk. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 34 p. Helikon 27. Jrg. 12. Van Dijk 709. Oplage 1000 exx. xW 7724 Euro 9.00

KOSTER, Edward B. Adrastos en andere gedichten. C. Bredee, s-Gravenhage, [1927]. Oorspr. bedrukt omslag 99 p. - xR 3750 Euro 15.00

KOTTE, Wouter. Schwarzwald. Gedichten. Hilversum, De Schutting Pers, 1979. 1e druk. Oorspr. omslag. 27 p. - xH 2342 Euro 7.00

KOUMANS, Alfred. De wende. De ballade van een dolende. Maastricht, Leiter-Nypels, 1949. 1e druk. Or. omslag. 88 p. - xW 7960 Euro 15.00

KOUSBROEK, Rudy. Begrafenis van een keerkring gevolgd door eight love-poems. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1953. 1e druk. Paperback. 47 p. Omslag Lucebert. [Debuut]. xM 0759 Euro 45.00

KOUWENAAR, Gerrit. Achter een woord. Amsterdam, U.M. Holland 1953. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. De Windroos 22. xH 1062 Euro 20.00

KOUWENAAR, Gerrit. De stem op de 3e etage. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1960. Oorspr. omslag. 64 p. - xB 4079 Euro 20.00

KOUWENAAR, Gerrit. Zonder namen. Amsterdam, Em. Querido, 1962. 1e druk. Oorspr. omslag 92 p. Omslag Ed van der Elsken en Helmut Salden xR 0138 Euro 12.00

KRIGE, Uys. (ed.). Afrikaanse versameling. Inleiding deur Dirk Coster. Maastricht, A.A.M. Stols, 1937. Ingenaaid. 152 p. Inhoud: T.J. Haarhoff, D. du Plessis, Eitemal, C.M. van der Heever, N.P. van Wyk Louw, Uys Krige, S. Ignatius Mocke, W.E.G. Louw, Arnoldus Retief, Elisabeth Eybers. xL 3837 Euro 17.50

KRIGE, Uys. (ed.). Afrikaanse versameling. Inleiding deur Dirk Coster. Maastricht, A.A.M. Stols, 1937. Gebonden S.O. 152 p. Inhoud: T.J. Haarhoff, D. du Plessis, Eitemal, C.M. van der Heever, N.P. van Wyk Louw, Uys Krige, S. Ignatius Mocke, W.E.G. Louw, Arnoldus Retief, Elisabeth Eybers. [bibliotheekstempeltje]. xL 5254 Euro 17.50

KRIJGSMAN, J.P.H. (ed.). Een vlucht door zeven eeuwen poezie. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 175 p. De Uilenreeks no. 36 xK 6621 Euro 9.00

KROL, Gerrit. Geen man, want geen vrouw. Em. Querido Amsterdam 2001. Oorspr. omslag 64 p. - xB 0083 Euro 9.00

KROL, Gerrit. Over het uittrekken van een broek. Amsterdam, Em. Querido, 1970. Geniet. 47 p. - xR 1083 Euro 9.00

KROON, Dirk. De getekende dag. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Paperback. 53 p. Seismogram. Gesigneerd door de auteur. xH 4587 Euro 8.00

KROON, Dirk. Geruchten. 's-Gravenhage, Bzztoh, 1986. 1e druk. Ingenaaid. 47 p. Gesigneerd door de auteur. xH 4346 Euro 11.50

KROON, Dirk. Hutselen met het gras. Zaandijk, Klaas Woudt, 1972. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. Gesigneerd door de auteur. xH 4342 Euro 10.00

KROON, Dirk. Hutselen met het gras. Zaandijk, Klaas Woudt, 1972. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. Met opdracht: Voor Prof. H.A. Gomperts, deze woorden van stilte. Dirk Kroon. xH 7855 Euro 10.00

KROON, Dirk. In de huid van de tijd. Stichting Dichtersgroep Dimensie, 1981. 1e druk. Oorspr. omslag. 55 p. Gesigneerd door de auteur met opdracht. Dimensie reeks nr 10. xH 4340 Euro 11.50

KROON, Dirk. In het voorbijgaan. Rotterdamse Kunststichting 1974. Oorspr. omslag 63 p. Met door de auteur gesigneerde opdracht voor Jacoba. Bijgesloten een brief van Kroon aan Jacoba Eggink. Sonde-reeks. xL 5426 Euro 15.00

KROON, Dirk. Materiaal voor morgen. Amsterdam, Meulenhoff, 1968. Or. omslag. 56 p. Gesigneerd op schutblad "Voor Prof. H.A. Gomperts, Dirk Kroon". Bijgesloten, een brief aan H.A. Gomperts, "Zoals woensdag jongstleden ten huize van Pim de Vroomen nogmaals beloofd, doe ik u hierbij een exemplaar van mijn eerste dichtbundel, 'Materiaal voor morgen' toekomen. enz. enz.". xK 6868 Euro 30.00

KROON, Dirk. Vijf tijdkringen. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1982. 1e druk. Gebonden. 173 p. Gesigneerd door de auteur met opdracht en genummerd 25/L exx. xH 4339 Euro 22.50

KUIJPER, Jan. Oogleden. Amsterdam, Em. Querido, 1979. 1e druk. Or. omslag. 30 p. De boekvink. - xK 6191 Euro 7.50

KUIJPER, Jan. Sonnetten. Amsterdam, Querido, 1973. 1e druk. Pocket. 32 p. De Boekvink. - xK 6182 Euro 6.00

KUIPERS, Frans. Wolkenjagen. Gedichten. Amsterdam, Atlas, 1997. 1e druk. Paperback. 75 p. - xB 6965 Euro 7.50

KUITENBROUWER, H. en Ad. Sassen. Katholieke poezie na 1900. Een bloemlezing. Utrecht, Het spectrum, z.j. Ingenaaid met stofomslag. 85 p. Schijnwerpers 3. xL 2817 Euro 7.00

KUNST, J.F. Melati en Rotan. Penteekeningen van Johanna Roberti. Den Haag, De Hofstad, z.j. Oorspr. omslag. 96 p. Samengesteld door C.M. Stouthamer. Gedrukt op Ossekoppapier van Van Gelder. xB 3135 Euro 22.50

KUSTERS, Wiel. De gang gevolgd door Carbone notata. Amsterdam, Querido, 1979. 1e druk. Ingenaaid. 34 p. - xW 2915 Euro 6.00

KUSTERS, Wiel. Een oor aan de grond. Amsterdam, Querido, 1978. 1e druk. Paperback. 39 p. - xL 7727 Euro 6.50

KUSTERS, Wiel. Kwelrijm. Amsterdam, Em. Querido, 1983. Ingenaaid. 48 p. - xH 1284 Euro 7.00

KUSTERS, Wiel. Laatst. Amsterdam, Querido, 1989. 1e druk. Ingenaaid. 43 p. - xW 3279 Euro 7.00

KUSTERS, Wiel. Raad van Alfabet. Amsterdam, Meulenhoff, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 59 p. Ceder editie. Ceder editie. Verscheen eerder in NRC-Handelsblad. xW 4003 Euro 7.00

KUYK, Pieter A. Zal ik je wijzen waar ik woon. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1995. 1e druk. Ingenaaid. 67 p. - xH 5205 Euro 7.00

KUYLE, albert. IX gedichten. Nijmegen, De Koepel, 1947. 3e druk. Ingenaaid. N.p. De versiering op de titelbladzijde is Cuno van den Steene. xK 7955 Euro 10.00

KUYLE, Albert. Songs of Kalua. Utrecht, De Gemeenschap, 1931. 2e druk. Ingenaaid. 44 p. - xB 3968 Euro 10.00

KUYPER, Sjoerd. Dagen uit het leven. Amsterdam, De Bezige Bij, 1977. Ingenaaid. 70 p. - xM 4459 Euro 7.00

KUYPER, Sjoerd. De dichter zingt. Amsterdam, C.J. Aarts, 1978. 1e druk. Geniet. 12 p. Amsterdamse Cahiers 46. Oplage 500 exx. xH 5796 Euro 7.00

KUYPER, Sjoerd. Een reisgenoot. Amsterdam, De Bezige Bij, 1985. Paperback. 67 p. - xM 4460 Euro 7.00

KUYPER, Sjoerd. Mooie gedichten. Amsterdam, C.J. Aarts, 1978. 8e druk. Geniet. 16 p. Amsterdamse Cahiers 26. Oplage 500 exx. xH 5816 Euro 7.00

KUYPER, Sjoerd. Mooie gedichten. Amsterdam, C.J. Aarts, 1973. 2e druk. Geniet. 16 p. Amsterdamse Cahiers 26. Oplage 100 exx. Genummerd 55. Omslag licht verkleurd. xH 5817 Euro 8.00

KUYPER, Sjoerd. Zeepziederij De Adelaar. Leopold 1990-1991. 6 p in omslag geplakt t.g.v. de jaarwisseling, niet in de handel xB 8769 Euro 8.00

LABBERTON, Mien. Zwerver. Zeist, J. Ploegsma, 1930. 1e druk. Gebonden. 85 p. - xB 7279 Euro 9.00

LAND, E. Larie Bombarie. Tropisch soldatenleven poetisch beschreven. Met plaatjes van D. Land. Rotterdam, Wyt, 1950. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. Ills. - xH 1539 Euro 11.50

LANGENDONCK, Prosper van. Verzen. Inleiding Jaak Boonen. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1918. Gebonden. 116 p. Omslagontwerp P. Praag. xL 2029 Euro 7.00

LANGENDONCK, Prosper van en Alfr. Hegenscheidt. Gedichten en Starkadd. Amsterdam, Elsevier, 1939. Half leer gebonden. 297 p. Bibliotheek der Nederlandse Letteren. xL 8868 Euro 10.00

LAST, Jef. De bevrijde Eros. Een ketter in Moorenland en andere gedichten. Rotterdam, Brusse, 1936. 1e druk. Or. omslag. 40 p. - xR 1740 Euro 11.50

LAST, Jef. Onder den koperen ploert. Gedichten. Amsterdam, Agentschap Amstel, 1933. Oorspr. omslag 16 p. Omslag aan randen verkleurd. xB 5100 Euro 25.00

LAST, Jef. Oog in oog. Bussum, Kroonder/Bayard Pers, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 58 p. Omslagvignet Fons Montens. xM 0070 Euro 7.00

LAST, Jef. Verleden tijd. Verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1932. 1e druk. Ingenaaid. 47 p. Omslagversiering Henk Bruyntjes. xP 1165 Euro 11.50

LAUREY, Harriet. Loreley. Amsterdam, U.M. Holland, 1952. 2e vermeerderde druk. 29 p. - xM 3040 Euro 7.00

LAVA, Arthur. Durf. Amsterdam, Voetnoot, 2005. Paperback. 45 p. Eigentijdse poezie nr. 7. xR 1390 Euro 7.00

LAVA, Arthur. Geweldige gedichten. Voetnoot, Amsterdam, 2000. Gebonden 71 p. - xL 1757 Euro 9.00

LEBEER, Louis/Clem Bittremieux. Prenten en verzen uit Belgie. / Poemes et gravures de Belgique. Brussel, Establissements Plantin, 1961. Oorspr. omslag. N.p. Aangeboden t.g.v. het gouden jubileum 1911 - 1961 van de Establissements Plantin Brussel. / Souvenir offert a l'occasion du cinquantenaire 1911 - 1961 de la Establissements Plantin.
Typografisch ontwerp Fernand Baudin. xW 7475 Euro 22.50

LEEFLANG, C. (samenst.). De dichter en de dood. Een bundel doodenlyriek. Amsterdam, De Bezige Bij, 1950. 2e druk. Gebonden. 112 p. - xL 1360 Euro 10.00

LEEFLANG, C. (samenst.). De dichter en de dood. Een bundel doodenlyriek. Utrecht, W. de Haan, 1946. 1e druk. Gebonden half perkament. 99 p. Griffioen. Genummerd 515/775 exx. xW 6913 Euro 30.00

LEEFLANG, Chr. Feesten der Kerk. Bloemlezing uit oude en nieuwe verzen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1958. 5e druk. Pocket. 144 p. LP 18. - xK 7139 Euro 7.00

LEEFLANG, Chr. Met engelen en herders. Kerstlyriek samengesteld door ..... Amsterdam, De Bezige Bij, 1954. Gebonden. 61 p. Robijnenboekje 7. xM 5250 Euro 7.00

LEEFLANG, Chr. (Ingel. en Bijeengebracht). De dichter en de dood. Dodenlyriek. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1961. Pocket. 126 p. Ooievaar 130. Omslag berserik xW 2937 Euro 10.00

LEEFLANG, Ed. De hazen en andere gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1983. 3e druk. Ingenaaid. 66 p. rug verkleurd xL 5461 Euro 8.00

LEEFLANG, Ed. De hazen en andere gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979. 1e druk. Ingenaaid. 67 p. rug verkleurd xB 0066 Euro 8.50

LEEFLANG, Ed. Gaandeweg. Gedichten. Bezorgd en samengesteld door Judith Herzberg. De Arbeiderspers, Amsterdam/Antwerpen, 2009. Oorspr. omslag 72 p. Gedichten uit de nalatenschap van Ed Leeflang. xR 2953 Euro 8.00

LEENT, Adriaan van. Vaarwel Holland. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1989. Or. omslag. 24 p. - xB 0423 Euro 7.00

LEENT, F.H. van. Feestklanken. Nieuwe gedichtjes voor Verjaardagen. Amsterdam, C.H. Lubers Jr., z.j. Geniet. 32 p. - xR 4549 Euro 15.00

LEEUW, Aart van der. Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld door Mea Nijland-Verwey. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, z.j. Gebonden S.O. 125 p. Nimmer dralend reeks no. 62. xH 7731 Euro 7.00

LEEUW, Aart van der. Herscheppingen. Amsterdam, W. Versluys, 1916. Ingenaaid. 178 p. - xB 0374 Euro 15.00

LEEUW, Aart van der. Het aardsche paradijs. Santpoort, C.A. Mees, 1929. 2e druk. Gebonden. 103 p. onafgesneden. - xL 2570 Euro 10.00

LEEUW, Aart van der. Opvluchten en Het aardsche paradijs. Santpoort, vh C.A. Mees, 1942. 3e druk. Gebonden. 176 p. - xC 0508 Euro 8.00

LEEUW, Aart van der. Verzamelde gedichten. Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, z.j. Gebonden S.O. 432 p. - xB 5017 Euro 17.50

LEEUWEN, Freek van. De kruistocht der bedelaars. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 1e druk. Oorspr. omslag. 24 p. Helikon 37. 1947. Oplage 1000 exx. Omslag Piet Worm. xK 7070 Euro 10.00

LEEUWEN, Freek van. Herdersgave. Gedichten met een inleiding van Anton van Duinkerken. Rotterdam, W.L. & J Brusse, 1940.[=1945]. ingenaaid. 47 p. Onopengesneden. - xK 5573 Euro 9.00

LEEUWEN, Freek van. Wederkomst. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. Gebonden. 39 p. Helikon, tijdschrift voor poezie: 10e jaargang no. 8 October 1940. Oplage 300 exx. xB 6681 Euro 10.00

LEHMANN, L. Th. Een steen voor Hermes. Amsterdam, De Bezige Bij, 1962. 1e druk. Ingenaaid. 69 p. LP 79. - xW 3292 Euro 8.00

LEHMANN, L.TH. Gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1948. Ingenaaid. 53 p. De Vrije Bladen 19e jaargang januari 1948 Schrift 1. xB 1509 Euro 6.00

LEHMANN, L.Th. Gedichten 1939-1998. Amsterdam, De Bezige Bij, 2000. Gebonden S.O. 697 p. Samenstelling en verantwoording T. van Deel. xB 2949 Euro 30.00

LEHMANN, L. Th. Subjectieve reportage. Gedichten. Den Haag, H.P. Leopold, 1940. Or. omslag. 24 p. De Vrije Bladen 17e jaargang januari 1940 Schrift 1. xK 7487 Euro 16.00

LEKKERKERKER, K. (ed.). In aanbouw. Letterkundig werk van jongeren. Brussel, A. Manteau, [1939]. Ingenaaid. 159 p. Met foto's. Lichte waterschade. xR 1634 Euro 15.00

LEOPOLD, J.H. In deze weidsche vlucht de koning Cheops. Bijeengebracht door Dirk Kroon. 's-Gravenhage, Bzztoh, 1983. 1e druk. Gebonden S.O. 263 p. - xH 2157 Euro 16.00

LEOPOLD, J.H. O rijkdom van het onvoltooide, een bloemlezing uit zijn verzen, samengesteld door Johan Polak. Amsterdam, Bert Bakker, 1977. Pocket 96 p. Bert Bakker Bloemlezing. Met verbetering en inscriptie op titelpagina door Johan Polak. xL 3995 Euro 9.00

LEOPOLD, J.H. The Valley of Irdin. A collection of poems translated from the Dutch by P.J. de Kanter. Amsterdam, De Beuk, 1957. Ingenaaid. 40 p. - xM 4466 Euro 8.00

LEOPOLD, J.H. Verzamelde verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1935. Gebonden. 368 p. Brusse 818. xH 5590 Euro 25.00

LEOPOLD, J.H. Verzamelde verzen. De tijdens het leven van de dichter gepubliceerde poezie. Bezorgd door A.L. Sotemann en H.T.M. van Vliet. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 2001. 3e gewijzigde druk Paperback 234 p. naam en ex-libris op Franse pagina xH 6697 Euro 10.00

LEOPOLD, J.H. Verzamelde verzen. Twee delen. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1982 (deel I) en Johan Polak Amsterdam 1988 (deel II). 259 + 203 p. Deel II: oplage 200 exx. door Johan Polak persoonlijk uitgegeven. xB 1670 Euro 175.00

LEOPOLD, J.H. Verzen. Eerste en Tweede bundel. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. 3e druk & 1e druk. Ingenaaid. 167 + 112 p. Voorzijde omslag eerste bundel lichte waterschade. xH 0983 Euro 30.00

LEOPOLD, J.H. Verzen. Tweede bundel. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1926. 1e druk. Gebonden 112 p. - xA 0968 Euro 8.50

LEOPOLD, L. Hoofdpersonen uit de geschiedenis der Nederlandsche letterkunde. Eene bloemlezing uit hunne werken. Groningen, J.B. Wolters, 1878. Gebonden half leer. 316 p. Met 23 portretten. - xR 1541 Euro 15.00

LEYTEN, Jan. Eerbare betogen. Nijmegen, De Koepel, z.j. Gebonden. 28 p. Sleutelbloemreeks. xK 7614 Euro 8.00

LICHTVELD, Lodewijk. De glorende dag. Verzen. Amsterdam, Joost van den Vondel, z.j. Or. omslag. 67 p. - xK 9369 Euro 10.00

LIER, Rudolf van. Rupturen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. [1974]. 1e druk. Ingenaaid. 84 p. - xW 8379 Euro 9.00

LIESHOUT, Peter H. van. Belevenissen 1965. Een cyclus powezie. Alkmaar, Fizz-Subvers Press, 1977. Geniet. 28 p. Illustraties: Han Hehuat. xB 2701 Euro 12.00

LINDEN, Catharina van der. De klimmende boomvrouw. Gedichten. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1978. 1e druk. Gebonden S.O. 162 p. Met opdracht: aan Prof. H.A. Gomperts, v.d. L. xH 0916 Euro 11.50

LINDEN, Catharina van der. De maand mij. Amsterdam, Em. Querido, 1959. 1e druk. Gebonden. 64 p. - xR 1796 Euro 7.00

LINDEN, Catharina van der. De steenboom. Amsterdam, Em. Querido, 1958. 1e druk. Gebonden. 56 p. Omslag Gerrit Noordzij. xH 4332 Euro 9.00

LINDEN, Catharina van der. De visgier. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1955. 1e druk. Or. omslag. 40 p. - xK 8444 Euro 8.00

LINDEN, Catharina van der. De vissen vangende vrouw, gedichten. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 64 p. - xM 4467 Euro 7.00

LINDEN, Catharina van der. De vogelboot. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. Or. omslag. 50 p. Omslag Wim Brusse. xK 9240 Euro 8.00

LINDEN, Catharina van der. Het pijnboomzaad. Amsterdam, Em. Querido, 1960. 1e druk. Gebonden. 63 p. - xH 4992 Euro 7.00

LINDEN, Catharina van der. Uw tempel. In eigen beheer, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 20 p. Met opdracht van de schrijfster aan Jan Spierdijk. xM 4469 Euro 8.00

LINDEN, Gerry van der. Val op de rand. Amsterdam, Prometheus, 1990. 1e druk. Paperback. 52 p. - xL 3372 Euro 7.00

LING TING, G./L.S. Palder.[=J. van LeydenBacker] [=G.J. Geers]. Bloemen en puin. Verzen. ['s-Gravenhage], Eigen uitgave, 1944. Gebonden. 52 p. Genummerd 221/275. De Jong 515. xW 3414 Euro 11.50

LODEIZEN, Hans. Het innerlijk behang en andere gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1963. 5e druk. Gebonden S.O. 187 p. - xK 4599 Euro 13.50

LODEIZEN, Hans. Het innerlijk behang en andere gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1989. 15e druk Ingenaaid 187 p. - xB 4814 Euro 9.00

LODEIZEN, Hans. Het innerlijk behang en andere gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1952. 1e druk. Gebonden 195 p. deel stofomslag ingeplakt xM 7613 Euro 12.00

LODEIZEN, Hans. Nagelaten werk. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1969. 1e druk. Gebonden S.O. 224 p. - xK 6177 Euro 16.00

LOGGEM, Manuel van. De schulp. Gedichten. Amsterdamsche Boek- en CourantMij., 1947. Ingenaaid. 51 p. - xK 6524 Euro 8.00

LOGGEM, Manuel van. Letternijen. 's-Hertogenbosch, Brinkman Associatie, 1990. Oorspr. omslag. 32 p. Deze bundel verscheen aan het eind van 1990 als geschenk aan de relaties van Brinkman Associatie. xB 8679 Euro 12.00

LUCEBERT. Amulet. De Bezige Bij, Amsterdam, 1957. 1e druk Gebonden S.O. 56 p. Omslagontwerp en foto's Lucebert. xR 3767 Euro 30.00

LUCEBERT. Nefertete. Amsterdam, De Bezige Bij, 2006. Gebonden. N.p. Ills. T.g.v. de jaarwisseling 2005-2006. 1500 exemplaren. xB 0725 Euro 25.00

LUCEBERT. Triangel. Amsterdam, Bert Bakker, 1958. 1e druk. Pocket. 155 p. Ooievaar 90. - xB 1483 Euro 10.00

LUCEBERT. Triangel in de jungle gevolgd door de dieren der democratie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1995. 11e druk. Gebonden S.O. Ills. 48 p. - xB 5181 Euro 9.00

LUCEBERT. Val voor vliegengod. Amsterdam, De Bezige Bij, 1972. 2e druk. Paperback. 103 p. Ills. Lucebert. Dar Pocket 6. xK 8600 Euro 10.00

LUCEBERT. Val voor vliegengod. Amsterdam, De Bezige Bij, 1959. 1e druk. Pocket 80 p. LP 25. Ills. - xB 1707 Euro 13.50

LUTTGER, Abraham. Openhartigheden... over de lach en de traan in de liefde. Amsterdam, 2004. Gebonden Ills. 68 p. aforismen xR 3077 Euro 7.50

LUYTERS, Guus (ed.) & Norge Bend (tekeningen). De moord van Raamsdonk. Thomas Rap, Amsterdam 1968. Oorspr. omslag n.p - xB 4750 Euro 8.00

MAAS, Loe. Praeludium. Verzen. Amsterdam, Oisterwijk, 1941. Ingenaaid. 79 p. - xB 1474 Euro 10.00

MAASDIJK, Elisabeth van. Aan hen die vielen. Ingeleid door R.P. Cleveringa. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. 1e druk. Gebonden. 75 p. Met ingeplakt portret. xM 0093 Euro 7.00

MADE, J. A. van der. Sakota. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1938. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. omslag iets verkleurd xP 0403 Euro 7.00

MAK, J.J. Vijf eeuwen Nederlandse Kerstpoezie. Verzameld en ingeleid door... Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1954. Gebonden. 216 p. - xH 3853 Euro 9.00

MANGER, J.B. Sr. Eenige Verzen. In eigen beheer, 1949. Oorspr. omslag. 31 p. - xL 9096 Euro 8.00

MANRIQUE, Jorge. Coplas. Que fizo por la muerte de su padre. Folemprise. [Den Haag, L.J.C. Boucher], 1945. Gebonden. 38 p. Oplage 500 exx. gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xW 3419 Euro 21.00

MANTINGA, Hector. De vader spreekt. Gedicht met houtgravures van Freek Meering [ pseudoniem van Tjomme de Vries]. Amsterdam, De Bezige Bij, 1944. Ingenaaid. 12 p. [Pseudoniem van Maurits Mok]. Quousque tandem no 3. Genummerd 168/500 exx. De Jong 533. xM 3584 Euro 18.00

MARCK, E.M. van der en P.H.M. Gerver. Van pennen en streken. Het notariaat in gedichten en verhalen. Amsterdam, Stichting tot Bevordering der Notariele Wetenschap, 1986. Oorspr. omslag. 58 p. - xR 2712 Euro 8.00

MARJA, A. De keuze. Een gedicht. Bussum, F.G. Kroonder, 1947. Gebonden. 34 p. Bayard Reeks. xM 6866 Euro 7.00

MARJA, A. Eenvoudig schilderij. Gedichten. Amsterdam, U.M. Holland, 1939. Oorspr. omslag. 38 p. Omslag verkleurd, binnenwerk roestvlekjes. xL 1440 Euro 10.00

MARJA, A. Stalen op zicht. Gedichten. Amsterdam, De spieghel, 1937. 1e druk. Oorpsr. omslag. 40 p. [=A.T. Mooij]. Oplage 250 exx. xB 4815 Euro 20.00

MARJA, A. (vert.). De Bajes ballade van Wilde Oscar. Opnieuw gezongen door een nauwelijks aan de bajes ontsnapten en van huis en haard verdreven onderduiker. Bussum, F.G. Kroonder, 1945. Ingenaaid. 47 p. - xM 2150 Euro 11.50

MARK, Peter L.L. van der. Soms denk je dat je het zeker weet. Gedichten. De Beuk, Amsterdam, 1975. Oorspr. omslag 25 p. met gesigneerde opdracht van de auteur op titelpagina xR 2142 Euro 8.00

MARSMAN, H. Paradise regained. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. 3e druk. Oorspr. omslag (verkleurd,beschadigd en hersteld) n.p. Bevat de 3e druk van Verzen(1923) en Penthesileia (1925), vermeerderd met een keuze uit het werk der latere jaren. Omslagtekening Otto van Rees. xR 3428 Euro 8.00

MARSMAN, H. Porta Nigra. De Gemeenschap, Utrecht, 1937. 4e, herziene druk Gebonden 62 p. - xB 9098 Euro 12.00

MARSMAN, H. Tempel en kruis. Amsterdam, Querido, 1940. Gebonden. 86 p. - xW 4506 Euro 22.50

MARSMAN, H. Tempel en kruis en andere gedichten. Amsterdam, Keizerskroon, z.j. Geniet. 80 p. Zwaluw editie I. De Zwaluw-editie is bedoeld voor Nederlands buiten de grenzen en verder voor eenieder, waar ook ter wereld, die contact met de Nederlandse cultuur op prijs stelt. [Verstuurd aan Mej. H. Zeckendorf te Batavia. Omslag gefrankeerd 2 cent, 1948]. xM 4377 Euro 22.50

MARSMAN, H. Verzameld werk. Poezie, proza en critisch proza. Amsterdam, Em. Querido, 1963. 2e druk. Dundrukeditie. Gebonden S.O. 861 p. Stofomslag verkleurd. xA 0510 Euro 30.00

MARSMAN, H. Verzameld werk. Poezie, proza en critisch proza. Amsterdam, Em. Querido, 1963. 2e druk. Dundrukeditie. Gebonden S.O. 861 p. Mooi exemplaar. xL 0133 Euro 32.50

MARSMAN, H. Verzamelde gedichten. Amsterdam, E.M. Querido, 1982. 15e druk. Paperback. 188 p. - xM 4745 Euro 9.00

MARSMAN, H. Verzamelde gedichten. Amsterdam, E.M. Querido, 1941. Gebonden. 208 p. - xW 9198 Euro 10.00

MARTIALIS. Erotogrammen. Vertaald door Frans van Dooren. Amsterdam, Eliance Pers, 1976. Ingenaaid. 47 p. Derde deel van de serie Erotisch Panopticum. Oplage genummerd: 62/100 exx. Voor het omslag werd de Gill Sans gebruikt en voor het binnenwerk de Perpetua en de Felicity. xH 0578 Euro 40.00

MAY, Lizzy Sara. Binnenkort in dit theater, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1984. 1e druk. Paperback. 47 p. - xM 4473 Euro 7.00

MAYA, Wanda. Etappe. Amsterdam, De Beuk, 1961. Ingenaaid. 44 p. - xH 4215 Euro 7.00

MEGALEEP. [Frederika Henriette Broeksmit]. Zeedrijfsel. Leiden, Batteljee & Terpstra, [1925]. Oorspr. omslag. 263 p. Genummerd 42/250 exx. xR 0221 Euro 30.00

MEIJERE, Victor de. De Avondgaarde. Utrecht/Antwerpen, H. van Romburgh/P.J. van Melle, 1904. Ingenaaid. 79 + 5 p. onopengesneden. Laatste bladzijde watervlekje. xL 0872 Euro 20.00

MEINKEMA, Hannes. Het persoonlijke is poezie. Elsevier Manteau, Amsterdam/ Brussel, 1979. - xR 3258 Euro 7.00

MEISTERSANGER, Jacob der. Net als vroeger. Amsterdam, Thomas Rap, 1970. 1e druk. Paperback. 63 p. - xL 0020 Euro 7.50

MELOEN, Josien. Uit de oude poepdoos. Versjes. Amsterdam, C.J. Aarts, 1980. 1e druk Geniet. 20 p. Amsterdamse Cahiers 51. xL 5305 Euro 8.00

MEMBRECHT, Steven. Ja-of nee / nee-of ja. Gedichten Amsterdam, De Beuk, 1998. 1e druk. Ingenaaid. 52 p. - xH 8462 Euro 10.00

MEMBRECHT, Steven. Raderwerk. Gedichten/Teksten. Amsterdam, De Beuk, 1995. Ingenaaid. 50 p. - xM 4475 Euro 6.00

MEMBRECHT, Steven. Totdat het leven daalt. De Martha-gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1993. Oorspr. omslag. 39 p. - xB 3547 Euro 7.00

MENKVELD, Erik. De karpersimulator. Gedichten. De Bezige Bij Amsterdam 1997. Oorspr. omslag 48 p. - xB 2506 Euro 7.50

MERODE, Willem de. De lichtstreep. Amsterdam, Holland, z.j. 2e druk. Gebonden onafgesneden. 42 p. Ex libris F.A.C.M. Kneepkens. xW 4347 Euro 13.50

MERODE, Willem de. Kaleidoscoop. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 63 p. Libellen-serie Nr. 316-317. xM 0095 Euro 8.00

MERODE, Willem de. Spiegelbeelden. Amsterdam/Brussel, Elsevier/Manteau, 1980. 2e druk. Paperback. 48 p. - xM 0028 Euro 7.00

MERTENS, Anna. Voorspel. Baarn, Bosch & Keuning. z.j. Ingenaaid. 48 p. - xW 7950 Euro 6.00

MERWE, A. v.d. = Pieter Geyl. Het wachtwoord, sonnetten. Utrecht, De Bezige Bij (Ch. E. van Blommestein en G. Lubberhuizen) 1944. Ingenaaid. 48 p. Quousque Tandem 8e deel. De Jong 561. Genummerd 344/500. xM 0248 Euro 13.50

MESENS, E.L.T. Verboden te huilen. Alkmaar, Fizz-Subvers Press, 1980. 2e druk Oorspr. omslag Geniet. n.p. Dada Bibliotheek Boek 4 xR 4289 Euro 8.00

MESSEL, Saul van. Al admat nechar. Nederlandse poezie in het Hebreeuws. Nobilis, Oosterwolde, 1990. Oorspr. omslag 31 p. oplaag 150 exx. Deel 8 Nobilis-serie. Tweetalig Nederlands Hebreeuws. xR 3069 Euro 20.00

MESSEL, Saul van. Balans 5739. Drie kwatrijnen. Lojen Deur Pers, 1979. Los vel in omslag. Genummerd 46/100 exx. xR 2300 Euro 15.00

MESSEL, Saul van. Bruid waar blijft je mond. Een bundel priapeeen. 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1974. 1e druk Paperback 79 p. ND 143 xR 3748 Euro 12.00

MESSEL, Saul van. Getekend. Tien joodse gedichten. Ypse Fecit, Deventer, 1992. Oorspr. omslag n.p. oplage 75 exx. T.g.v. vijftig jaar Jodenster. xR 3067 Euro 30.00

MESSEL, Saul van. Het eeuwige leven. Een bundel doodspoezie. 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1972. Paperback. 119 p. Nijgh & Van Ditmar's paperbacks 122 xK 9938 Euro 10.00

MESSEL, Saul van. Net echt. Ouderdomspoezie. Eigen beheer Jaap Meijer, 1992. Oorspr. omslag 32 p. Genummerd 39/80. Gesigneerd door de auteur. xR 3773 Euro 15.00

MESSEL, Saul van. Syndroom: joodse poezie. 's-Gravenhage/Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1971. 1e druk Paperback 62 p. ND 103 xW 7687 Euro 9.00

MESSEL, Saul van. Toverstaf. Nieuwe priapeeen. Mercatorpers, 1987. Ingenaaid. N.p. Met 2 illustraties van Lex ter Braak. Genummerd 40/100 exx. Gezet uit de Lutetia op Zerkall-Butten papier. xH 0574 Euro 60.00

MESSEL, Saul van. Vaderland in den vreemde. Joodse balladen uit Groningerland. De Engelbewaarder, Amsterdam, 1982. Oorspr. omslag 36 p. Genummerd 209/300. Gesigneerd door de auteur. xR 3068 Euro 25.00

MESSING, Marcel. Lethe. Stichting Dichtersgroep Dimensie, 1981. Or. omslag. 52 p. Extra Dimensie reeks nr. 11. xL 3277 Euro 9.00

MESTERON, Harry. Een gat in de lucht. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1966. 1e druk. Or. omslag. 35 p. Omslag Wim Bischot. Giraffe boeken. xL 2395 Euro 10.00

MEULEN, Margriet van der. Je liet iets na. Ten Have, Kampen, 2005. Gebonden 96 p. - xR 4334 Euro 8.00

MEULENBELT, J. Plattegrond. Amsterdam, U.M. Holland, 1950. Ingenaaid. 40 p. De Windroos 3. xH 1054 Euro 7.00

MEYLING, Christine. Een hand voor ogen. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1955. Oorspr. omslag. 38 p. - xL 8928 Euro 7.00

MICHEL, Ernest. Extazen. Gennep, De Christophore, [1938]. 2e druk. Ingenaaid. 93 p. Met portret en illustraties. Met bibliografie van [dicht]werken van Ernest Michel. xB 4207 Euro 25.00

Mill, John O'. Lyrical Laria in Dutch and Double Dutch. Voorwoord Wim Kan. Andries Blitz, Laren z.j. 9e druk oblong 64 p. - xB 4719 Euro 8.00

MIN, Neeltje Maria. De ballade van Kastor Elim Wolzak. Met tekeningen van Petra Dolleman. Bert Bakker, 1986. Ingenaaid. N.p. - xM 4774 Euro 8.00

MIN, Neeltje Maria. De ballade van Kastor Elim Wolzak. Met tekeningen van Petra Dolleman. Bert Bakker, 1986. Ingenaaid met cahiersteek in geadresseerde overslag-envelop. Onopengesneden katernen. - xR 1010 Euro 12.00

MIN, Neeltje Maria. Een vrouw bezoeken. Amsterdam, Bert Bakker, 1985. 1e druk. Paperback. 48 p. - xW 7726 Euro 7.00

MIN, Neeltje Maria. Voor wie ik liefheb wil ik heten. Den Haag, Bert Bakker, 2001. 22e druk. Oorspr. omslag 59 p. - xR 2490 Euro 8.00

MINNE, Richard. Wolfijzers en schietgeweren. Antwerpen Manteau, 1988. 3e druk Gebonden S.O. 280 p. T.g.v de viering van 50 jaar Manteau. Beperkte oplage. Bijeengegaard door R. Herreman en M. Roelants, met een inleiding en een bloemlezing en met een voorbericht van Gaston Durnez. [De eerste druk verscheen in 1942 t.g.v. de 50ste verjaardag van Richard Minne]. xK 1950 Euro 18.00

MINNE, Richard. Wolfijzers en schietgeweren. Een nieuwe verzameling verzen. Verder eenige verhalen benevens een serie epistelen over den nood en de nijdigheden de hoop en de zoetheid de wijsheid en de argeloosheden van den dichter en den mensch dit alles bijeengegaard door R. Herreman en M. Roelants. Brussel, A. Manteau, 1947. 2e druk. Gebonden. 156 p. Met een inleiding en bloemlezing. Documenten I. [band roestvlekjes]. xB 3788 Euro 12.50

MOERKERKEN, P.H. van. De bloedrode planeet of Merlijns laatste vizioen. Amsterdam, Querido, 1938. Ingenaaid. 80 p. - xW 7953 Euro 8.00

MOK, M. Scheppingsdroom. Lochem, De Tijdstroom, 1940. Ingenaaid. 103 p. Oplage 500 exx. xA 0312 Euro 13.50

MOK, M. Vergeefs gebaar. Gedichten. Bussum, F.G. Kroonder, 1949. Gebonden. 44 p. Bayard Reeks no 30. - xH 1920 Euro 9.00

MOK, M. Verzen van Nederland. Bussum, F.G. Kroonder, 1945. Ingenaaid. 36 p. Bayard Pers. xH 7833 Euro 7.00

MOK, Maurits. Achterwegen. Eemnes, In de Fazantenhof, 1981. Ingenaaid. 32 p. Vierde deeltje. xW 3303 Euro 8.00

MOK, Maurits. Berijmde bokkesprongen. Amsterdam, Wereldbibliotheek-Ver., 1962. Ingenaaid. 50 p. Illustraties en omslag Lotte Ruting. Woord vooraf van J.A. Blokker. xH 7729 Euro 6.00

MOK, Maurits. De doorleesbril. Met cartoons van Willy Lohmann. samengesteld door Hemmo Drexhage en Maurits Mok. Baarn, De Prom, Paperback. 144 p. Light verse. xH 8403 Euro 8.00

MOK, Maurits. De rattenvanger. Een gedicht. Maastricht, A.A.M. Stols, 1939. [1e druk.] Ingenaaid onafgesn., 24 p. De Halcyon Pers: 10. Van Dijk 460. Met teekeningen van M. van Koolwijk. Oplage 500 exx. xW 4424 Euro 22.50

MOK, Maurits. De vliegende Hollander. Lochem, De Tijdstroom, 1945. 2e druk. Gebonden. 144 p. - xK 6683 Euro 7.50

MOK, Maurits. De vliegende Hollander. Lochem, De Tijdstroom, 1941. 1e druk. Gebonden 137 p. Gedrukt in twee kleuren. oplage 250 exx. Dit is Auteursexemplaar xB 7311 Euro 20.00

MOK, Maurits. Gedichten van zestig tot zeventig. Amsterdam, De Bezige Bij, 1977. Ingenaaid. 266 p. Avond aan avond, Met Job geleefd, Grondtoon, De tijd gaat over. xK 4706 Euro 9.00

MOK, Maurits. Kaas- en broodspel. Lochem, De Tijdstroom, 1938. 1e druk. Ingenaaid onopengesneden. 70 p. - xW 7973 Euro 9.00

MOK, Maurits. Laat getijde. 's-Gravenhage, Bzztoh, 1985. Gebonden S.O. 43 p. - xH 5656 Euro 8.00

MOK, Maurits. Storm uit het Oosten. Amsterdam, Contact, 1952. Geniet. 46 p. Speciale uitgave van Kroniek van Kunst en Kultuur. 12de jaargang no 10. Nov/Dec. 1952. xK 0870 Euro 7.00

MOK, Maurits. Stormen en stilten. Amsterdam, Meulenhoff, 1956. Gebonden S.O. 94 p. De Ceder. - xK 0671 Euro 10.00

MOK, Maurits. Woorden in het donker. Amsterdam, De Beuk, 1955. Ingenaaid. 28 p. - xM 8068 Euro 9.00

MOK, Maurits (ed.). Dichters over Holland. Bloemlezing. Naarden, In den Toren, z.j. Gebonden. 63 p. Torenreeks 13. Geillustreerd door Jan Poortenaar. xM 4044 Euro 7.00

MOLEN, W.J. van der. Sous-Terrain. Amsterdam, U.M. Holland, 1950. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. De Windroos I. xH 1537 Euro 7.00

MOLENAAR, Johan de. Kleine suite. Gedichten over muziek. Amsterdam, Wereld-Bibliotheek-Ver., 1964. Or. omslag. 28 p. Omslag Pam Ruetter. xW 7823 Euro 6.00

MONCHY-NILSSON, Gunvor de. Een twijfelende nar. Gedichten. Tekeningen van Luis Filcer. Luyten, Amstelveen, 1979. Oorspr. omslag Ills. n.p. licht bobbelig t.g.v. vocht xB 6816 Euro 7.00

MONTAGNE, Victor dela. Gedichten. Inleiding Emmanuel de Bom. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. [1907]. Gebonden. 116 p. - xL 1997 Euro 7.00

MONTENS, Fons [Sameng.]. O Kersnacht, schooner dan de dagen, een bundel Kerstverzen. In de benarde Nederlanden, [ Bussum, F.G. Kroonder1945.], 1944. Ingenaaid. 32 p. [De Jong 616]. xM 3592 Euro 13.50

MOOIJ, J.J.A. De ruimte van de tijd. Bert Bakker, Amsterdam, 1991. Oorspr. omslag 72 p. met gesigneerde opdracht van de auteur xR 0602 Euro 7.50

MOOIJ, Martin. Woorden in vrijheid. Nederlandse en Vlaamse dichters op Poetry International 1970-1990. Gekozen en ingeleid door ..... Amsterdam, Meulenhoff, 1990. Paperback. 207 p. - xH 4450 Euro 8.00

MOOSER, Ron. Een sonnet. Eigen beheer, Amsterdam, 1983. Cahiersteek 8 p. Het sonnet "De boogschutter", geschreven op 29 augustus 1982, is gedrukt door de dichter... Genummerd 18/40. xR 3687 Euro 9.00

MOOY, Henriette. Bij de bloemen. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 63 p. De Uilenreeks no. 37 xK 6622 Euro 8.00

MORRIEN, Adriaan. Avond in een tuin. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1980. 1e druk. Ingenaaid. 66 p. - xH 3862 Euro 8.00

MORRIEN, Adriaan. De muze op zee. Een bloemlezing van gedichten over de zee. Bijeengebracht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1951. Or. omslag. 55 p. Boekenweek-uitgave voor jonge mensen. xK 3124 Euro 7.00

MORRIEN, Adriaan. Kijken naar de wolken. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1956. 1e druk. Oorspr. omslag. 64 p. De Litteraire Raat III. xB 8151 Euro 12.00

MORRIEN, Adriaan. Nederlandse liefdespoezie. Bijeengebracht door.... Amsterdam, De Bezige Bij, 1956. Gebonden. 64 p. Robijnenboekjes 15. xK 4385 Euro 7.00

MORRIEN, Adriaan. Ontmoeting encounter. Ills: Bhaskar Hande. Amsterdam, Forum Galerie, 1989. Ingenaaid. N.p. Genummerd 457/500 exx. xW 7465 Euro 7.50

MORRIEN, Adriaan. Poezie van nu. Bijeengebracht door.... Amsterdam, De Bezige Bij, 1954. Gebonden. 62 p. Robijnenboekejes 6. xM 2413 Euro 7.00

MORRIEN, Adriaan. Verzen van een vader. De Bezige Bij Amsterdam 1960. Oorspr. omslag onopengesneden n.p. - xL 6484 Euro 9.00

MORTIER, Erwin. Vergeten licht. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 2001. 2e druk. Or. omslag. 46 p. - xK 0057 Euro 8.00

MOUW, J.A. der. Je bent de wolken en je bent de hei. Gekozen en ingeleid door Marjoleine de Vos. G.A. van Oorschot, Amsterdam, 2008. 1e druk Gebonden S.O. 79 p. - xR 1354 Euro 10.00

MOUW, Johan Andreas der (Adwaita). Orpheus. De Bosbes, Oosterbeek, z.j. Oorspr. omslag cahiersteek [32 p.]. Cyclus van 28 sonnettten, oorspronkelijk gepubliceerd in 1919, in facsimile. xR 3753 Euro 15.00

MOUW, Johan Andreas der (Adwaita). Thuiskomst. De Bosbes, Oosterbeek, z.j. Oorspr. omslag cahiersteek [16 p.]. facsimile. xR 3754 Euro 8.00

MULISCH, Harry. De taal is een ei. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1979. 2e druk. Geniet. N.p. Oplage 1500 exx. xH 5537 Euro 9.00

MULISCH, Harry. Tegenlicht. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1975. 1e druk. Gebonden S.O. 62 p. De eerste oplage bedraagt 2000 exemplaren, waarvan 500 gebonden. xB 5982 Euro 25.00

MULLER, Frans. Gedichten. Utrecht, A.W. Bruna, z.j. Gebonden S.O. 66 p. Schildpad-reeks 32. xL 0046 Euro 9.00

MULLER, Frans. Het blauw. [Gedichten]. [Utrecht, Jac. P. Romijn, 1943]. Oorspr. omslag [40] p. Schildpadreeks, Tweede tiental, No. 7. Oplaag 150 exx. Gesigneerd door de auteur. [De Jong 581]. xR 4405 Euro 20.00

MUSSCHE, Achilles. Langzaam adieu. Verzen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols/J.P. Barth, z.j. Gebonden S.O. 69 p. Mooi exemplaar. Omslagontwerp Th. de Haan. xK 7715 Euro 12.00

MUTSAERT, J. ten. Om land en hart. Verzen. De Distelvink, april 1945. Or. omslag. 22 p. Genummerd 656/810 exx. xK 9419 Euro 11.50

NAHON, Alice. Op zachte Vooizekens. Antwerpen/Leiden, De Nederlandsche Boekhandel/A.W. Sijthoff, 1947. 19e druk. Ingenaaid. 48 p. - xL 1184 Euro 10.00

NAHON, Alice. Op zachte Vooizekens. Antwerpen/Leiden, De Nederlandsche Boekhandel/A.W. Sijthoff, 1934. 13e druk. Ingenaaid. 47 p. - xL 1185 Euro 10.00

NAHON, Alice. Op zachte Vooizekens. Gedichten. Antwerpen/Leiden, De Nederlandsche Boekhandel/A.W. Sijthoff, 1925. 7e druk. Ingenaaid. 55 p. Met portret. [bibliotheekstempeltje]. xL 4554 Euro 10.00

NAHON, Alice. Schaduw, gedichten. Leiden/Antwerpen, A.W. Sijthoff/De Nederlandsche Boekhandel, 1928. 2e uitgave. Gebonden 47 p. - xM 0088 Euro 8.00

NAHON, Alice. Verzameld dichtwerk. Samengesteld en ingeleid door Erik Verstraete en een opstel van Hans Roest. Pelckmans/Kok, Kapellen/Kampen, 1996. Gebonden Ills. 176 p. Met foto's en bibliografie xR 3118 Euro 10.00

NAHON, Alice. Vondelingskens, gedichten. Antwerpen/Leiden, De Ned. Boekhandel/Sijthoff, 1927. 10e druk. Gebonden. 56 p. - xK 3164 Euro 8.00

NAHON, Alice. Vondelingskens, gedichten. Antwerpen/Leiden, De Ned. Boekhandel/Sijthoff, 1925. 8e druk. Ingenaaid. 56 p. - xL 1186 Euro 8.00

NAHON, Alice. Vondelingskens. Gedichten. Antwerpen/Leiden, De Ned. Boekhandel/Sijthoff, 1926. 9e druk. Oorspr. omslag 56 p. Met portret. [bibliotheekstempeltje]. xL 4553 Euro 10.00

NERDERVEEN, Joh. van. Mengelwerk. Utrecht, Atelier Abstede, z.j. Oorspr. omslag. 48 p. Vlekjes op omslag. xB 2347 Euro 7.00

NIEMEIJER, Arie. Beest onder de Dom. Utrecht, Vava, 1978. Oorspr. omslag. 45 p. Oplage 500 exx. xL 8825 Euro 7.00

NIESSEN, Frits en Erik Jurgens (eds.). De heren van Den Haag zijn onderweg. 100 gedichten over politiek & maatschappij. Een bloemlezing. Uitgeverij Koninginnegracht, 's-Gravenhage 1993. Oorspr. omslag 137 p. - xB 6435 Euro 9.00

NIEUWENHUIZEN, Johan van. De vijver was wit van de vissen. Eemnes, In de Fazantenhof, 1980. Ingenaaid. 30 p. Gesigneerd door de auteur. xH 4348 Euro 9.00

NIJHOFF, M. Een geur van hoger honing. Een bloemlezing uit zijn gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1990. Paperback. 166 p. Samengesteld en ingeleid door W.K. van den Akker en G.J. Dorleijn. xB 9137 Euro 6.50

NIJHOFF, M. Een idylle. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1955. 3e druk. Ingenaaid. 20 p. Van Dijk 529. xW 7943 Euro 7.00

NIJHOFF, M. Het uur u gevolgd door Een idylle, twee gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. 1e druk. Gebonden. 44 p. Atlantis-Reeks no. 1. xH 2223 Euro 10.00

NIJHOFF, M. Nieuwe gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1946. 5e druk. Ingenaaid. 70 p. omslag iets verweerd. xR 4539 Euro 15.00

NIJHOFF, M. Pierrot aan de lantaarn, een clowneske rapsodie. Amsterdam, W.L. Salm, z.j. Gebonden. 32 p. Kaleidoscoop nr 19. xW 7936 Euro 6.00

NIJHOFF, M. Pierrot aan de lantaarn, een clowneske rapsodie. Amsterdam, Maastricht, A.A.M. Stols, z.j. 2e druk. Ingenaaid. 32 p. Kaleidoscoop nr 19. xM 4435 Euro 4.50

NIJHOFF, Martinus. De Wolken. Enkhuizen, Boekhandel Cursief, 1981. Vouwblad. T.g.v. de Boekenweek 1981. Verlucht met een druksel van Jaap Hoffmann genummerd 109/170 exx. xR 4134 Euro 8.00

NIJHOFF, Martinus. Lees maar, er staat niet wat er staat. Keuze uit de oorspronkelijke gedichten voorafgegaan door een beschouwing Over eigen werk. Den Haag, Bert Bakker, 1964. 4e druk. Pocket. 222 p. Ooievaar 191/192. - xB 6833 Euro 6.00

NIJLEN, Jan van. De vogel Phoenix. Gedichten. Brussel/Maastricht, Stols, 1928. Oorspr. omslag 44 p. Gedrukt in rood en zwart op Pannekoek. Trajectum ad Mosam 26e deel. Oplage 300 genummerde exemplaren. Dit is nr. 34 [Van Dijk 150]. xR 4537 Euro 30.00

NIJLEN, Jan van. Gedichten 1904 - 1938. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1944. 2e druk. Gebonden. 210 p. Van Dijk 430a. xW 9217 Euro 11.50

NIJLEN, Jan van. Geheimschrift. Gedichten. Joh. Enschede en Zonen, Haarlem 1934. Gebonden 47 p. - xB 9903 Euro 15.00

NIJLEN, Jan van. Te laat voor deze wereld. G.A. van Oorschot Amsterdam 1957. Gebonden S.O. 79 p. band en stofomslag Helmut Salden xB 2185 Euro 9.00

NIJLEN, Jan van. Verzamelde gedichten 1904-1948. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1948. Gebonden 254 p. + Inhoud. Stofomslag en bandstempels van Helmut Salden. exlibris Fred Bastet. xB 6670 Euro 22.00

NIJMEIJER, Peter. De lippen van Max Ernst. Alkmaar, Fizz-/subvers Press, 1974. Geniet. N.p. Oplage 500 exx. Met vignetten van Max Ernst. xB 0475 Euro 10.00

NOORDZIJ, Nel. De kromme danseur. Boomplastieken en een gedicht. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1957. Or. omslag. 39 p. Ills. - xK 6878 Euro 9.00

NOORDZIJ, Nel. Wachtende mijn hart. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1956. Ingenaaid. 33 p. De Boekvink. - xM 4811 Euro 6.00

NOOTEBOOM, Cees. Het gezicht van het oog. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1989. Gebonden S.O. 84 p. - xB 6231 Euro 15.00

NOOTEBOOM, Cees. Honderd gedichten van vroeger en zeventien nieuwe. De Arbeiderspers, Amsterdam/Antwerpen, 2000. Paperback 196 p. - xR 3259 Euro 10.00

NORD, Max. Suite Pathetique en andere verzen. Amsterdam, Em. Querido, 1952. Oorspr. omslag. 61 p. - xB 8194 Euro 7.50

NORD, Max. Verzen. Amsterdam, De Beuk, 1994. Ingenaaid. 68 p. omslagontwerp en vignet: Helmut Salden xB 8227 Euro 10.00

NUIS, Aad. Wisselend weer. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1963. 1e druk. Ingenaaid. 39 p. - xW 0236 Euro 6.00

O'Mill, John. Louter leuter Andries Blitz z.p. Gebonden 64 p. 10 x 12,5 cm. krasje op achterplat. xB 1311 Euro 10.00

OEGEMA, Th. Verzen van een venter. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1936. Cahiersteek. 31 p. Brusse 838. - xW 6181 Euro 9.00

OERLEMANS, J.W. De gedichten van nu en vroeger. Amsterdam, Bert Bakker, 1992. 1e druk. Gebonden S.O. 245 p. - xL 2269 Euro 25.00

OERLEMANS, J.W. In de neerslachtige polder en elders. Amsterdam, Bert Bakker, 1976. Paperback. 54 p. - xM 7027 Euro 7.00

OEVER, Karel van den. Verzen. Een keur uit twaalf dichtbundels, met verklaring door Marnix Gysen, voorrede van Felix Timmermans. Abdij van Averbode, 1926. Ingenaaid. 129 p. De Pelgrim, Serie Nr. I. [bibliotheekstempeltje]. xL 7946 Euro 10.00

OLDENBURG ERMKE, Frans van. Kruis of Munt? Een bundel verzen met een inleidende ballade van Anton van Duinkerken. Schiedam, Vox Romana, z.j. Ingenaaid. 54 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 4847 Euro 8.00

OLYSLAEGERS, Frans. Gedempte tonen. Deurne/Antwerpen, Tijl, 1931. Ingenaaid. 44 p. Met portret. - xK 6255 Euro 15.00

OOSTEN, A.J.D.V. Het vuurwerk. Een bundel strophen. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. Gebonden. 48 p. Oplage 525 exx. xL 7284 Euro 15.00

OOSTEN, A.J.D. van. Vuursteen. Amsterdam, Bigot & Van Rossum, z.j. Gebonden. 31 p. De Peperbus nr. 2. Genummerd 191/400 exx. Mooi exemplaar. xK 7631 Euro 8.00

OOSTERHUIS, Huub. Bid om vrede. Utrecht, Amboboeken, 1966. 10e druk. Oorspr. omslag 151 p. - xH 3932 Euro 7.00

OOSTERHUIS, Huub. Binnenkant. Bussum/Hilversum Roermand, Brand/Gooi & Sticht/ Romen, 1969. 1e druk. Ingenaaid. 33 p. T.g.v. de jaarwisseling 1969. xW 4540 Euro 7.00

OOSTERHUIS, Huub. Gedroomde god. Nieuwe gedichten. Baarn, Ambo, 1983. 2e druk. Paperback. 164 p. - xB 4018 Euro 8.00

OOSTERHUIS, Huub. Herschreven gedichten. Bilthoven, Amboboeken, 1973. Or. omslag. 94 p. - xK 6279 Euro 7.00

OOSTERHUIS, Huub. In het voorbijgaan. Utrecht, Amboboeken, 1968. 2e druk. Paperback. 248 p. - xH 3935 Euro 7.00

OOSTERHUIS, Huub. Parcival. Bilthoven, Amboboeken, 1970. Gebonden S.O. 54 p. Ills. Ton v.d. Stap. xW 2883 Euro 7.50

OOSTERHUIS, Huub. Parcival. Bilthoven, Amboboeken, 1970. Oorspr. omslag 47 p. - xB 8419 Euro 5.00

OPPERMAN, J. Dolosse. Tafelberg-Uitgewers Kaapstad 1975. 5e druk Gebonden S.O. 56 p. - xL 6687 Euro 20.00

OS, Th. van. Berliner Lullaby. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1997. Oorspr. omslag. 72 p. - xB 0283 Euro 8.00

OSTAIJEN, Paul van. Dag stoel naast de tafel. Een programma van fragmenten uit het Muzikaal Plastisch Literair Oeuvre. Gespeeld door Arena/De nieuwe komedie 1969. Geniet. 64 p. - xW 8380 Euro 9.00

OSTAIJEN, Paul van. Music-Hall. Een programma vol charlestons, grotesken polonaises en dressuurnummers. Samengesteld en ingeleid door Gerrit Borgers. Amsterdam, Bert Bakker, 1976. 6e druk. Pocket. 223 p. - xB 1519 Euro 7.50

OSTAIJEN, Paul van. Spiegel van uw eenzaamheid. Een keuze uit de poezie van Paul van Ostaijen, ingeleid en samengesteld door Stefaan Evenepoel. Leuven, Davidsfonds, 1988. Gebonden S.O. 136 p. - xH 9123 Euro 11.50

OSTAIJEN, Paul van. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Gebonden 503 p. - xB 4358 Euro 40.00

OTTEN, Willem Jan. Het keurslijf alsmede "Onderkomen" en "De nadagen", gedichten 1971 - 1973. Amsterdam, Querido, 1974. 1e druk. Paperback. 47 p. De Boekvink. - xA 0730 Euro 7.00

OUWENS, Kees. Droom. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1988. 2e druk. Ingenaaid. 52 p. - xH 1427 Euro 8.00

OUWENS, Kees. Van de verliezer & de lichtbron. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1998. Paperback. 89 p. - xA 0751 Euro 8.50

P.C. d. B. [Paul C. Chambille de Beaumont]. Mastreechter versjes en leedsjes. Mastreech, Leiter Nypels, 1937. Oorspr. omslag. 61 p. Oetgegeve ten veurdeile vaan d'n erreme vaan Sint Vincentius. xR 3943 Euro 10.00

PAALTJENS, Piet. Snikken en grimlachjes. Academische Poezie. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1954. Gebonden S.O. 79 p. Ills. illustaties en bandontwerp J.F. Doeve xK 4380 Euro 9.00

PAALTJENS, Piet. Snikken en grimlachjes. Academische poezie. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1946. Gebonden. 98 p. Dwergen-reeks. Verzorgd door S.H. de Roos, tekeningen, alsmede het bandontwerp zijn van J.F. Doeve. xK 4505 Euro 18.00

PAALTJENS, Piet [=F. Haverschmidt]. Everlastings (1850-1852). An integral Englishing of the Immortellen by Jacob Lowland pp Amsterdam & New York, C.J. Aarts 1982. Geniet. 32 p. Amsterdamse Cahiers 62. xL 9193 Euro 10.00

PANNEKOEK, G.H. Verzen. Met een inleiding van Jan Walch. 's-Gravenhage, Haga, 1922. 1e druk. Gebonden. 48 p. Bandversiering Dirk Nijland. xK 8508 Euro 10.00

PANNEKOEK Jr, G.H. Verzen. 's-Gravenhage, Haga, 1922. Gebonden. 48 p. Met een inleiding van Jan Walsch en bandversiering van Dirk Nijland. xR 1636 Euro 10.00

PAREAU, N.E.M. Sonnetten. Amsterdam, Em. Querido, 1980. 2e druk. Pocket. 35 p. Omslag Barbara van Dongen. De Boekvink. - xB 9454 Euro 7.00

PAREAU, N.E.M. XXVIII Sonnetten. A.A. Balkema Amsterdam 1941. Oorspr. omslag 37 p. typografie Reinold Kuipers. xB 0384 Euro 15.00

PAUWELS, Francois. Dag van leugen. Een menschenleven in verzen. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, z.j. Gebonden. 235 p. + 9 p. Met handgeschreven opdracht aan Hans Gomperts van Francois Pauwels. Bijgevoegd een brief aan Gomperts. Op blz 233 door de auteur een gedicht verbeterd. xK 8466 Euro 60.00

PAUWELS, Francois. Enkele verzen. Amsterdam, De Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 64 p. - xH 0290 Euro 6.00

PAUWELS, Francois. Klinkende boeien, oorlogssonnetten. Amsterdam, Strengholt, 1945. 1e druk. Gebonden. 50 p. - xW 8767 Euro 9.00

PEELEN, Gert J. (Ed.). Opwaartse wegen. Een bloemlezing uit de poezie der 'jong-protestanten' (1923-1940). Kampen, J.H. Kok, 1986. Gebonden. 301 p. Genummerd 214/500 exx. Mooi exemplaar. xK 4727 Euro 14.00

PERK, Jacques. Mathilde-Krans. Naar de handschriften volledig uitgegeven door G. Stuiveling. Drie delen in cassette. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1941. Gebonden. 182 + 137 + 156 p. - xH 1839 Euro 75.00

PERK, Jacques. Proeven in dicht en ondicht. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1958. Gebonden S.O. 256 p. Naar de handschriften uitgegeven door Garmt Stuiveling xL 1650 Euro 14.00

PERK, Jacques / Jacob Israel de Haan / Frederik van Eeden. e.a. Verzen voor een vriend. Romantische dichters over vriendschap. Den Haag, Omniboek, 1985. Gebonden S.O. 48 p. Ills. - xK 3579 Euro 7.50

PERMYS, Martin. De zwaluwen om den toren. Verzen. Amsterdam, Van Munster, z.j. Ingenaaid. 42 p. - xB 3940 Euro 8.00

PERRON, E. du. Parlando, verzamelde gedichten. Amsterdam, Contact, 1948. 2e druk. Ingenaaid. 167 p. - xW 9493 Euro 11.50

PERRON, E. du. Parlando, verzamelde gedichten. A.A.M. Stols, Rijswijk, 1941. 1e druk. Ingenaaid 188 p. - xB 9615 Euro 15.00

PEYPERS, Ankie. Binnenland. Amsterdam, Contact, 1967. 1e druk. Paperback. 64 p. Auteurs van de tweede eeuwhelft. - xW 3036 Euro 5.00

PEYPERS, Ankie. De liefde verwilderde niet. Gedichten. Amsterdam, An Dekker, 1990. Paperback. 60 p. - xM 5528 Euro 6.00

PEYPERS, Ankie. Letters van een naam. Baarn, De Prom, 1985. 1e druk. Paperback. 120 p. - xH 1433 Euro 8.00

PEYPERS, Ankie. October. Amsterdam, Contact, 1951. 1e druk. Ingenaaid. 35 p. Genummerd 92/200 exx. xK 6181 Euro 10.00

PFEIJFFER, Ilja Leonard. De eeuw van mijn dochter. Een treurspel in vijf bedrijven De Arbeiderspers, Amsterdam/Antwerpen, 2007. Paperback 119 p. - xR 3564 Euro 8.00

PICCARDT, Engel. [=Hans Warren]. Sperma en tranen. Amsterdam, Eliance Pers, 1976. Ingenaaid. 47 p. Tweede deel van de serie Erotisch Panopticum. Oplage genummerd: 68/100 exx. Voor het omslag werd de letter Gill Sans gebruikt en voor het binnenwerk de Garamond. xH 0581 Euro 75.00

PIETERS, L.J. Randgebergte. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. 1e druk. Gebonden. 48 p. Helikon 24. Jrg. 12. Band Piet Worm. Van Dijk 714. xW 7731 Euro 9.00

PINXTEREN, Hans van. Alsof ik stof ben. Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. Paperback. 58 p. - xM 1488 Euro 7.00

PINXTEREN, Hans van. Alsof ik stof ben. Amsterdam, In de Knipscheer, 1989. 1e druk. Paperback. 58 p. Met door de auteur gesigneerde opdracht. xL 7730 Euro 8.00

PINXTEREN, Hans van. In een zwervend licht, gedichten. Amsterdam, Athenaeum Polak & van Gennep, 1992. 1e druk. Gebonden S.O. 42 p. - xW 7069 Euro 9.00

PINXTEREN, Hans van. Spiegeling voorbij de weg. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1996. 1e druk. Ingenaaid. 64 p. - xH 8488 Euro 7.00

PINXTEREN, Hans van. Verstuivend gebied. Haarlem, In de Knipscheer, 1979. 1e druk. Paperback. 50 p. - xP 2016 Euro 7.00

PINXTEREN, Hans van. Verteerde windsels. Haarlem, In de Knipscheer, 1985. 1e druk. Paperback. 54 p. - xP 2015 Euro 7.00

PINXTEREN, Hans van. Vluchtig schuinschrift. Haarlem, In de Knipscheer, 1981. 1e druk. Paperback. 43 p. - xL 7722 Euro 7.00

PLAETSE, Antoon vander. Dietsche balladen. Tielt, Lannoo, 1944. Gebonden. 238 p. Ingeleid door Karel Vertommen. xK 4981 Euro 14.00

PLAS, C.O. van der. Doch de meeste van deze is de liefde... Boroboedoer en Mendoet. Deventer, N. Kluwer, 1951. Or. omslag. 24 p. - xH 8392 Euro 8.00

PLAS, Michel van der. Als ik koning was. Voorhout, Foreholte, z.j. Gebonden. 84 p. Ills. xW 7980 Euro 11.50

PLAS, Michel van der. Dance for you. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1953. 4e druk. Ingenaaid. 42 p. - xH 4163 Euro 7.00

PLAS, Michel van der. De dag van morgen, gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. Ingenaaid. 50 p. - xP 0382 Euro 6.00

PLAS, Michel van der. De schelp. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1951. Or. omslag. 44 p. - xK 7009 Euro 7.00

PLAS, Michel van der. Edelman Bedelman. Gedichten 1945-1955. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols/J.P. Barth, 1960. Gebonden. 235 p. De Blauwe Distel. xK 5312 Euro 11.50

PLAS, Michel van der. Going my way, gedichten. 's-Gravenhage., A.A.M. Stols, 1954. 4e druk. Ingenaaid. 44 p. - xH 3756 Euro 7.00

PLAS, Michel van der. Going my way, gedichten. 's-Gravenhage., A.A.M. Stols, 1950. 2e druk. Gebonden. 44 p. Van Dijk 844a. xW 7902 Euro 9.00

PLAS, Michel van der. Langzaam vertrekken. Utrecht, Amboboeken/De Fontein, 1965. 1e druk. Ingenaaid. 72 p. - xW 2936 Euro 7.00

PLAS, Michel van der. Psalm bij het binnengaan van het jaar onzes heren MDCCCCL en de tweede helft der twintigste eeuw brengen wij lof aan god den schepper. Amsterdam, Lutkie & Smit Papiergroothandel, 1950. Uit de bundel 'Going my way' Gezet uit de letter Emergo, evenals de titelkapitalen ontworpen door S.L. Hartz. Ills: R. Knobbe. Bijlage van de jaarkalender 1950. xH 5947 Euro 7.00

PLAS, Michel van der. (ed.). Twee emmertjes water halen. Een bloemlezing uit de Nederlandse waterstaatsliteratuur voorafgegaan door een cultuurphilosophische inleiding. Den Haag, A.A.M. Stols, 1952. Gebonden S.O. 55 p. Verlucht met vergelijkende excerpten uit de schatkamers der Wereld-Waterstaatschilderkunst van de Egyptenaren tot heden, verzameld en gerangschikt door J.F. Doeve. Begeleid door een verzameling variaties op de melodie van Twee emmertjes water halen, verzorgd door H. Badings. xK 7944 Euro 11.50

PLINT. 6 Dichters, 6 Kunstenaars: Remco Campert. Remco Ekkers. Gerrit Krol. Piet Paaltjens. Willem van Toorn. Hans v.d. Waarsenburg. Joseph Semah. Helen Frik. Dirk van Arkel. Johan Schmidt Crans. Fons Haagmans. Josephine Sloet. Eindhoven, Stichting Plint, 1993. Zes kaarten in mapje. Plint Serie B 93. xR 1171 Euro 10.00

PLINT. Een leest, de ander luistert. Dichters: Hans Lodeizen. Martinus Nijhoff. Neeltje Maria Min. R.J. Luijters. Roland Jooris. Trinus Riersma. Eindhoven, Stichting Plint, 1996. Zes kaarten in mapje. Zes poeziekaarten, Plint Serie 96 B. xR 1177 Euro 10.00

PLINT. Het volle leven. Dichters: Luc Boudens. Bernard Dewulf. Judith Herzberg. Gerry van der Linden. Adriaan Morrien. Levi Weemoedt. Eindhoven, Stichting Plint, 1997. Zes kaarten in mapje. Zes poeziekaarten, Plint Serie 97 B. xR 1178 Euro 10.00

PLOMP, Hans. Gekkenwerk, een jaarverslag. Amsterdam, De Harmonie, 1972. 1e druk. Paperback. 44 p. - xB 0016 Euro 7.00

POETRY INTERNATIONAL 1982. Rafael Alberti en Nuria Espert (Spanje). Vertaling G. Diels, D. Elsenaar, J. Last, L. Th. Lehmann, B. v.d. Pol. Poetry International Rotterdamse Kunststichting, 1982. Oorspr. omslag. 80 p. - xH 6256 Euro 15.00

POETRY INTERNATIONAL 1986. Van 23 tot en met 28 juni 1986, De Doelen Rotterdam. Stichting Poetry International, 1986. Oorspr. omslag. 110 p. - xH 6258 Euro 17.50

POETRY INTERNATIONAL 1988. Van 18 tot en met 25 juni 1988, De Doelen Rotterdam. Stichting Poetry International, 1988. Oorspr. omslag. 159 p. - xH 6257 Euro 17.50

POLA, Alexander. Schrijfkramp. Light verse & cursiefjes. Fontein, Baarn, 1984. Paperback 127 p. - xB 8737 Euro 8.00

POLDER, Rudi. Geschreven dingen. The Hague, Uiting, 1950. Oorspr. omslag. 30 p. - xB 2242 Euro 7.50

POLET, Sybren. Geboorte-stad / Lady Godiva op scooter. Amsterdam, De Bezige Bij, 1963. Pocket. 108 p. LP 107. Omslag Karel Beunis. xM 3411 Euro 7.00

POLET, Sybren. Illusie & illuminatie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1975. 1e druk. Paperback. 72 p. - xW 0036 Euro 7.00

POLET, Sybren. Konkrete poezie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1962. 1e druk. Pocket. 109 p. LP 81. Omslag Karel Beunis. xK 4241 Euro 8.00

POLET, Sybren. Lady Godiva op scooter. Amsterdam, De Beuk, 1960. 1e druk. Ingenaaid. 34 p. - xH 4216 Euro 7.00

POLET, Sybren. Namen zijn nieuws, Het Stark, Het sensorium. Alkmaar, Fizz-Subvers Press, 1977. Geniet. N.p. Oplage 1000 exx. xB 0473 Euro 10.00

POORT, Coen. Alleen voor dichters. De Oude Degel Eemnes 1987. Oorspr. omslag 21 p. t.g.v. de 65ste verjaardag van de auteur. Genummerd 78/90. Haagse Cahiers. xL 3990 Euro 15.00

POORT, Coert. Een kleine dag voor mijzelf. Amsterdam, U.M. Holland, 1955. Ingenaaid. 32 p. Ex Libris F.J. Kuiper. De Windroos 34. xK 0105 Euro 7.00

POORT, Coert. Mannenwerk. Amsterdam, U.M. Holland, 1961. 1e druk. Ingenaaid. 44 p. De Windroos 57. xW 2932 Euro 8.00

POORTENAAR, Jan. Ons is gheboren. Oude prenten en teksten, verzameld en toegelicht. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden Ills. 48 p. De Uilenreeks no. 25 xK 6465 Euro 9.00

PORTEGIES ZWART, Fred. For reviewers only. Deventer, Ypse Fecit, 1988. Geniet. 16 p. T.g.v. het verschijnen van de bundel " Gegijzelde gedichten" speciaal samengesteld en in een beperkte oplage in het licht gebracht. xM 3639 Euro 4.50

PORTEGIES ZWART, Fred. Gegijzelde gedichten. Deventer, Ypse Fecit, 1988. Cahiersteek. 22 p. Oplage 400. xM 3150 Euro 7.00

PRIEM, G.H. Zon en zang. Verzamelde gedichten. Rotterdam, Wed. P. van Waesberge, [1923]. Gebonden. XV + 153 p. Bijoux-Bibliotheek. xL 9325 Euro 15.00

PRINS, Jan. Bijeengebrachte gedichten. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher, 1947. Gebonden S.O. 284 + 328 p. Twee delen. - xB 5035 Euro 30.00

PRINS, Jan. De stad waar men is kind geweest. Rotterdamsche gedichten met een inleiding van Alfred Kossmann. Rotterdam, Ad. Donker, 1946. Gebonden. 24 p. - xW 7749 Euro 9.00

PRINS, Jan. Drie bevrijdingsgedichten. Bloeitij 1945. Holland en de zee. Bevrijding. Bilthoven, Ad Donker, 1945. Ingenaaid. 20 p. - xW 3410 Euro 11.50

PRINS, Jan. Indische gedichten. N.a.v. de tentoonstelling Nederlandsch- Indie in de Letterkunde gehouden te 's-Gravenhage in den zomer van 1932. Haarlem, Joh. Enschede, 1932. 1e druk. Gebonden onafgesneden 76 p. [omslag iets verkleurd, enkele aantekeningen]. xM 4866 Euro 10.00

PRINS, Jan. Later werk. 's-Gravenhage/Antwerpen, L.J.C. Boucher/Lectura-Uitgave, 1941. Ingenaaid. onafgesneden. 63 p. - xK 6737 Euro 11.50

PRINS, Jan. Tochten. Amsterdam, W. Versluys, 1917. 2e druk. Gebonden. 125 p. - xK 6703 Euro 7.50

PRINS, Jan. Verschijningen. Amsterdam, W. Versluys, 1924. Gebonden. 126 p. - xK 7717 Euro 8.00

PRINS, Jan. [=C.L. Schepp]. Getijden. Amsterdam, W. Versluys, 1926. 2e druk. Gebonden. 128 p. xK 6341 Euro 8.50

PRINS, Sonja en Michiel Jansen Schoonhoven. Ademhuis. Gedichten van zoon en moeder. Amsterdam, De Buitenkant, 2005. Gebonden. 92 p. Bantammerreeks nr. 4. Oplage 225 exx. xR 1369 Euro 25.00

PRINSEN, C. (ed.). Barnsteen. Een verzameling gedichten voor jonge mensen. Alphen aan den Rijn, N. Samson, 1951. Ingenaaid. 60 p. - xK 8902 Euro 8.00

PROOST, Mien. Het middelbaar onderwijs en andere gedichten. Maastricht, Leiter Nypels, 1965. herdruk. Ingenaaid. 72 p. Illustraties Paul Daenen. xK 7157 Euro 9.00

PROOST, Mien. Het middelbaar onderwijs en andere gedichten. Maastricht, Leiter Nypels, 1965. herdruk. Ingenaaid. 74 p. Illustraties Paul Daenen. xK 0670 Euro 9.00

PROOST, Mien. Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten. Utrecht, De Gemeenschap, 1929. Oorspr. omslag. 42 p. [bibliotheekstempeltje]. xB 1567 Euro 15.00

PROOST, Mien. Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten. Utrecht, De Gemeenschap, 1929. 1e druk. Gebonden. 42 p. Gedrukt met de Grotius-letter van Sjoerd H. de Roos. xB 4812 Euro 20.00

PROOST, Mien. Tot slot. Gedichten. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1935. Ingenaaid. 48 p. [=Hans M. Klomp]. xK 7155 Euro 8.50

PUTHAAR, Rene. Hier en daar. Gedichten. Amsterdam, Augustus, 2003. Paperback. 67 p. - xB 2060 Euro 8.00

RAES, Hugo. Brandstichting tegen de tijd. Met een voorwoord van Eddy van Vliet. Manteau, 1976. Or. omslag. 47 p. Manteau Marginaal nr. 5. xK 4252 Euro 5.00

RAMAKER, Wim (ed.). Als die stad eens ommeviel... Stadsdrukkerij van Amsterdam 1975. Oorspr. omslag 96 p. Dichters over Amsterdam. Tekeningen Mart Kempers. xL 6619 Euro 8.00

RANDWIJK, H.M. Celdroom. Amsterdam, Vrij Nederland, 1946. Gebonden. N.p. Eerste legale druk. Vignetten van Fiep Westendorp. xK 0938 Euro 9.00

RAP, Thomas. Doorzonwoning. Moderne gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 2e druk. Pocket. 36 p. Ills. Dirk Wiarda. xK 0123 Euro 5.00

RAP, Thomas. Kantoor. Monumentale gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Oorspr. omslag. 38 p. - xB 2234 Euro 6.50

RAP, Thomas. Verzamelde gedichten. Thomas Rap Amsterdam 2000. Gebonden S.O. 182 p. - xH 5781 Euro 12.50

RAVENSWOOD, Joh. [=J. Slauerhoff]. Oost-Azie. Ingeleid door J. Slauerhoff. Utrecht, De Gemeenschap, 1928. Oorspr. omslag. 51 p. Onafgesneden. Genummerd 697/800 exx. xB 6593 Euro 60.00

RAWIE, Jean Pierre. Geleende tijd. Amsterdam, Bert Bakker, 2003. 7e druk. Gebonden S.O. 63 p. - xH 0709 Euro 9.00

RAWIE, Jean Pierre. Onmogelijk geluk. Amsterdam, Bert Bakker, 1994. 15e druk. Gebonden S.O. 67 p. - xL 9568 Euro 9.00

RAWIE, Jean Pierre. Oude gedichten. Het meisje en de dood. Intensive Care. Kwade trouw. Liederen in opdracht. Vertalingen. Amsterdam, Bert Bakker, 1993. 3e druk. Gebonden S.O. 103 p. - xR 2881 Euro 10.00

REDDINGSIUS, Joannes. Bloei. Gedichten. Apeldoorn, Uitg. Mij. De Zonnebloem, 1920. Gebonden. 48 p. Zonnebloemboekjes 18. xM 5264 Euro 7.00

REDDINGSIUS, Joannes. Zonnewende. Apeldoorn, Uitg. Mij. De Zonnebloem, 1917. Gebonden. 92 p. Zonnebloemboekjes 4/5. xM 5259 Euro 7.00

REEN, Ton van. Een beest binnenhalen. Luisterspel. Maasbree, Corrie Zelen, 1977. Paperback. 38 p. - xK 7663 Euro 8.00

REHM, Albert. De tuin der muzen, gedichten. Rotterdam, Meindert Boogaerdt jun., 1904. Ingenaaid onafgesneden. 114 p. - xW 6961 Euro 22.50

REIJT, Vic van de (ed.). Ik wou dat ik twee hondjes was. Nederlandse nonsens- en plezierdichters van de twintigste eeuw. Bert Bakker Amsterdam 1982. 3e verbeterde druk Paperback 183 p. - xL 8815 Euro 9.00

REITSMA, Elisabeth / Jan Eekhout. In Aedibus Amoris. Verzen. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1930. Gebonden. 42 p. - xH 3477 Euro 7.00

RESINK, G.J. Kreeft en Steenbok, gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1963. Gebonden S.O. 116 p. Band en stofomslag Helmut Salden. xW 0263 Euro 11.00

REUGEBRINK, Marc. Komgrond. Amsterdam, De Bezige Bij, 1988. 1e druk. Paperback. 41 p. - xB 0649 Euro 7.00

REVE, Gerard. Het zingend hart. Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 1974. 3e herziene druk. Paperback. 48 p. omslag/rugje licht beschadigd xK 0935 Euro 10.00

REVE, Gerard. Het zingend hart. Wolters-Noordhoff, Groningen, 2003. Oorspr. omslag 46 p. Grote Lijsters 2003 xB 9632 Euro 8.00

REVIUS, Jacobus. Sonnetten. Tekstverzorging Wim J. Simons. Amsterdam, De Beuk, 1959. 1e druk. Ingenaaid. 37 p. Deel I van de 3e serie B. xM 9980 Euro 7.00

REYM, Karel E. van. Het slaapmiddel. Amsterdam, Eliance Pers, 1975. Ingenaaid 23 p. Eerste deel van de serie Erotisch Panopticum. Is geschreven in 1938 en werd ontleend aan het manuscript van de bundel 'Antiquiteiten', berustend in het Letterkundig Museum te 's-Gravenhage. Oplage genummerd: 59/100 exx. Voor omslag Gill Sans Serif en voor het binnenwerk de Electra. xH 0587 Euro 40.00

REYNEKE VAN STUWE, Jeanne. Stemmingen. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1910. Ingenaaid. onafgesn., 62 p. Goud op snee. - xH 2357 Euro 11.50

RIDDER, Tony de. Witte wegen. Zeist, J. Ploegsma, 1925. 2e druk. Gebonden. 62 p. - xH 2356 Euro 8.00

RIEMSDIJK, G.A. van (ed.). De jaargetijden in de Nederlandsche poezie. Een bloemlezing. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1946. Gebonden in papieren bandje 103 p. Dwergen-reeks. Typografische verzorging door S.H. de Roos, die eveneens de band ontwierp. Vignetten door Dirk van Gelder. xK 4502 Euro 16.00

RIEMSDIJK, G.A. van (ed.) De vrolijke Kramer met Klijn Jans plezierig en vermakelijk Mars-dragend hondje bestaande in de aangenaamste gezangen op de nieuwste en hedendaagsche vooisen, op nieuw overzien verbeterd en vermeerderd met verscheide nieuwe liederen. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1946. Gebonden. 129 p. Dwergen-reeks. Verzorgd door J. van Krimpen. Bandontwerp J.J. van Kralingen. xK 4501 Euro 16.00

RODENBACH, Albrecht Gedichten. Volledige uitgave bezorgd en ingeleid door Leo van Puyvelde. Amsterdam/Antwerpen, L.J. Veen/De Nederlandsche boekhandel, 1909. Gebonden. 223 p. - xM 0150 Euro 9.00

ROEGHOLT, Richter. Haven. Amsterdam, De Beuk, z.j. Ingenaaid. 32 p. - xB 3514 Euro 8.00

ROEGHOLT, Richter. Spiegel van Sem. Amsterdam, 1968. Geniet. 24 p. Spiegel van Sem VIII nov. 1968. Gesigneerd door de auteur. xH 5557 Euro 8.00

ROELANTS, Maurice. Het verzaken, verzamelde gedichten. Amsterdam, W.L. Salm, z.j. 3e druk. Gebonden. 64 p. Kaleidoscoop 36. Ex Libris W. Romijn. xC 1256 Euro 4.50

ROELANTS, Maurice. Pygmalion. Amsterdam, Elsevier, 1947. 1e druk. Ingenaaid. 17 p. Gesigneerd door auteur en genummerd 461/500 exx. [Omslag licht verkleurd]. xK 8299 Euro 12.50

ROELANTS, Maurice/ Eppo Doeve. Vuur en dauw. Brugge/Utrecht, Declee de Brouwer, 1965. Ingenaaid. 65 p. Ills. Eppo Doeve. xK 6435 Euro 17.00

ROGGEMAN, Willem M. Al wie omkijkt is gezien. Gedichten 1974-1987. Met een inleiding door Hubert Lampo. Amsterdam/Antwerpen, Manteau, 1988. Paperback. 110 p. Mooi exemplaar. xK 5676 Euro 9.00

ROGGEMAN, Willem M. Sneeuwblindheid. 's-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1974. 1e druk. Paperback. 53 p. Nieuwe Nijgh Boeken 67. xL 0420 Euro 8.00

ROLAND HOLST, A. De wilde kim. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1925. 1e druk. Gebonden. 48 p. band matig: verbruind en rug zwak xL 1472 Euro 10.00

ROLAND HOLST, A. De wilde kim. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1925. Ingenaaid. 48 p. Roestvlekjes. xH 8973 Euro 7.00

ROLAND HOLST, A. Een winter aan zee. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. 6e druk. Gebonden. 92 p. - xK 4673 Euro 9.00

ROLAND HOLST, A. Een winter aan zee. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. 7e druk. Ingenaaid. 92 p. - xM 5340 Euro 8.00

ROLAND HOLST, A. Een winter aan zee. Maastricht, A.A.M. Stols, 1940. 4e druk. Gebonden 93 p. - xR 2951 Euro 9.00

ROLAND HOLST, A. Een winter aan zee. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1951. 7e druk. Gebonden S.O. 91 p. - xB 0872 Euro 10.00

ROLAND HOLST, A. Een winter aan zee. Gevolgd door Rekenschap voor Een Winter aan Zee. Bert Bakker/Daamen, Den Haag, 1961. 9e druk Pocket 96 p. Ooievaar 127. - xB 6397 Euro 6.00

ROLAND HOLST, A. Een winterdageraad. Amsterdam, De Bezige Bij, z.j. [1945]. 2e druk. Ingenaaid. 4 p. Deze tweede druk werd in het verborgene gedrukt in een oplage van 1250 exemplaren op de eigen pers van de Uitgeverij. xW 9206 Euro 7.00

ROLAND HOLST, A. Helena's inkeer, een fragment. Gouda, Gerard Leeu, 1944. [Stols 's-Gravenhage]. 3e druk. Ingenaaid. 14 p. Oplage 1000 exx. De Jong 706. xM 3788 Euro 11.50

ROLAND HOLST, A. Helena's inkeer, een fragment. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. 5e druk. Ingenaaid. 16 p. Eerste legale druk. 3000 exx. Van Dijk 648 b. xP 0351 Euro 6.00

ROLAND HOLST, A. Het elysisch verlangen. Een beschouwing gevolgd door een iersche sage. De zeetocht van Bran Zoon van Febal. Maastricht, A.A.M. Stols, 1928. Ingenaaid. 36 p. The Halcyon Press. J. van Krimpen teekende de titels en de initialen. Oplage 225 exx. Naam op titelpagina. xH 8693 Euro 100.00

ROLAND HOLST, A. In ballingschap. Keuze uit eigen werk. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1955. 1e druk. Pocket. 216 p. Ooievaar 16. Omslag Herman Berserik. xB 0541 Euro 5.00

ROLAND HOLST, A. In ballingschap. Keuze uit eigen werk. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1963. 3e vermeerderde druk. Pocket. 272 p. Ooievaar 168-169. Omslag Kees Nieuwenhuijzen. xB 0550 Euro 5.00

ROLAND HOLST, A. In gevaar. Parijs/Den Haag, A.A.M. Stols/Bert Bakker/Daamen, 1958. Ingenaaid. 90 p. Met krantenknipsels. xL 7358 Euro 9.00

ROLAND HOLST, A. In memoriam. Charles Edgar du Perron et Menno ter Braak. [Utrecht, De Bezige Bij, 1944. 3e druk]. Ingenaaid onafgesneden 28 p. Quousque Tandem no 2. Genummerd 81/500 exx. [De Jong 710]. xL 5412 Euro 20.00

ROLAND HOLST, A. Omtrent de grens. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1961. Gebonden S.O. 51 p. Portret van de schrijver door Willem Schrofer. Band matig xL 1730 Euro 12.00

ROLAND HOLST, A. Onder koude wolken. Gedichten. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1962. Gebonden S.O. 30 p. - xW 3267 Euro 9.00

ROLAND HOLST, A. Onderweg. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, z.j. 2e druk. Ingenaaid. 72 p. Naam op titelpagina. xH 8692 Euro 16.00

ROLAND HOLST, A. Tegen de wereld. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1947. 1e druk. Gebonden S.O. 44 p. - xB 8152 Euro 10.00

ROLAND HOLST, A. Uit een oud dorp. Bijeengebracht en ingeleid door Alfred Kossmann. Amsterdam, Em. Querido, 1976. Geniet. 32 p. + VIII. Kort en Goed. xM 7544 Euro 4.50

ROLAND HOLST, A. Verzamelde gedichten. Deel II: De Wilde Kim, Een winter aan zee, Onderweg, Tegen de wereld, In ballingschap. 's-Gravenhage, Van Dishoeck/Stols, 1948. 1e druk. Gebonden. 230 p. - xB 2084 Euro 10.00

ROLAND HOLST, A. Verzamelde Werken. Twee delen Poezie. Twee delen Proza. Bussum/'s-Gravenhage, C.A.J. van Dishoeck/A.A.M. Stols, 1948. Gebonden. 254 +225 +215 + 273 p. - xH 3834 Euro 45.00

ROLAND HOLST, A. Voor West-Europa. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, [1945. 2e druk] Ingenaaid. 8 p. - xW 2108 Euro 7.00

ROLAND HOLST, A. Voorlopig. Amsterdam, G.A. van Oorschot, [1976]. Ingenaaid. 90 p. - xW 0313 Euro 7.00

ROLAND HOLST, A. Voorlopig. Amsterdam, G.A. van Oorschot, [1976]. Gebonden S.O. 90 p. - xW 0314 Euro 9.00

ROLAND HOLST, A. Vuur in sneeuw. Gedichten. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1968. Or. omslag. 62 p. - xA 0400 Euro 7.00

ROLAND HOLST, A. Weer een dag. Teekening van Gisele van Waterschoot van der Gracht. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Geniet. 4 p. Orpheus no. 12. xB 0964 Euro 8.00

ROLAND HOLST, Henriette. Belijdenis voor jonge menschen die god zoeken. Amsterdam, Lankamp & Brinkman, 1946. Ingenaaid. 31 p. Bovenkant omslag verkleurd. xB 3141 Euro 10.00

ROLAND HOLST, Henriette. Gebroken kleuren. Henriette Roland Holst Stichting, 1961. Gebonden in marmer papier. 24 p. Genummerd 104/300 exx. Gezet uit de Lutetia, gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xH 8811 Euro 16.00

ROLAND HOLST, Henriette. Gebroken kleuren. Henriette Roland Holst Stichting, 1961. Gebonden in marmer papier. 24 p. Genummerd 184/300 exx. Gezet uit de Lutetia, gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xH 8815 Euro 16.00

ROLAND HOLST, Henriette. Opgang tot het huis der gemeenschap. Bentveld, Arbeidersgemeenschap der Woodbrookers, 1934. Oorspr. omslag. 16 p. In het voorjaar 1934 bouwden werklooze makkers een nieuwe Lezingzaal te Bentveld. Zij hebben haar ingewijd en aan de A.G. overgedragen met dit spreekkoor. xL 7632 Euro 10.00

ROLAND HOLST, Henriette. Portretten en verzen. Uitgekozen door Garmt Stuiveling. Henriette Roland Holst Stichting, 1959. Gebonden in marmer papier. 39 p. Genummerd 247/300 exx. Gezet uit de Bodoni, gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xH 8817 Euro 16.00

ROLAND HOLST, Henriette. Vierentwintig sonnetten. Uitgekozen door Garmt Stuiveling. Nederlandsche Vereeniging voor Druk- en Boekkunst, 1954. Gebonden in marmer papier. 32 p. Genummerd H.C./450 exx. gezet uit de Cancelleresca Bastarda en gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. [Thomassen 34]. xH 8812 Euro 16.00

ROLAND HOLST- VAN DER SCHALK, H. Der Vrouwen Weg. Een spreekkoor. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1933. Ingenaaid. 32 p. - xB 3139 Euro 8.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. De kinderen. Feestelijk spel in verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1922. 1e druk. Gebonden. 93 p. Bandversiering S.H. de Roos. xA 0390 Euro 8.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. De nieuwe geboort. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1913. 3e druk. Ingenaaid. 216 p. Ex libris W. Romijn. Brusse 259. xC 1231 Euro 11.50

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. De vrouw in het woud. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1917. 2e herziene druk. Gebonden. 146 p. - xK 8440 Euro 10.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Heldensage. Een gedicht. Amsterdam, Em. Querido, 1927. Ingenaaid. 121 p. - xA 0286 Euro 10.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Heldensage. Een gedicht. Amsterdam, Em. Querido, 1927. Gebonden S.O. 121 p. - xK 8849 Euro 13.50

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette Het offer. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1921. 1e druk. Gebonden. 123 p. - xK 8431 Euro 11.50

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. In de webbe der tijden. Verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1947. Gebonden. 106 p. - xB 3169 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, HENRIETTE. Keur uit de gedichten van Henriette Roland Holst van der Schalk. Verzameld en van een inleiding voorzien door S.A. Baelde. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1928. 1e druk. Gebonden. 161 p. Met twee portretten. xH 3475 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, HENRIETTE. Keur uit de gedichten van Henriette Roland Holst van der Schalk. Verzameld en van een inleiding voorzien door S.A. Baelde. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1938. 2e vermeerderde druk. Gebonden. 180 p. Met twee portretten. xH 4307 Euro 11.50

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Opwaartsche wegen. Verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1914. 2e druk. Gebonden. 160 p. Mooi exemplaar. xK 8512 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Sonnetten en verzen, in terzinnen geschreven. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1922. 3e druk. Gebonden. 130 p. Brusse 260a. xH 2282 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Sonnetten en verzen, in terzinnen geschreven. 's-Gravenhage, Bzztoh, 1983. 4e druk. Paperback. 130 p. - xB 8513 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Thomas More. Een treurspel in verzen. Rotterdam, W.L. & J Brusse, 1941. 5e druk. Ingenaaid. 107 p. - xH 3124 Euro 7.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Thomas More. Een treurspel in verzen. Rotterdam, W.L. & J Brusse, 1916. 2e druk. Gebonden. 100 p. - xK 7802 Euro 10.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Thomas More. Een treurspel in verzen. Rotterdam, W.L. & J Brusse, 1941. 5e druk. Gebonden S.O. 107 p. - xW 8126 Euro 9.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Uit de diepte, tijdgedichten. Haarlem, De Gulden Pers, 1946. Gebonden. 96 p. - xA 0237 Euro 11.50

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Vernieuwingen. Verzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1929. Ingenaaid. 78 p. - xK 6346 Euro 10.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Verzonken grenzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1918. 1e druk. Gebonden. 121 p. - xK 7804 Euro 10.00

ROLAND HOLST VAN DER SCHALK, Henriette. Verzonken grenzen. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1920. 2e druk. Gebonden. 121 p. - xM 8028 Euro 7.00

ROLAND HOLST-VAN DER SCHALK, Henriette Tusschen twee werelden. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1923. Gebonden S.O. 110 p. - xA 0800 Euro 10.00

ROLAND HOLST-VAN DER SCHALK, Henriette. Verworvenheden. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1929. 3e druk. Ingenaaid. 56 p. - xB 3140 Euro 10.00

ROLAND HOLST-van der SCHALK, Herriette. Jeugdwerk 1884-1892. Meulenhoff, Amsterdam, 1969. Oorspr. omslag 112 p. T.g.v de honderdste geboortedag van de dichteres. xR 3787 Euro 8.00

ROLING, G.V.A. en J. van Krimpen (bijeengebracht). Twaalf Rijmprenten van Nederlandsche Kunstenaars. Bijeengebracht en verzorgd door G.V.A. Roling en J. van Krimpen met een inleidend woord van J.W.F. Werumeus Buning. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1942. Oorspr. omslag. Gedrukt bij Joh. Enschede en Zonen te Haarlem. Gedichten o.a. door: Jac. van Hattum, Guido Gezelle, M. Nijhoff, W. van Focquenbroch, Jan van Nijlen, J.W.F. Werumeus Buning, Anthonie Donker, P.C. Hooft, Roemer Visscher. Geillustreerd door J.F. Doeve, D. van Gelder, G.V.A. Roling, J.S. Sjollema, Charles Eyck, J. Bieruma Oosting. [omslag licht verkleurd]. xR 2326 Euro 40.00

ROMER, Herman. Alarmfase drie. Amsterdam, Pro Civibus, 1973. 1e druk. Or. omslag. 47 p. - xL 0601 Euro 7.00

ROMIJN MEIJER, Henk. Resten van jou en andere gedichten. Amsterdam, Joost Nijsen, 1986. Paperback. 46 p. - xW 4017 Euro 7.00

ROSMALEN, Roelof van. Zeventien etsen bij het gedicht Lilith van Marcellus Emants. Nieuwkoop, Heuff, 1980. Paperback. 65 p. Ills. - xB 1603 Euro 12.50

ROSS, Leo. Classics. Amsterdam, Hollandia, z.j. Oorspr. omslag. 34 p. Genummerd 20/300 exx. [De "Classics" werden achtereenvolgens door Querido, Van Ditmar, Polak & Van Gennep, Boucher en de Arbeiderspers geweigerd]. xH 0138 Euro 11.50

ROSS, Leo. L'amour vert. Amsterdam, Em. Querido, 1962. 1e druk Ingenaaid 38 p. - xM 5470 Euro 8.00

ROSS, Leo. Op een geringe afstand. Amsterdam, Thespa, 1975. Oorspr. omslag. 30 p. Oplage 500 exx. xL 9014 Euro 7.00

ROTTERDAM, Mary van. Volk in Smart. Maastricht, Novaria, 1944. Gebonden. 130 p. De Jong 718. xW 4018 Euro 16.00

ROY, Pol le. Een hand, een ster. Hasselt, Heideland, 1965. Pocket. 78 p. Vlaamse Pockets, Poetisch Erfdeel der Nederlanden P 42. xK 4297 Euro 7.00

RUSTING, Salomon van, e.a. De drekpoeten. Uit het werk van Salomon van Rusting, Jan Goeree, Hermanus van den Burg en consorten. Uitgeverij 521 Amsterdam 2002. Gebonden 47 p. De Sandwich-reeks nr. 2. Onder redactie van Gerrit Komrij. xL 5236 Euro 9.00

RUTGERS VAN DER LOEFF, J.D. (ed.). Drie lofdichten op Haarlem. Het Middelnederlandsch gedicht van Dirk Mathijszen en Karel van Mander's Twee beelden van Haarlem. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1911. Or. omslag. 53 p. Met 3 platen. Voor de Vereeniging 'Haerlem'. Omslag verkleurd. xL 2748 Euro 30.00

RUTTEN, Felix. Confiteor. 's-Hertogenbosch, Geert Groote Genootschap, [1938]. Oorspr. omslag. 62 p. Katholieke Nederlandsche Schrijvers. [bibliotheekstempeltje]. xL 4812 Euro 8.00

RUTTEN, Felix. Goede Vrijdag. Amsterdam, F. Jansen & L. Winkeler, 1914. Oorspr. omslag. 58 p. Met een tekening van J.H. Toorop. Omslagontwerp: E. Lucker. [bibliotheekstempeltje]. xL 5713 Euro 10.00

RUYSLINCK, Ward. Hunkerend gevangen. De Prom, Baarn, 1988. Oorspr. omslag 38 p. - xB 6456 Euro 7.00

SACK, Sick. [Bertus Aafjes]. Warenhuis wankelt. Amsterdam, De Woedende Wesp, 1946. Or. omslag. 38 p. Ills. De opbrengst van dit boekje is bestemd voor een fonds voor bijzondere noden. Oplage 1000 exx. xK 2421 Euro 13.50

SALOMONS, Annie. De ongerepte droom. Verzen. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1950. Gebonden. 84 p. T.g.v. den vijf en zestigsten verjaardag van de dichteres in juni 1950. Genummerd 14/350. xK 4799 Euro 16.00

SALOMONSON, Herman. Recrutenschool en andere gevangenisverzen. Met een inleiding van A.K.C. de Brauw. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 84 p. - xM 0042 Euro 9.00

SANDERS, Cees. In de luwte van eros. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1987. Ingenaaid. 64 p. Mooi exemplaar. xW 0336 Euro 5.00

SANDERS, Cees. Waaien op het dek. Amsterdam, G.A. Van Oorschot, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 54 p. - xW 8695 Euro 6.00

SANDERS, Georgine. Het onvoltooid bestaan. Amsterdam, Em. Querido, 1990. 1e druk. Paperback. 56 p. - xH 7616 Euro 7.00

SCHAAF, Nine van der. Poezie. Voorschoten, C.A. Mees, 1919. 1e druk. Oorspr. gemarmerd omslag. 78 p. onafgesneden. - xB 0387 Euro 18.00

SCHAGEN, J.C. van. 44 reflexen. Domburgse Cahiers No. VIa Mei 1965. Domburg, In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3752 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Domburgse Cahiers No. I October 1963. Domburg, In eigen beheer, 1963. Oorspr. omslag. N.p. Gesigneerd door auteur. xB 3759 Euro 16.00

SCHAGEN, J.C. van. Domburgse Cahiers No. III Mei 1964. Domburg, In eigen beheer, 1964. Oorspr. omslag. N.p. Gesigneerd door auteur. xB 3760 Euro 15.00

SCHAGEN, J.C. van. Domburgse Cahiers No. V, 1 maart 1965. In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. Geniet. 64 p. Met bijlagen. xB 3494 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Domburgse Cahiers No. Xa, 1 april 1966. In eigen beheer, 1966. Oorspr. omslag. Geniet. 77 p. - xB 3493 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Domburgse Cahiers no XXI. Murmureersels in de muizenval. Rancuneuze rimram 1968-1971. Kortgene, Opus 2, 1971. 1e druk. Oorpr. omslag. N.p. - xK 6426 Euro 11.50

SCHAGEN, J.C. van. Klein vlooientheater. Domburgse Cahiers No. XVI November 1970. Domburg, In eigen beheer, 1970. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3756 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Kleine dierentuin. Domburgse Cahiers No. XIX April 1971. Domburg, In eigen beheer, 1971. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3762 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Kleine doedelzak. 101 nieuwe reflexen. Domburgse Cahiers no. XII September 1967. Domburg, In eigen beheer, 1967. Oorspr. omslag. N.p. - xB 5911 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Laatste vaart. Domburgse Cahiers No. VII October 1965. Domburg, In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3753 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Litanie. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1943. Ingenaaid. 14 p. Van deze Litanie verscheen in 1928 een eerste uitgave bij De Gemeenschap te Utrecht. xH 4752 Euro 7.00

SCHAGEN, J.C. van. Met een vinger. Domburgse Cahiers No. XIV November 1970. Domburg, In eigen beheer, 1970. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3755 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Narrenwijsheid. Amsterdam, Em. Querido, 1968. 5e druk. Pocket. 62 p. Omslag Ary Langbroek. De Boekvink. - xM 7856 Euro 7.00

SCHAGEN, J.C. van. Nieuwe Miniaturen 162 Reflexen. Domburgse Cahiers No. II April 1964. Domburg, In eigen beheer, 1964. Oorspr. omslag. N.p. Gesigneerd door auteur. xB 3761 Euro 15.00

SCHAGEN, J.C. van. Present. Domburg, In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. N.p. - xB 5912 Euro 9.00

SCHAGEN, J.C. van. Schaduwen. Domburgse Cahiers No. VIII October 1965. Domburg, In eigen beheer, 1965. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3764 Euro 12.00

SCHAGEN, J.C. van. Tactielen. Milieu hygiene 86 Hekels. Domburgse Cahiers No. XV November 1970. Domburg, In eigen beheer, 1970. Oorspr. omslag. N.p. - xB 3757 Euro 10.00

SCHAGEN, J.C. van. Tekens. Domburgse Cahiers No. XX, september 1971. In eigen beheer, 1971. Oorspr. omslag. Geniet. 53 p. - xB 6079 Euro 9.00

SCHALK, Henriette van der. Vroegste sonnetten. Naar het handschrift uitgegeven door Garmt Stuiveling. Henriette Roland Holst Stichting, 1962. Gebonden in marmerpapier. 32 p. Genummerd 278/300 exx. Gezet uit de Spectrum, gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xH 8818 Euro 16.00

SCHALK, Henriette van der. Vroegste sonnetten. Naar het handschrift uitgegeven door Garmt Stuiveling. Henriette Roland Holst Stichting, 1962. Gebonden in marmerpapier. 32 p. Gesigneerd door de tekstverzorger [Garmt Stuiveling] Een van de dertig ongenummerde exemplaren. Gezet uit de Spectrum, gedrukt door Joh. Enschede en Zonen. xK 6127 Euro 18.00

SCHEEPERS, G.J. Dierengeluiden en menselijk stembereik. Amsterdamse Grafische School, 1954. Ingenaaid. 34 p. Vignet van Maarten de Jong. De versjes in deze bundel zijn overgedrukt uit het weekblad Graficus. xM 0046 Euro 8.00

SCHEEPMAKER, H.J. Het gedenken. Amsterdam, Contact, 1945. 2e druk. Gebonden. 52 p. Naam op schutblad. xK 8338 Euro 8.00

SCHEEPMAKER, N. Hopper's Holland. Amsterdam, Thomas Rap, 1973. Paperback. 64 p. - xM 1085 Euro 5.00

SCHEEPMAKER, Nico. De kip van Egypte. Amsterdam, U.M. Holland, 1957. Ingenaaid. 40 p. De Windroos XLV. xM 7589 Euro 9.00

SCHEEPMAKER, Nico / Aart van Zoest. Zondags dichters. Zondagskinderen van de poezie. Samengesteld door ... Vroom & Dreesmann, 1981. Paperback. 190 p. - xH 3151 Euro 7.00

SCHENDEL, Arthur van. De Nederlanden, een gedicht. Amsterdam, Meulenhoff, 1945. 1e druk. Gebonden S.O. 58 p. Ex libris R.J.A. te Rijdt. xW 4020 Euro 9.00

SCHENK, M.G. en J.B.Th. Spaan (ed.). Wie wil hooren een goed nieuw lied? Balladen en romancen over allerlei blijde en droeve zaken uit verleden en heden. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1946. Gebonden. 111 p. Dwergen-reeks. Verzorgd door S.H. de Roos, die eveneens de band ontwierp. xK 4503 Euro 16.00

SCHIERBEEK, Bert. De blinde zwemmers. L.J.C. Boucher 's-Gravenhage 1955. Gebonden oblong n.p. Ills. Folemprise 15. Met 47 gravures waarvan 16 in drie kleuren van Jean-Paul Vroom. xB 1673 Euro 15.00

SCHIERBEEK, Bert. Een grote dorst. Een kettingreactie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1968. 1e druk. Ingenaaid. 219 p. Ills. LRP 261. - xH 2301 Euro 10.00

SCHIERBEEK, Bert. Een grote dorst. Een kettingreactie. Amsterdam, De Bezige Bij, 1986. 3e druk. Ingenaaid. 219 p. Omslag en illustraties Sipke Huismans xB 9908 Euro 9.00

SCHIERBEEK, Bert. Weerwerk. 't platteland. Amsterdam, De Bezige Bij, 1980. 2e druk. Paperback. 146 p. - xM 8025 Euro 8.00

SCHILLING, Peter. Liederlijke liederen. Amsterdam, De Beuk, 1989. Oorspr. omslag. 42 p. - xB 3548 Euro 7.50

SCHIPPERS, K. Sonatines door het open raam. Gedichten bij partituren van Clementi, Kuhlau en Lichner. Amsterdam, Em. Querido, 1972. 1e druk. Paperback. 80 p. - xA 0610 Euro 11.50

SCHLUTER, Jacqueline. Kruimels in bed. De Beuk Amsterdam 1973. Oorspr. omslag z.p illustraties Wim Wanders Kersten. Tekst gereproduceerd naar het handschrift van de dichteres. Oplaag 400 exx. Gesigneerde opdracht van de schrijfster. xL 5335 Euro 8.00

SCHMIDT, Annie M.G. Tot hier toe. Gedichten en liedjes voor toneel, radio en televisie 1938-1985. Amsterdam, Em. Querido, 1992. 8e druk. Paperback. 640 p. - xK 3542 Euro 16.00

SCHMIDT, Annie M.G. Zeur niet! Nijgh & Van Ditmar Amsterdam 2007. Gebonden 670 p. + DVD. Pluche-serie. Bijgesloten DVD met VPRO-uitzending 14 december 1962. xB 2051 Euro 30.00

SCHMIDT-DEGENER, F. 55 variaties op een bekend thema. Amsterdam, 1937. Ingenaaid. 129 p. Als manuscript gedrukt. xK 6738 Euro 18.00

SCHMIDT-DEGENER, F. De poort van Ishtar. 55 variaties op een bekend thema. Silvedene, tien suites voor viool en woord. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1945. Gebonden. 418 p. Met portret. [bibliotheekstempeltje]. Goed exemplaar. xL 4519 Euro 10.00

SCHOLTEN, Patty. Traliedieren. Atlas Amsterdam/Antwerpen 1999. Oorspr. omslag 103 p. Bevat de bundels Het dagjesdier en Ongekuste kikkers. xB 0089 Euro 9.00

SCHOOLMEESTER. Gedichten van den Schoolmeester. Een keuze met zeven oorspronkelijke illustraties. Verzameld door Jaap Romijn. Amsterdam, De Bezige Bij, 1954. Gebonden. 63 p. Robijnenboekjes nr 4. xL 6948 Euro 8.00

SCHOUTEN, Rob. Carabas ontvluchten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. Ingenaaid. 60 p. - xW 4021 Euro 7.00

SCHOUTEN, Rob en Rogi Wieg. De 100 beste gedichten van deze eeuw. Een soevereine bloemlezing. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1994. Gebonden. 130 p. - xB 0873 Euro 8.00

SCHREUDER, Max. Ik mis de dingen die je zou zeggen op normale dagen. Amsterdam, 1970. Oorspr. omslag. N.p. Exposities van gouaches en aquarellen te Amsterdam en Majorka. Met opdracht en gesigneerd door de auteur. xB 1329 Euro 8.00

SCHREURS, Jacques. Nis en Nimbus. Verzen van zaligen en heiligen. Verlucht door Charles Eyck, Joep Nicolas, Otto van Rees en Lambert Simon. Utrecht, De Gemeenschap, 1933. Gebonden. 67 p. - xK 9704 Euro 14.00

SCHREURS, Jacques. Odyssee van het kind Margreet. Utrecht/Brussel, Het Spectrum, 1946. Gebonden. 62 p. Illustraties Aart van Ewijk. - xK 9813 Euro 9.00

SCHRODER, Louis. Hoog zomer. Amsterdam, Loeb & Van der Velde, 1980. Gebonden S.O. 60 p. stofomslag beschadigd xW 4022 Euro 7.00

SCHUCHART, Max. Sprekend mijzelf. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 44 p. De Ceder no 5. - xW 7976 Euro 6.00

SCHUDDEBOOM, P.H. Dutch Co. Schuddeboom. Eindhoven, Opwenteling, 1966. Oorspr. omslag. [44] p. Onze dichters nr. 17. xB 3089 Euro 10.00

SCHULTE NORDHOLT, J.W. De dichter en het land. Haarlem/Antwerpen, J.H. Gottmer, 1960. Or. omslag. 48 p. Vierluik. xK 3167 Euro 6.50

SCHULTE, NORDHOLT, J.W. Levend landschap. Amsterdam, Holland, 1952. 2e druk. Ingenaaid. 45p. Omslagontwerp Roel Knobbe. xR 1629 Euro 7.50

SCHURER, Fedde. Fen twa wallen. Fersen. Brandenburgh & Co., Snits, 1940. Oorspr. omslag 96 p. - xR 1350 Euro 10.00

SCHURER, Fedde. Fersen. Snits, Brandenburgh, Ingenaaid. 96 p. [Roestvlekjes]. xL 2449 Euro 10.00

SCHURER, Fedde. Simson. Amsterdam, De Bezige Bij, 1945. Ingenaaid. 90 p. - xH 5937 Euro 8.00

SCHURMANN, Jules. De eenzame weg. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1916. Ingenaaid. 76 p. Onafgesneden. - xB 5872 Euro 12.00

SCHUUR, Koos. Herfst Hoos en Hagel. Amsterdam, De Bezige Bij, 1946. Oorspr. omslag. 84 p. Onafgesneden. Herfst Hoos en Hagel bevat gedichten, geschreven tusschen 1930 en 1945, waarin opgenomen de tijdens de bezetting gepubliceerde bundels Winterverhaal, Novemberland, De Zeven Vloeken en Regenherberg en werd in April 1946 uitgegeven als vierde deel van de reeks Persicoop. Genummerd 311/525 exx. xR 1872 Euro 25.00

SCHUUR, Koos. Herfst, Hoos en Hagel, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1947. 2e druk. Gebonden. 96 p. [Rug iets beschadigd aan bovenkant]. xM 5595 Euro 9.00

SCHUUR, Koos. Waar het was. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1980. 1e druk. Paperback. 42 p. BBPoezie xK 6420 Euro 8.00

SCHWENCKE, Johan. Het gouden getij. Leiden, A.W. Sijthoff, z.j. Ingenaaid. 75 p. - xK 0120 Euro 13.50

SLAUERHOFF, J. Een eerlijk zeemansgraf. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1954. 4e druk. Or. omslag. 57 p. - xK 4560 Euro 9.00

SLAUERHOFF, J. Een eerlijk zeemansgraf. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1941. 3e druk. Gebonden 55 p. - xR 0047 Euro 9.00

SLAUERHOFF, J. Verzamelde gedichten. Twee delen. Nijgh & Van Ditmar, 's-Gravenhage/Rotterdam, 1963. 7e druk Gebonden 917 p. - xB 8685 Euro 45.00

SLAUERHOFF, J. Verzamelde gedichten. Twee delen in cassette. Nijgh & Van Ditmar, 's-Gravenhage/Rotterdam, 1963. 7e druk Gebonden 917 p. Op schutblad van eerste deel een aantal namen geschreven. Mooie set in lichtgroen linnen met vignet. xB 7439 Euro 50.00

SLUYTER, Willem. Bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door Martien Beversluis. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Oorspr. omslag. 32 p. Libellen-Serie 294. xH 5513 Euro 7.00

SMET, Prosper de. Aan de voet van 't Gravensteen. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1958. Or. omslag. 28 p. De Boekvink. - xL 0961 Euro 7.00

SMEYERS, Jos. In de avond een hoorn. Gedichten. Leuven, Uitgeverij P., 2007. Oorspr. omslag. 37 p. Ills. - xB 4085 Euro 10.00

SMIT, Gabriel. De psalmen. Utrecht, Het Spectrum, 1952. Gebonden S.O. 392 p. Gesigneerd door auteur. Genummerd 861/1000. xW 6950 Euro 22.50

SMIT, Gabriel. Evenbeeld. Baarn, Amboboeken, 1981. Ingenaaid 62 p. - xM 0045 Euro 7.00

SMIT, Gabriel. Geboorte. Utrecht, Het Spectrum, 1952. Ingenaaid. 60 p. - xK 7263 Euro 7.50

SMIT, Gabriel. Ik geloof. Gedichten. Utrecht, Het Spectrum, 1959. Ingenaaid. 89 p. - xH 3237 Euro 7.00

SMIT, Gabriel. Met de dichters door de natuur. Bussum, Ons Leekenspel, z.j. Geniet. 16 p. De Bonte Rei nr. I. xB 3853 Euro 8.00

SMIT, Gabriel. Requiem in memoriam matris. Maastricht, A.A.M. Stols, 1932. Oorspr. omslag. 22 p. Teekeningen van Henri Jonas. Gezet uit de letter 'Bembo'. xL 7584 Euro 12.00

SMIT, Gabriel. Sonnetten. Amsterdam, Marnix Pers, 1944. Gebonden. 19 p. De Jong 763. Oplage 250 exx. xM 0124 Euro 11.50

SMIT, Gabriel. Spiegelbeeld. Utrecht, Het Spectrum, 1946. Gebonden. 82 p. De bundel 'Spiegelbeeld' werd door den dichter samengesteld uit verzen, geschreven in de jaren 1933-1941. xK 9806 Euro 12.50

SMIT, Gabriel. Ternauwernood. Utrecht/Brussel, Het spectrum, 1951. 2e druk. Ingenaaid. 83 p. - xH 4324 Euro 11.50

SMIT, Gabriel. Weerklank. Maastricht, Leiter-Nypels, 1932. Gebonden. 60 p. - xK 8174 Euro 11.50

SMIT, Gabriel. Weerlicht. Baarn, Amboboeken, 1976. Ingenaaid 63 p. - xR 4323 Euro 7.00

SMIT, Gabriel. XL Psalmen. Utrecht, Het Spectrum, z.j. Gebonden. 94 p. Band verkleurd. xA 0487 Euro 9.00

SMIT, W.A.P. Feesten van 't jaar en andere gedichten. Samengesteld en ingeleid door Hans Werkman. Kampen, J.H. Kok, 1991. Paperback. 85 p. Met 3 foto's. Feesten van 't jaar, Smits debuut uit 1927 en aangevuld met een bloemlezing uit latere poezie. xM 0148 Euro 7.50

SMIT, W.A.P. Masscheroen 1941. Deventer, W. van Hoeve, z.j. Ingenaaid. N.p. Omslag Herman Janssen. xM 3790 Euro 7.00

SMULDERS, Willem. Canntica Graduum. Verzen. Inleiding Anton van Duinkerken. Brakkenstein/Nijmegen, St. Joseph, 1935. Ingenaaid. 120 p. Laatste bladzijden en achterzijde omslag enkele kleine perforaties. xL 3010 Euro 10.00

SNIJDER, H.G.S. Episoden. Sonnetten. Amsterdam, Mondeel, 1980. 1e druk. Gebonden. 52 p. Met briefje: Hierbij dan het beloofde exemplaar van de bundel van mijn Vader die in april verscheen. enz. Juut. xH 4326 Euro 11.50

SNIJDER, H.G.S. Magisch strand. In eigen beheer, 1990. Oorspr. omslag. 20 p. Aan mijn vrienden December 1990. Met opdracht: Met mijn beste wensen voor Goede Kerstdagen en Voorspoedig 1991 [Gesigneerd] H.G.S. Snijder 12 dec 1990. xL 9089 Euro 10.00

SNIJDER, H.G.S. Magisch strand. Z.p. In eigen beheer, 1990. Geniet. 18 p. Met opdracht van de auteur en gesigneerd. [vlekje op omslag]. xB 4904 Euro 7.50

SNOEK, Paul. Hercules. Gedichten. A. Manteau, Brussel/Antwerpen, 1960. Oorspr. omslag 43 p. - xR 3768 Euro 25.00

SNOEK, Paul. Reptielen & amfibieen. De Bezige Bij Amsterdam 1957. Oorspr. omslag 71 p. [Literaire Pocket 8]. xL 2373 Euro 9.00

SNOEK, Paul. Schildersverdriet. Manteau Antwerpen 1983. 2e druk Oorspr. omslag 45 p. - xL 5472 Euro 15.00

SOBRY, Paul / A.J.D. van Oosten / Jan H. Eekhout. Moderne Vlaamsche religieuze lyriek. Bijeengebracht door... Lochem, De Tijdstroom, z.j. Gebonden onafgesneden 335 p. - xK 4318 Euro 15.00

SOEROTO, Noto. Fluisteringen van den Avondwind. Amsterdam, S.L. van Looy, 1917. Oorspr. omslag. 68 p. Met portret. [bibliotheekstempeltje]. xL 6669 Euro 9.00

SOLVANGER, Erik. Eenvoudig schedellichten. Uitgeverij 521 Amsterdam 2004. Gebonden 47 p. De Sandwichs-reeks nr. 7. Onder redactie van Gerrit Komrij. xB 3338 Euro 9.00

SOTEMANN, Guus. De muze en het heelal. Een verzameling gedichten, handelende over licht en duister, over aarde, zon, maan en sterren, over ruimtevaart, een primula en een citroen. Amsterdam, 1959. Oorspr. omslag. 70 p. Ills. Boekenweek 1959. xB 8203 Euro 7.00

SOUDIJN, Karel. Op reis. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1973. 1e druk. Gebonden S.O. 48 p. - xW 4025 Euro 7.50

SPEEKAERT, Albert. Heemvaart. Antwerpen, De Brug, 1948. Or. omslag. 24 p. Illustraties: Marino de Vos. Mens en Muze no 4. Genummerd 211/250 exx. xL 1948 Euro 8.00

SPEENHOFF, J.H. Drie jonge schilders in een vrachtauto, of een reisje door de Nederlandsche beemden. Bigot en van Rossum Amsterdam z.j. Gebonden 72 p. De Uilenreeks no. 41 xK 6626 Euro 12.00

SPITZ, R.J. Uit Hooft's Lyriek. Bloemlezing gekozen, ingeleid en van aanteekeningen voorzien door.... Apeldoorn, Uitg. Mij. De Zonnebloem, 1917. Gebonden. 43 p. Zonnebloemboekjes nr 6. xM 5260 Euro 6.00

STAKENBURG, Joan Th. Verre Orfeus. L.J.C. Boucher, 1966. Ingenaaid. 66 p. Oplage 500 exx. xH 4355 Euro 11.50

STALPART VAN DER WIELEN, Joannes. Een bloemlezing uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door G. Kamphuis. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 32 p. Libellen-Serie nr. 222. xL 1148 Euro 6.50

STEEN, Eric van der. Cadans. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1940. 1e druk. Gebonden. 38 p. Oplage 300 exx. Helikon 9. Tiende jaargang nov. 1940. Omslag Piet Worm. xW 3286 Euro 10.00

STEEN, Eric van der. Controversen. Santpoort, C.A. Mees, 1938. Ingenaaid. 72 p. roestvlekjes xM 0109 Euro 8.00

STEEN, Eric van der. (= Dick Zijlstra). Gemengde berichten. Gedichten 1932-1958. Amsterdam, Em. Querido, 1976. Paperback. 204 p. - xK 2576 Euro 11.50

STEEN, Eric van der/ Max Schuchart. Vice Versa. Sonnetten. Amsterdam, C.V. Uitgeverij v.h. de Boer jr., 1946. Ingenaaid. 52 p. - xW 3383 Euro 9.00

STEEN, Paul van der. Van gelijke duisternis. Gedichten. Amsterdam, In de Knipscheer, 1996. Paperback. 142 p. - xB 3344 Euro 8.50

STEEN, Peter van. Bijna niet uit te spreken... Christiaan Heeneman, Amsterdam, 1969. Oorspr omslag Ills. [12 p.]. voorwoord Victor E. van Vriesland xB 7306 Euro 20.00

STEEN, Peter van. De rug tegen de muur. Gedichten. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1961. Oorspr. omslag 47 p. De Boekvink xR 0863 Euro 7.00

STENEKER, H. Uit eigen bron. Gedichten. Z.p. z.j. Oorspr. omslag. 30 p. - xB 2680 Euro 10.00

STIP, C. De Peperbek en andere beesten. Met beestachtige cartoons van Ton Hoogendoorn. L.J.C. Boucher, Den Haag, z.j. Oorspr. omslag Ills. n.p. - xB 7704 Euro 9.00

STIP, C. Dieuwertje Diekema. Een lied in dertig verzen waar geen woord spaansch bij is. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher, 1945. Gebonden. 18 p. - xK 7095 Euro 8.00

STIP, C. Dieuwertje Diekema. Een lied in dertig verzen waar geen woord spaansch bij is. Bedacht door Kees Stip en geknipt door Tom van Weerden. Amsterdam, Bert Bakker, 1983. Gebonden S.O. 63 p. Ills. - xK 7119 Euro 9.00

STIP, Kees. Ballade van de honderd vrijers. Met illustraties van C.J. Kelfkens. L.J.C. Boucher, 's-Gravenhage, [1951]. Oorspr. omslag 24 p. Gedrukt bij Joh. Enschede & Zonen o.l.v. J. van Krimpen. xB 7295 Euro 10.00

STIP, Kees. Vijf variaties op een misverstand. Dat is de droevige geschiedenis van Pyramus en Thisbe behandeld in de trant van enige Nederlandse dichters. 's-Gravenhage, L.J.C. Boucher, 1950. Gebonden oblong 83 p. in de trant van Speenhoff, Jan Prins, Nijhoff, Gorter en Vondel. xK 7469 Euro 8.00

STRAATEN, A. van der. Beestachtig. Kortgene, Opus 2, 1975. Oorspr. omslag. 16 p. - xB 3090 Euro 7.00

STRATEN, Hans van. Herfst in Holland, gedichten. Leiden, Leidsche Uitg. Mij., 1946. Ingenaaid. N.p. Oplage 500 exx. xL 1390 Euro 8.00

STREEPJES, Igor. Alpenland. Menig vers tegen de wintersport. C.J. Aarts Amsterdam 1977. Geniet Ills. 20 p. Amsterdamse Cahiers 045. oplage 1000 exx. xK 6361 Euro 5.00

STREEPJES, Igor. Weer een gezicht dat met de billen vloekt. Amsterdam, C.J. Aarts, 1974. Geniet. 28 p. Oplage 500 exx. xM 5552 Euro 6.00

STUIVELING, Garmt. Bij Nederlands bevrijding. 's-Graveland, G.W. Breugehel [1945] ingenaaid. 16 p. [Gedichten. Met houtgravure van Th. Giesen]. De Jong 791. Gesigneerd door de auteur en genummerd 23/900 exx. xH 4589 Euro 16.00

STUIVELING, Garmt. Bij Vondel's feest. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1937. Ingenaaid. 30 p. Oplage 620 exx. xW 3393 Euro 7.00

STUIVELING, Garmt. De muze en Europa. Bijeengebracht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1963. Or. omslag. 95 p. Boekenweek-uitgave. Omslag en tekeningen Lotte Rutting. xK 3125 Euro 7.00

STUIVELING, Garmt. Eindstand. Hasselt, Heideland, 1967. Pocket. 78 p. Poetisch erfdeel der Nederlanden 60. Gesigneerd door de auteur. xH 4353 Euro 7.00

STUIVELING, Garmt. Elementen. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1949. 3e druk. Gebonden. 104 p. - xB 3660 Euro 9.00

STUIVELING, Garmt. Elementen. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1936. 2e druk. Gebonden S.O. 104 p. - xR 4324 Euro 9.00

STUTVOET, Cor. Bij nader inzien. 50 Gedichten. Eemnes, In de Fazantenhof, 1981. Ingenaaid. 44 p. Fazantenhof 3. Gesigneerd door de auteur. xH 6656 Euro 10.00

SUCHTELEN, Nico van. Verzen. Dramatisch, episch, lyrisch. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 208 p. - xR 1204 Euro 7.00

SWAAK, Albert. Zwartboek. Ulvenhout, Pen en Burijn., 1980. Gebonden. 24 p. Haneboek 6. Gesigneerd. Ills. Albert Swaak. 31 / 200 xW 3385 Euro 10.00

SWANBORN, Peter. Tot de dood op zee. Amsterdam, Editions Richard, 1998. Gebonden. 42 p. Op muziek gezet door Rita Knuistingh Neven. De tekst werd in lood gezet uit de Lutetia en gedrukt door Rob Cox. Gesigneerd en genummerd 397/500 exx. xH 8715 Euro 17.50

SWARTH, Helene. Beeldjes uit vrouwenleven. La Riviere & Voorhoeve, Zwolle, [1938]. Gebonden 96 p. - xR 3440 Euro 35.00

SWARTH, Helene. Les Printanieres. Arnhem, J. Minkman, [1881]. Oorspr. omslag. 270 p. - xL 9324 Euro 30.00

SWARTH, Helene. Morgenrood. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1929. Gebonden. 140 p. WB 544. - xW 4030 Euro 9.00

SWARTH, Helene. Nieuwe verzen. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, 1920. Gebonden. 160 p. - xW 0117 Euro 11.50

SWARTH, Helene. Nieuwe verzen. Amsterdam, Van Kampen & Zoon, [1906]. Gebonden. 304 p. - xR 3437 Euro 20.00

SWARTH, Helene. Premières Poésies. P.N. van Kampen & Zoon, Amsterdam, [1900]. Gebonden 272 p. Bevat: Fleurs du Rêve, Printanières, Feuilles mortes. xR 3441 Euro 14.00

SWARTH, Helene. Sterven. Overgedrukt uit “De Nieuwe Gids” Aflevering IX, September 1921. 3 p. - xB 4614 Euro 6.00

SWARTH, Helene. Verzen. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, [1915]. Gebonden. 124 p. + adv. - xM 7057 Euro 7.00

TAUNAY, Joh. Een keur van verzen. Den Haag, 1928. Geniet. 15 p. Roestvlekjes. xK 6256 Euro 10.00

TEISTER, Alain. Zenuwen, dame? (Van goeden huize, en kwaden). Amsterdam, De Bezige Bij, 1977. Paperback. 60 p. BBPoezie xK 3140 Euro 6.00

TENGNAGEL, Mattheus Gansneb. Alle werken waarin opgenomen de paskwillen die ten onrechte aan Tengnagel toegeschreven zijn. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door J.J. Oversteegen. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1969. Gebonden S.O. 635 p. - xH 0433 Euro 30.00

TERGAST, Nes. Deliria. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij 1951. Ingenaaid. 83 p. Eerste deel Ultimatumreeks. Genummerd 449/500. xH 2716 Euro 12.00

TESTAS, P.H. Zeven Zede-Printen in Constantyn Huygens' trant. Penteekeningen voor vienden en bekenden. Niet in den Handel. Haarlem, J.L.E.I. Kleynenberg [1902]. Oorspr. omslag 14 p. Zeven gedichten: Een advocaet, een commies, een dagbladschrijver, een doctor-medicyn, een maeckelaer in acties etc., een minister, een notaris. xB 3226 Euro 35.00

TEX, E. den. Schipbreuk. Bayard Pers, 1945. Or. omslag. 29 p. Beperkte oplage. xK 9424 Euro 7.00

THEODORAKIS, Mikis. Poesiealbum. Berlin, Neues Leben, 1967. Geniet. 32 p. Sonderheft mit Noten. Armeebefehl nr 13. xM 7894 Euro 7.00

THEWISSEN, Charles. (verz.). Een en zestig dichters en de stad Maastricht. Maastricht, 1959. Oorspr. omslag. 80 p. Ills. Niet in de handel, maar werd uitsluitend gedrukt voor Zeepfabriek Hustinx N.V. Maastricht die dit Maastrichts Pantheon van Vaderlandse dichters met de beste wensen aanbiedt aan haar vrienden, Maastricht 1 januari 1959. Gesigneerd. xB 1693 Euro 10.00

TIENHOVEN, H.J. van. Kristalkijken. Amsterdam, U.M. Holland, 1950. Ingenaaid 52 p. De Windroos VI. xB 2959 Euro 7.00

TIMMER, Charles B. Beeld in spiegel. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. Ingenaaid. 118 p. - xK 8974 Euro 7.00

TIMMER, Charles B. Beeld in spiegel. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. Gebonden S.O. 119 p. - xW 3281 Euro 9.00

TIMMER, Charles B. Gestalten en seizoenen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1945. Ingenaaid. 55 p. - xW 9422 Euro 8.00

TONGELE, Mark van. Met de plezierboot mee. Gedichten. Atlas, Amsterdam/Antwerpen, 2007. Oorspr. omslag 60 p. - xR 1093 Euro 7.50

TOONDER, Jan Gerhard. De krekel in de herfst. Gedichten. De Bezige Bij, Amsterdam, 1991. Oorspr. omslag. 37 p. - xB 7456 Euro 8.00

[TOONDER] XAVERIUS, Querulijn. Markies de Canteclaer van Barneveldt. Hanezang. Poemen. Bijeengelezen door Marten Toonder. Amsterdam, De Bezige Bij, 1987. Ingenaaid. 45 p. - xH 4465 Euro 10.00

[TOONDER] XAVERIUS, Querulijn. Markies de Canteclaer van Barneveldt. Vleugeljaren. Poemen. Bezorgd door Marten Toonder. Amsterdam, De Bezige Bij, 1989. Ingenaaid. 31 p. . xH 4462 Euro 10.00

TOORN, Willem van. Kijkdoos. Amsterdam, Querido, 1962. 1e druk. Ingenaaid. 36 p. - xA 0504 Euro 8.00

TOORN, Willem van / L. Wynia en H. Svobodova. Dichter en landschap. Baarn, Kasteel Groeneveld, 1989. Oorspr. omslag. 56 p Ills. Tentoonstelling 1 mei tot 23 oktober 1989. xB 6013 Euro 8.00

TOTIUS. [= Jacob Daniel du Toit]. Bij die Monument. Verse. Met 'n voorrede van President Steyn Potchefstroom, Transvaal Boek Stoor, 1908. Derde duisend. Oorspr. omslag 40 p. Uitgegee ten voordele van die Nasionale Vroue Monument xR 4249 Euro 20.00

TOTIUS. [= Jacob Daniel du Toit]. Verse van Potgieter's trek. Potchefstroom, A.H. Koomans, [1909]. Ingenaaid. 40 p. [= Jacob Daniel du Toit]. Omslag vernieuwd met behoud van oorspronkelijke voorkant. Roestvlekjes. xB 4387 Euro 15.00

TOURNIER, Luc. Doffe orewoed. Amsterdam, Meulenhoff, 1948. Ingenaaid. 64 p. De Ceder 18. - xK 6183 Euro 9.00

TROELSTRA, P.J. Troelstra als Fries dichter. Verzen en liederen vertaald en toegelicht door J.B. Schepers. Amsterdam, Ontwikkeling, 1925. Gebonden 192 p. - xK 0745 Euro 13.00

TROELSTRA, P.J. Troelstra als Fries dichter. Verzen en liederen vertaald en toegelicht door J.B. Schepers. Amsterdam, Ontwikkeling, 1925. Ingenaaid Onopengesneden 192 p. - xP 0204 Euro 11.50

TROOST, A.F. Ongehoord geheim. Zoetermeer, Boekencentrum, 1992. Paperback. 48 p. - xH 1293 Euro 7.00

TUINMAN, Vrouwkje en Ingmar Heytze. (ed.). Seks de daad in 69 gedichten. Amsterdam, Uitg. 521. Paperback. 2001. Paperback. 93 p. - xK 7858 Euro 7.50

TYTGAT, Oscar. Gedichten. Maastricht, z.j. Ingenaaid. 50 p. Oplage 100 exx. [bibliotheekstempeltje]. xL 6308 Euro 10.00

UMMELS, Thom. Tomeloze tijd. Gedichten. De Horizon Hoorn 2002. Oorspr. omslag 48 p. - xB 3188 Euro 6.00

UYLDERT, Maurits. De glazen bol. Santpoort, C.A. Mees, 1926. Gebonden perkament. 54 p. Op geschept Van Gelderpapier. Genummerd 19/200 exx. xW 4410 Euro 56.00

UYLDERT, Maurits. Voorspel van vrede. Een allegorie. Amsterdam, C.V. Allert de Lange, 1945. Or. omslag. 14 p. - xL 2877 Euro 8.00

VALCKENAERE, Julien de. Steentjes des aanstoots. Een bloemlezing uit zijn aforismen. Amsterdam, Em. Querido, 1961. 1e druk. Ingenaaid. 36 p. De Boekvink. Samengesteld en ingeleid door S. Carmiggelt. xW 4648 Euro 7.00

VALKENIER, Frank. Balladeske Liederen. Bussum, Paul Brand, 1947. Oorspr. omslag. 47 p. Guirlande nr. 7. xB 2092 Euro 7.00

VALKENIER, Frank. Blazoen. Tilburg, Henri Bergmans, 1938. Oorspr. omslag. 63 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 4506 Euro 10.00

VALKENIER, Frank. Laus Brabanciae. Verzen. Tilburg, W. Bergmans, 1938. Or. omslag. 38 p. Omslag licht verkleurd. xK 9527 Euro 7.00

VALKENIER, Frank. Taferelen van de menswording onzes Heren. Een cyclus kerstverzen. Boekhandel Triborgh Tilburg 1938. Oorspr. omslag 43 p. Versierd met initialen en een omslagtekening van Luc van Hoek. bibliotheekstempeltje. xL 4410 Euro 9.00

VALKENIER, Frank. Tussentijds. Fragmenten uit het niets. 's-Hertogenbosch, 1978. Oorspr. omslag. N.p. Omslag licht verkleurd. xB 1867 Euro 8.00

VALKHOFF, R.J. Sonnetten met een staart 1940-1945. Bussum, F.G. Kroonder, 1945. Ingenaaid. 28 p. Bayard Pers. xH 5955 Euro 8.00

VALLEIDA, Guus. Guus Vleugel. Fluitles. Amsterdam, U.M. Holland. 1959. 1e druk. Ingenaaid. 40 p. De Windroos LIII. xP 1176 Euro 7.00

VANDELOO, Jos. Woorden met doofstommen. A. Manteau Brussel 1957. Oorspr. omslag 56 p. - xB 2928 Euro 8.00

VASALIS, M. De muze en de dieren. Een bloemlezing van verzen. Bijeengebracht door... Ver. ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1954. Oorspr. omslag. 79 p. Boekenweek-uitgave. Illustraties en typografische verzorging Th. Kurpershoek xK 6336 Euro 7.00

VASALIS, M. Parken en woestijnen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. 41e druk Gebonden S.O. 31 p. - xL 9025 Euro 10.00

VASALIS, M. Parken en woestijnen. Gedichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, z.j. 31e druk Gebonden S.O. 31 p. - xR 3789 Euro 10.00

VASALIS, M. Vergezichten en gezichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1986. 17e druk. Ingenaaid. 69 p. - xB 8159 Euro 8.50

VASALIS, M. Vergezichten en gezichten. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1975. [8e druk]. Ingenaaid. 73 p. - xB 8104 Euro 8.00

VEEN, Martin van. Drie staat tot een. Acht tekeningen van Martin van Veen en acht gedichten van Hans Andreus, Nico Verhoeven en Simon Vinkenoog. Amsterdam, Moussault, 1962. Oorspr. omslag. 53 p. Omslag licht verkleurd. xL 7943 Euro 15.00

VELDE, I. van der. Het eeuwige vuur. Met een inleiding van Henr. Roland Holst-van der Schalk. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1933. Gebonden. 399 p. Ills. - xB 8114 Euro 15.00

VELDE, Marcel van de. Eerstelingetjes. Gedichten uit den Oorlogstijd 1914 - 1981. Zaandam, K. Blees, 1918. 1e druk. Gebonden. 37 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 4539 Euro 12.00

VELDSTER, Roner. Dagnacht. Groningen, 1982. Oorspr. omslag. 103 p. De ziel van Rumke reeks no 1. Genummerd 56/1000 exx. Omslag licht gevlekt. xB 2104 Euro 8.00

VELTMAN, Martin. De Veltman-verzameling. Bezorgd en verantwoord door L.R. Pol. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1996. 1e druk. Gebonden S.O. 385 p. - xK 1675 Euro 16.00

VELTMAN, Martin. Destinaties. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep. 1984. Gebonden S.O. 96 p. oplaag 1500 exx. xB 1210 Euro 9.00

VELTMAN, Martin. Hollandse quintijnen. De Arbeiderspers Amsterdam 1991. Gebonden S.O. 48 p. - xR 1607 Euro 9.00

VELTMAN, Martin. Negentien Villanellen. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep. 1985. Gebonden S.O. 48 p. oplaag 1500 exx. xW 7978 Euro 8.00

VELTMAN, Martin. Spiegelgevecht. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1981. 1e druk. Gebonden S.O. 36 p. Oplage 1500 exx. Mooi exemplaar. xW 3317 Euro 8.00

VELTMAN, Martin. Vijfenzestig gedichten. Een keuze. Samenstelling en verantwoording L.R. Pol. De Arbeiderspers Amsterdam/Antwerpen 1994. Oorspr. omslag 103 p. - xB 1212 Euro 9.00

VERCAMMEN, Jan (ed.). Van twintig dichters. Drongen, Colibrant, 1959. Or. omslag. 94 p. Ver. van Oostvlaamse Letterkundigen. Genummerd 136/300 exx. xK 4994 Euro 10.00

VERHAAR, Theo. Stof bedekt niet. Amsterdam, De Harmonie, 1991. Paperback. 54 p. - xW 3060 Euro 7.00

VERHAEREN, Emile. Die Stunden. Les heures claires, les heures d'apres-midi-, les heures du soir. Uebertragen von Erna Rehwoldt. Leipzig, Insel-verlag, 1912. Gebonden. 77p. - xR 1659 Euro 14.00

VERHAEREN, Emile. Gedichten. Nawoord Martien Beversluis. Hilversum, Boekenvrienden Solidariteit, 1935. Gekartonneerd. 76 p. Portret op omslag geteekend door Willem van Schaik. xB 4302 Euro 12.00

VERHAEREN, Emile. Les Heures d'Apres-Midi. Bruxelles, E. Deman, 1905. Broche. 66 p. Ornements de Theo Van Rysselberhe. xB 5207 Euro 60.00

VERHAGEN, Balthazar. Het schoone leven. Amsterdam, Van Munster, 1937. Or. omslag. 26 p. Op Strathmore Smoothtex papier gedrukt. Genummerd 98/100 exx. omslag licht verkleurd. Binnenwerk goed. xK 9247 Euro 16.00

VERHAGEN, Jan Hendrik. A farewell to arms en andere gedichten. Zaltbommel, Manco Adviesburo, 1991. Gebonden. N.p. - xB 4777 Euro 8.50

VERHOEVEN, Bernard. Karel van de Woestijne. Een karakteristiek en een keur uit zijn gedichten. Het Spectrum Utrecht [1942]. Gebonden onafgesneden 126 p. Genummerd 686/750. Gedrukt op Pannekoek. rug verkleurd en hersteld. xB 4542 Euro 25.00

VERHOEVEN, Bernard. Pax Hominibus. Gedichten. [Utrecht], De Bezige Bij, [1944]. Ingenaaid. 40 p. Quousque tandem no 9. Genummerd 362/500. De Jong 846. xM 3570 Euro 9.00

VERSCHAEVE, Cyriel. Zeesymphonieen. Brugge, Zeemeeuw, 1936. 1e druk. Ingenaaid. 133 p. - xL 1179 Euro 10.00

VERSPOOR, Dolf. Romances van Spanje voorafgegaan door Villancicos. Amsterdam, Meulenhoff, 1981. Or. omslag. 110 p. Tweetalig. xK 8638 Euro 8.00

VERSTEGEN, Peter. De tweede ronde. Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep, 1980. Ingenaaid. N.p. Ills. Bob Tenge. T.g.v. de jaarwisseling 1980/9181. Genummerd 152/250. xM 7694 Euro 8.00

VERSTEGEN, Peter. Je vaart nog als een edelman. Amsterdam, Bert Bakker, 1983. Ingenaaid. 46 p. - xM 3032 Euro 7.00

VERSTEGEN, Peter. Vol van ziel en zelfgevoel. Amsterdam, Bert Bakker, 1988. Paperback. 44 p. - xL 0014 Euro 7.50

VERSTRAETE, Erik. Wij hebben zes ridders voorbij zien gaan. Balladen uit Zuid en Noord, van Guido Gezelle tot Jan Veulemans. Clauwaert, Davidsfonds, 1993. Gebonden S.O. 112 p. Ills. - xH 9125 Euro 11.50

VERTOMMEN, Karel. Uut herten vri. Balladen en zangen. Brugge, Wiek op, 1944. Gebonden. 53 p. Genummerd 086/300 exx. xL 9013 Euro 15.00

VERZETT, Peggy. Prijken die buik. G.A. van Oorschot Amsterdam 2005. 1e druk Ingenaaid 45 p. debuut xB 4808 Euro 9.00

VESSEUR, Theo. Kleine literatuurgeschiedenis in verzen over Nederlandse schrijvers. Amsterdam, Wereldbibliotheek-Ver., 1953. Oorspr. omslag. 48 p. - xH 6338 Euro 6.00

VESSEUR, Theo. Kleine literatuurgeschiedenis in verzen over Nederlandse schrijvers. Amsterdam, Wereldbibliotheek-Ver., 1953. Gebonden. 48 p. Genummerd 104/150 exx. xB 7472 Euro 10.00

VESSEUR, Theo. Zeker misschien. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1990. Or. omslag. 54 p. - xB 0425 Euro 7.00

VESTDIJK, S. Fabels met kleurkrijt. Amsterdam, De Beuk, 1956. Ingenaaid. 20 p. - xM 8071 Euro 9.00

VESTDIJK, S. Het geroofde lam. Teekening van J.M. Prange. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1941. Geniet. 4 p. Orpheus no. 15. xB 2586 Euro 7.00

VESTDIJK, S. Mnemosyne in de bergen. Een episch gedicht in negen zangen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1946. 1e druk. Gebonden. 144 p. - xH 2750 Euro 17.00

VESTDIJK, S. Mnemosyne in de bergen. Een episch gedicht in negen zangen. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1960. 2e druk. Pocket. 151 p. Ooievaar 108. Omslag Herman Berserik. xB 0504 Euro 5.00

VESTDIJK, S. Twaalf gedichten. Maastricht/Brussel, Boosten & Stols, 1933. Oorspr. omslag. 49-64 p. Helikon, maandschrift voor poezie 3e jrg. april 1933 no. 4. xB 0703 Euro 20.00

VESTDIJK, S. Verzen. Em. Querido Amsterdam 1978. 2e druk Oorspr. omslag 48 p. De Boekvink xB 3118 Euro 8.00

VESTDIJK, S. Vrouwendienst. Verzen. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1939. 1e druk. Ingenaaid. 80 p. - xB 1794 Euro 12.00

VESTDIJK, S. Vrouwendienst. Verzen. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1934. Ingenaaid. 80 p. Mist stuk omslag achterkant. [Geen tekstverlies]. xR 1658 Euro 10.00

VETH, Cornelis. Gisteren en vandaag. Amsterdam, Bigot en van Rossum, z.j. Gebonden. N.p. Ills. De Uilenreeks nr. 31. xB 4833 Euro 7.50

VETH, Cornelis. Klappetjes. Met een caricatuur door Jo Spier. 's-Gravenhage, Litteraire Boekwinkel, 1927. Oorspr. omslag. 24 p. - xB 1691 Euro 8.00

VETH, Cornelis. Klappetjes. Met een caricatuur door Jo Spier. Amsterdam, Elsevier, 1931. 2e vermeerderde druk. Oorspr. omslag. 30 p. - xB 1692 Euro 9.00

VETH, Cornelis. Tijdbeeldenstorm. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1956. Gebonden. 40 p. Ills. xM 3031 Euro 6.00

VINKENOOG, Simon. Heren zeventien. Proeve van waarneming. Amsterdam, De Beuk, 1953. 1e druk. Ingenaaid. 42 p. Omslag Lucebert. xA 0481 Euro 16.00

VINKENOOG, Simon. Wondkoorts. U.M. Holland, Amsterdam, 1950. Oorspr. omslag 40 p. De Windroos VIII. xR 3774 Euro 15.00

VISSER, Ab. Millennium. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1951. 2e uitgebreide druk. Ingenaaid. 95 p. Deze tweede druk is uitgebreid met 22 nieuwe gedichten. Het geheel bevat de gedichten 1942 tot 1949. xK 6603 Euro 10.00

VISSER, Peter. Wend. Stichting Kostverloren, 1992. Vouwvel in omslag. Geschreven voor de Stichting Kostverloren bie gelegenhaid van Meertmoand-dialectmoand 1992. De oploage van 100 stoks is mit de haand zet en drokt deur Hein Elferink oet Azzen. Aalmoal taikend deur de dichter. Dit is nummer 51. [Omslag licht verkleurd]. xB 0111 Euro 12.50

VLEK, Hans. Geen volkse god in uw achteruin. Een keuze uit de gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1980. Gebonden S.O. 147 p. QED. xB 9179 Euro 10.00

VLEMMINX, Paul. Land der zuidwandelaars. Verzen. Tilburg, Boekhandel Triborgh, 1938. Ingenaaid. 61 p. Omslag Luc van Hoek. [Omslag vlekje]. xB 3700 Euro 12.00

VLEMMINX, Paul. Ontginningen. Verzen. Asten, Het Venster, 1935. 1e druk. Ingenaaid. 40 p. [bibliotheekstempeltje]. xL 6584 Euro 10.00

VLIET, Eddy van. De binnenplaats. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1987. Paperback. 67 p. - xB 2058 Euro 7.00

VLIET, Eddy van. Jaren na maart, gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1983. Paperback. 54 p. - xM 3209 Euro 7.00

VLIET, Eddy van. Jaren na maart. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1986. 2e druk. Pocket. 62 p. Poeziepocket 8. Nawoord J. Bernlef. Omslag Lucebert. xM 2716 Euro 6.00

VLIET, Eddy van [ed.]. Geen dag zonder liefde. Honderd jaar Nederlandse liefdespoezie uit Noord en Zuid. De Bezige Bij / Poeziecentrum Gent 2001. 9e herziene druk Gebonden 352 p. - xH 7797 Euro 12.00

VOETEN, Bert. Amsterdamsche kwatrijnen. Een cyclus. Amsterdam, De Koperen Olifant, 1945. Ingenaaid. N.p. Genummerd 195/200. Omslag en illustratie Tientje Louw. xK 8999 Euro 9.00

VOETEN, Bert. De Ammonshoorn. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1949. 1e druk. Ingenaaid. 66 p. Roestvlekjes. xK 7527 Euro 8.50

VOETEN, Bert. De blinde passagier. Gedichten. Rijswijk, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 36 p. Helikon, tijdschrift voor poezie: 12e jaargang no. 26 Juni 1946. Oplage 1000 exx. xB 6682 Euro 10.00

VOETEN, Bert. De tijd te lijf en andere gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1961. Pocket. 71 p. LP 64. naam op titelpagina xM 5644 Euro 7.00

VOETEN, Bert. De zon op mijn hand en andere gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1956. 1e druk. Ingenaaid. 35 p. De Litteraire Raat. xW 3309 Euro 8.00

VOETEN, Bert. Een bord bekijken. Amsterdam, De Bezige Bij, 1966. 1e druk. Pocket. 72 p. LP 139. - xM 8026 Euro 7.00

VOETEN, Bert. Gedichten 1938-1992. De Bezige Bij, Amsterdam, 2001. Gebonden 642 p. - xB 6676 Euro 25.00

VOETEN, Bert. Menselijkerwijs, verspreide gedichten. Met het oog op morgen, In memoriam, De zon op mijn hand, Vertaalde gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1958. Ingenaaid. 96 p. LP 15. - xW 8297 Euro 6.00

VOETEN, Bert. Met het oog op morgen. Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij, 1953. 1e druk. Oorspr. omslag. 33 p. - xL 5561 Euro 7.00

VOETEN, Bert. Odysseus' terugkeer. Amsterdam, De Bezige Bij, 1945. 1e druk. Ingenaaid. 48 p. Ills: Tientje Louw. Genummerd 443/525. Periscoop. xH 1156 Euro 9.00

VOETEN, Bert. Suite in december, een lyrische cyclus. Amsterdam, De Bezige Bij, 1948. Ingenaaid onafgesneden 22 p. illustratie en titelvignet Joop Hardy. xW 3416 Euro 11.50

VOETEN, Bert. Twee werelden. Amsterdam, De Bezige Bij, [1947]. 1e druk. Gebonden. 48 p. - xM 3213 Euro 17.00

VOIGT, Andrea. Serveer de makrelen. Gedichten. De Geus, Breda, 2008. Gebonden S.O. 63 p. gesigneerd en gedateerd door de auteur xR 1454 Euro 10.00

VOLLENHOVE, Johannes. Bloemlezing uit zijn gedichten. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Ingenaaid. 31 p. Samengesteld en ingeleid door Martien Beversluis. Libellen-serie 354. xH 3097 Euro 6.00

VONDEL, Ina van. Tussen de kruimels en de vlekken. Gedichten. De Beuk, Amsterdam, 2001. Oorspr. omslag 36 p. - xR 4011 Euro 8.00

VONK, Josephine. Moeder, zeg nou ook eens wat. Amsterdam, Em. Querido, 1979. Paperback. 63 p. - xM 2076 Euro 7.00

VOORDE, Urbain van de. De haard der ziel. Brugge, Excelsior, [1921]. Ingenaaid. 100 p. - xL 1180 Euro 9.00

VOORDE, Urbain van de. Per Umbram Vitae. Santpoort/Antwerpen, C.A. Mees/ De Sikkel, 1929. Ingenaaid. 62 p. Genummerd 17/275 exx. xL 3038 Euro 20.00

VOS, Margot. De dienende maagd. Verzen. Amsterdam, Em. Querido, 1924. 1e druk. Gebonden. 86 p. - xW 6170 Euro 10.00

VOS, Margot. De nieuwe lent. Verzen. Voorwoord C.S. Adama van Scheltema. Amsterdam, Em. Querido, 1923. Gebonden. 78 p. - xW 4033 Euro 10.00

VOS, Marie W. Bloei. Verzen. Amsterdam, Em. Querido, 1927. Gebonden. 54 p. - xW 4037 Euro 10.00

VREE, Paul de. Elegische hymnen. Gedichten. Mechelen, De Bladen voor de Poezie, 1937. Or. omslag. 19 p. De Bladen voor de Poezie 1e jaargang nr. 12. December 1937. xL 3394 Euro 12.00

VREEDE, Mischa de. Met huid en hand. Amsterdam, U.M. Holland, 1959. 2e druk. Ingenaaid. 48 p. - xW 2897 Euro 7.00

VRIES, Hendrik de. Atlantische balladen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1942. 2e druk. Gebonden. 40 p. Van Dijk 417a. xW 5707 Euro 9.00

VRIES, Hendrik de. Atlantische balladen. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1942. 2e druk. Gebonden met stofomslag 40 p. Van Dijk 417a. xB 0377 Euro 10.00

VRIES, Hendrik de. Capricho's en rijmcritieken. Bussum, F.G. Kroonder, 1946. Ingenaaid. 42 p. Bayard Reeks X. xW 4504 Euro 11.50

VRIES, Hendrik de. Een raadsel in de nacht. Een keus uit zijn gedichten. Samengesteld en ingeleid door Jan van der Vegt. Amsterdam/Antwerpen, Meulenhoff/Manteau, 2006. Paperback. 272 p. - xB 9093 Euro 12.00

VRIES, Hendrik de. Gitaarfantasieen. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1955. Oorspr. omslag. 46 p. - xB 1507 Euro 10.00

VRIES, Hendrik de. Iberia. Krans van reisherinneringen. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1964. Gebonden Onafgesneden. 79 p. stofomslag en band matig. xW 8372 Euro 22.50

VRIES, Hendrik de. Liedespoezie. Een verzameling bijeengebracht door... Assen, Born, z.j. [1950]. Gebonden. 128 p. Verlucht door A.J. van der Zee. xK 3268 Euro 8.00

VRIES, Hendrik de. Toovertuin. Romancen, Sproken en Arabesken. Den Haag, A.A.M. Stols, 1948. 2e druk. Gebonden 166 p. - xK 4562 Euro 14.00

VRIES, Hendrik de. Twee ronde van Vers tegen Vers. 's-Gravenhage, D.A. Daamen, 1951. Gebonden. 96 p. - xW 4415 Euro 9.00

VRIES, Hendrik de. Tweede ronde van vers tegen vers. 's Gravenhage, D.A. Daamen, 1951. Gebonden S.O.
96 p. - xB 1523 Euro 8.50

VRIES, Henk de. Vers tegen Vers. 's-Gravenhage, D.A. Daamen's, 1949. Gebonden S.O. 102 p. - xR 1632 Euro 10.00

VRIES, Wim de. Van 8 tot 5. Gedichten. Amsterdam, Van Gennep, 1975. Paperback. 38 p. - xA 0345 Euro 6.00

VRIES, Wim de. Zand, zeep en soda. Rotterdamse Kunststichting, 1973. Paperback. 51 p. Sonde-Reeks. xB 5938 Euro 7.00

VRIESLAND, Victor E. van. Bijbedoelingen. Amsterdam, Querido, 1972. Paperback. 32 p. - xP 0368 Euro 6.00

VRIESLAND, Victor E. van. Drievoudig verweer. Amsterdam, Querido, 1949. Gebonden. 230 p. - xW 7951 Euro 9.00

VRIESLAND, Victor E. van. Klopsignalen. Verzameld en ingeleid door Dirk Kroon. Hasselt, Heideland, 1980. Pocket. 80 p. Poetisch erfdeel der Nederlanden. Vlaamse Pockets 108. xB 2747 Euro 7.00

VRIESLAND, Victor E. van. Spiegel van de Nederlandsche poezie door alle eeuwen. Amsterdam, De Spieghel, 1940. Gebonden. 652 p. - xB 3613 Euro 20.00

VRIESLAND, Victor E. van. Spiegel van de Nederlandse poezie 1100-1900. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1963. 4e druk. Paperback. 972 p. - xK 3670 Euro 7.50

VRIESLAND, Victor E. van. Spiegel van de Nederlandse poezie 1900-1940. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1964. 2e druk. Paperback. 685 p. - xK 3669 Euro 7.50

VRIESLAND, Victor E. van. Spiegel van de Nederlandse Poezie door alle Eeuwen. Deel I: 1100-1900. Deel II: 1900-1940. Deel III: 1940-1955. Amsterdam, J.M. Meulenhoff, 1955. Gebonden. 972 + 685 + 396 p. - xB 3162 Euro 25.00

VRIESLAND, Victor E. van. Spiegel van de Nederlandse poezie, van de Middeleeuwen tot en met de Tachtigers. Amsterdam, Meulenhoff, 1986. 8e druk. Paperback. 972 p. - xH 3356 Euro 9.00

VRIESLAND, Victor E. van. Tegengif. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1959. 1e druk. Ingenaaid. 64 p. - xH 0458 Euro 7.00

VRIESLAND, Victor E. van. Vooronderzoek. Amsterdam, Querido, 1946. Ingenaaid. 80 p. - xW 3265 Euro 8.00

[VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM]. Niet nog een boek. Gedichten over boek, bibliotheek en lezer. Amsterdam, De Buitenkant, 2001. Gebonden in velours 103 p. Oplage 1000 exx. xL 3912 Euro 8.00

VROMAN, Leo. Almanak. Amsterdam, Querido, 1965. 1e druk. Paperback. 132 p. Ills. Peter Vos. xH 2598 Euro 7.00

VROMAN, Leo. De cultuurgeschiedenis, door en voor televisie vereenvoudigd en van uitleg voorzien. Met tekeningen van de auteur. Amsterdam, Em. Querido, 1984. 1e druk. Ingenaaid. Ills. 27 p. - xH 8160 Euro 7.00

VROMAN, Leo. De ontvachting en andere gedichten. Amsterdam, Querido, 1960. 1e druk. Ingenaaid 64 p. - xB 9874 Euro 12.00

VROMAN, Leo. Gedichten. Em. Querido, Amsterdam, 1946. 1e druk Ingenaaid 44 p. [debuut] xA 0922 Euro 12.00

VROMAN, Leo. God en Godin. Amsterdam, Querido, 1968. 2e druk. Pocket. 64 p. De Boekvink. omslagillustratie: Peter Vos xH 4656 Euro 7.00

VROMAN, Leo. Het verdoemd carillon. Amsterdam, Em. Querido, 1981. Ingenaaid. 51 p. - xM 6230 Euro 6.00

VROMAN, Leo. Huis en Tuin. Fabels en Strips. Amsterdam, Em. Querido, 1979. 1e druk. Gebonden S.O. 64 p. Ills. - xB 0631 Euro 12.50

VROMAN, Leo. Inleiding tot een leegte. Amsterdam, Querido, 1955. Oorspr. omslag. 34 p. De illustraties naar knipsels van de dichter zijn in zeefdruk uitgevoerd. Genummerd 655/750 exx. xB 2679 Euro 25.00

VROMAN, Leo. Manke vliegen. Amsterdam, Em. Querido, 1963. 1e druk. Pocket. 28 p. Ills. Boekvink. - xM 4751 Euro 7.00

VROMAN, Leo. Nieuwsgierig. Amsterdam, Querido, 1980. 1e druk. Paperback. 64 p. - xM 0239 Euro 8.00

VROMAN, Leo. Psalmen en andere gedichten. Amsterdam, Querido, 1996. 2e druk Ingenaaid 160 p. - xH 8877 Euro 10.00

VROMAN, Leo. Uit slaapwandelen. Amsterdam, Em. Querido, 1957. Ingenaaid onafgesneden. 71 p. Naam op schutblad. xM 1440 Euro 9.00

WAALS, Jacqueline E. van der. Laatste verzen. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1934. 8e druk. Ingenaaid. 34 p. - xM 5128 Euro 7.00

WAALS, Jacqueline van der. Gebroken kleuren. Bloemlezing uit de gedichten van ... Nijkerk, G.F. Callenbach, z.j. 13e druk. Paperback. 101 p. - xM 5575 Euro 6.00

WAALS, Laurens van der. De Tuinspiegel, een bundel verzen. Blaricum, De Waelburgh, 1920. Ingenaaid. 74 p. Boekverluchting Jozef Cantre. xW 7462 Euro 18.00

WAARD, Elly de. Afstand. Amsterdam, De Harmonie, 1979. 2e druk. Paperback. 47 p. - xM 5564 Euro 8.00

WAARD, Elly de. Een wildernis van verbindingen. Amsterdam, De Harmonie, 1986. 1e druk. Paperback. 96 p. - xH 6012 Euro 7.00

WAARD, Elly de. Furie. Amsterdam, De Harmonie, 1981. 1e druk. Paperback. 76 p. - xL 0019 Euro 11.50

WAARSENBURG, Hans van. Waar het blauw eindigt. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1987. 1e druk. Ingenaaid. 80 p. - xM 3136 Euro 7.00

WAARSENBURG, Hans van de. Avondlandschappen. Gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1e druk. Oorspr. omslag. 46 p. - xB 0653 Euro 7.50

WAARSENBURG, Hans van de. Met innige deelneming. Gedichten. Leiden, A.W. Nijhoff, 1968. Oorspr. omslag. 47 p. Aurea. xR 0147 Euro 7.00

WADMAN, Anne. Fan Tsien Wallen. Assen, De Torenlaan, 1945. 1e druk. Gebonden. 34 p. - xL 4302 Euro 9.00

WAGENVOORDE, Hanno van. Karillon van november. Amsterdam, Querido, 1946. 1e druk. Ingenaaid. 22 p. - xH 4237 Euro 7.00

WALCH, Jan. Holland. Eerste gedichten. Kampen, Stads Boek- en Courantdrukkerij, z.j. Gebonden. 118 p. - xK 9532 Euro 11.50

WALRAVENS, Jan. Waar is de eerste morgen? De jonge experimentele poezie in Vlaanderen. Brussel, A. Manteau, 1955. Oorspr. omslag. 95 p. - xK 3495 Euro 9.00

WALSUM-QUISPEL, J.M. van. De Jabbok stroomde door de ziekenkamer. Wageningen, Zomer & Keuning, 1971. 5e druk. Paperback. 56 p. - xK 2417 Euro 7.00

WALVISCH, Mickey. Heksenrecht. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1985. 1e druk. Ingenaaid. 60 p. - xL 0022 Euro 7.00

WARREN, Hans. De Olympos. Amsterdam, Erven Thomas Rap, 1973. Ingenaaid. 36 p. - xM 1074 Euro 7.00

WARREN, Hans. Een liefdeslied. Zandvoort, Eliance Pers, 1974. Ingenaaid. onopengesneden 15 p. Oplage 42/100 exx. Gezet uit de Janson, terwijl voor de titelpagina mede gebruik werd gemaakt van de open Rosart. Het binnenwerk werd op Simili Japon en het omslag op Ingres papier gedrukt.
EP nr. 27 oplage 100 exx. xH 0579 Euro 75.00

WARREN, Hans. Een otter in Americain. Baarn, Erven Thomas Rap, 1978. 1e druk. Ingenaaid. 46 p. - xW 3340 Euro 7.00

WARREN, Hans. Een roos van Jericho. Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1966. 1e druk. 36 p. - xM 7594 Euro 9.00

WARREN, Hans. Leeuw lente. Amsterdam, U.M. Holland, 1954. 1e druk. Ingenaaid. 44 p. Omslag Lucebert. xM 7686 Euro 16.00

WARREN, Hans. Schetsen uit het Hongaarse volksleven. Amsterdam, Meulenhoff, 1971. Paperback. 32 p. - xL 7808 Euro 7.50

WARREN, Hans. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Bert Bakker, 2002. Gebonden. 884 p. - xH 8184 Euro 30.00

WARREN, Hans. Verzamelde gedichten 1941 - 1971. De Haag, Bert Bakker, 1972. Ingenaaid 367 p. - xB 0040 Euro 15.00

WARREN, Hans. Verzamelde gedichten 1941 - 1981. Amsterdam, Bert Bakker, 1981. Gebonden S.O. 739 p. - xL 0913 Euro 21.00

WARREN, Hans. Vijf in je oog. Amsterdam, U.M. Holland, 1953/1954. 1e druk. Ingenaaid. 40 p. De Windroos XXVIII. Mooi exemplaar. xK 6184 Euro 10.00

WARREN, Hans. Zeggen wat nooit iemand zei. Amsterdam, Bert Bakker, 1979. 3e druk. Gebonden S.O. 42 p. - xH 0480 Euro 8.00

WARREN, Hans & Mario MOLENGRAAF (ed.). Voor verwende smaken. Nederlandse en Vlaamse gedichten uit het fin de siecle Meulenhoff/Manteau Amsterdam Antwerpen 1996. Paperback 143 p. - xH 5485 Euro 10.00

WASCH, K. Uit naam van mijn naam. Gedichten. Amsterdam, De Beuk, 1986. Ingenaaid. 28 p. - xW 7130 Euro 6.00

WASCH, Karel. Gedichten. Santpoort, C.A. Mees. 1929. Or. omslag. 53 p. onafgesneden. - xK 6337 Euro 8.00

WASCH, Karel. Omdwalingen in het land der liefde. Uit de boeken der viereenheid. Het vierde: De openbaringen over den vrede door het kind, ontvangen van den vader en bijeengezameld door.... Amsterdam, W. Versluys, [ca. 1916]. Oorspr. omslag. 92 p. Ills. [Omslag gebruikssporen]. xB 3667 Euro 15.00

WEBER, Nico. Letzte Lieder. Utrecht, Innocenti, 1992. Cahiersteek. 44 p. Gesigneerd door auteur. xK 0370 Euro 10.00

WEELY, Hans van. De ideale lijn. Amsterdam, Loeb & Van der Velden, 1980. Gebonden S.O. 61 p. - xM 1178 Euro 8.00

WEEMOEDT, Levi. Geduldig lijden. Erven Thomas Rap Baarn 1979. 7e druk Oorspr. omslag 56 p. - xL 6899 Euro 7.00

WEEMOEDT, Levi. Geen bloemen. Erven Thomas Rap Baarn 1979. 3e druk Ingenaaid 48 p. - xH 2643 Euro 6.00

WEEMOEDT, Levi. Van Harte Beterschap. Kleine trilogie der treurigheid: Geduldig lijden, Geen bloemen, Zand erover. Amsterdam, Bert Bakker, 1983. 2e druk. Gebonden S.O. 154 p. - xK 1433 Euro 9.00

WEEMOEDT, Levi. Zand erover. Contact Amsterdam 1985. 2e druk Oorspr. omslag 56 p. - xL 6900 Euro 7.00

WEGHE, Jan Frans van den. Een keuze uit zijn gedichten. Verzameld en ingeleid door Dr Julius Pee. Henri Kamp, Mechelen, 1938. Oorspr. omslag Ills. 55 p. Met opdracht van Pee aan P.J. Meertens. xR 4007 Euro 20.00

WEGHE, Jan Frans van den. Levensavond. Een tuiltje Vlaamsche poezie. Wetteren, P. van Nieuwenhuyse, 1934. Ingenaaid. 95 p. Met portret. - xL 7676 Euro 10.00

WEIDE, W. van. Stille Geluiden. Gedichten. 's-Gravenhage, Van der Haar & Van Ketel, 1903. Oorspr. omslag. 169 + VI p. [W. van Weide = J.G. van der Haar]. xR 1479 Euro 12.50

WEINHOFEN, Fjodor. ...sluit toch eens een oog! Haiku & Senryu gedichten. I. Weihoven-Herfurt, Amsterdam, 1987. Oorspr. omslag 227 p. - xB 7807 Euro 7.00

WEMERMAN, Will. Twee kasteelen. Een bundel verzen. Santpoort, C.A. Mees, 1949. Ingenaaid. 47 p. Inleiding Victor E. van Vriesland. Ingeplakt portret met handtekening van de auteur. [kleine vlekjes op omslag]. xL 0033 Euro 7.00

WERKMAN, M.H. Museum van Plastische Verzen. H.N. Werkman, Groningen, 1910. Oorspr. omslag onopengesneden 93 p. Het eerste door Werkman gedrukte boek: de verzen van zijn broer. xB 9770 Euro 100.00

[WERUMEUS BUNING, J.W.F.]. Ballade van de dingen die niet overgaan. Rotterdam, Ad. Donker, 1946. Oorspr. omslag. 4 p. - xB 2732 Euro 7.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Dagelijksch brood. Amsterdam, Querido, 1940. 2e druk. Gebonden. 74 p. - xP 0422 Euro 9.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Dood en leven. Querido Amsterdam 1927. 2e druk Ingenaaid onafgesneden 42 p. Deze bundel is gezet uit de Tages Antiqua en gedrukt op de persen van G.J. van Amerongen & Co. te Amersfoort op antiek druk Ossekop in een genummerde oplaag van 500 ex.* Bandontwerp en titelvignet zijn ontworpen door J.B. Heukelom, het bindwerk is van Elias P. van Bommel te Amsterdam. Dit is No. 141. xK 7259 Euro 10.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Dood en leven. Querido Amsterdam 1927. 2e druk. Gebonden onafgesneden. 42 p. Deze bundel is gezet uit de Tages Antiqua en gedrukt op de persen van G.J. van Amerongen & Co. te Amersfoort op antiek druk Ossekop in een genummerde oplaag van 500 ex.* Bandontwerp en titelvignet zijn ontworpen door J.B. Heukelom, het bindwerk is van Elias P. van Bommel te Amsterdam. Dit is No. 12. xK 8838 Euro 11.50

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Dood en leven. Em. Querido, Amsterdam, 1926. 1e druk Gebonden Leer. 42 p. Deze bundel is gezet uit de Tages Antiqua en gedrukt op de persen van G.J. van Amerongen & Co. te Amersfoort op antiek druk Ossekop. Bandontwerp en titelvignet zijn ontworpen door J.B. Heukelom, het bindwerk is van Elias P. van Bommel te Amsterdam. [Gebonden bruin leer, fraai goudgestempeld. Kleine beschadiging bovenkant rug]. xL 0243 Euro 30.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Hemel en aarde. Amsterdam, Em. Querido, 1927. Vermeerderde druk. Ingenaaid. 36 p. Genummerd en gedrukt op Ossekop 402/500 exx. xK 8414 Euro 10.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. In memoriam. Amsterdam, Em. Querido, 1938. 5e druk. Gebonden. 30 p. - xH 7727 Euro 7.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Jacob en de engel, sonnetten, liederen balladen en andere verzen. Amsterdam, Em. Querido, 1951. 1e druk. Gebonden S.O. 98 p. Stofomslag verkleurd. Bandontwerp Susanne Heynemann. xW 2917 Euro 8.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Lof van Nederland zijnde een verzameling zoowel van ouds beproefde als kortelings geschreven gedichten, verzen en rijmen waarin de schoonheid des Vaderlands te water en te land wordt zichtbaar gemaakt. Amsterdam, Em. Querido, z.j. Gebonden. 160 p. - xR 2931 Euro 8.50

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Maria Lecina, een lied in honderd verzen met een zangwijs. Amsterdam, Querido, 1933. 4e druk. Gebonden. N.p. - xM 0101 Euro 8.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Maria Lecina, een lied in honderd verzen met een zangwijs. Amsterdam, Querido, 24e druk. Gebonden. 32 p. - xW 7982 Euro 5.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Maria Lecina. Een lied in honderd verzen met een zangwijs. Amsterdam, Em. Querido, 1964. 44e druk. Pocket. 32 p. Omslag Peter Vos. De Boekvink. - xM 6569 Euro 4.50

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Maria Lecina en een ontmoeting met vreemde gevolgen. Amsterdam, Querido, 1948. 40e druk. Gebonden. 76 p. Rug gerepareerd. xM 7251 Euro 8.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Negen balladen. Amsterdam, Em. Querido, 1935. 2e druk. Gebonden. 55 p. - xL 0574 Euro 8.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Stukgoed, een bundel gedichten verhalen, proeve van vertaling, reportage, etcaetera, uit het werk. Den Helder, C. de Boer, z.j. Gebonden. 80 p. Illustraties van J.B Lambert Simon. xW 4041 Euro 6.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Verboden verzen. Grafschrift voor M. van 't H. en andere gedichten. Amsterdam, Querido, 1947. 1e druk. Gebonden. 40 p. - xC 0506 Euro 9.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Verzamelde gedichten. Amsterdam, Querido, 1941. 1e druk. Gebonden. 338 p. - xW 2965 Euro 13.50

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Voor twee stuiver anjelieren. Nieuwe coplas. Amsterdam, Em. Querido, z.j. 3e druk. Gebonden. 30 p. - xH 1542 Euro 6.00

WERUMEUS BUNING, J.W.F. Winter-aconiet. Amsterdam, Em. Querido, 1961. [1e druk]. Ingenaaid. 44 p. - xW 7981 Euro 9.00

WESSUM (ed.). Vreugde met Venus. Een verzameling versjes, uitspraken, verhalen, gedichten, spreekwoorden en dergelijke. Laren, Andries Blitz, z.j. Gebonden. 66 p. Ills. - xL 2116 Euro 8.50

WEST, Alexander. Geen andere wereld. Haarlem, U.M. Holland, 1965. Ingenaaid. 48 p. De Windroos 70. xM 7641 Euro 7.00

WESTERBAEN, Jacob. Minneliederen. Amsterdam, De Beuk, 1956. Oorspr. omslag. 37 p. Verzorging en inleiding S.F. Witstein. xW 4042 Euro 6.00

WESTERLINCK, A. Poetisch Panorama. Bloemlezing uit de dichtkunst van de Zuidelijke Nederlanden (1830-1890). Samengesteld en ingeleid... Leuven, Davidsfonds, z.j. Ingenaaid. 245 p. Keurreeks van het Davidsfonds nr. 86 - 1962-2. xK 2718 Euro 8.00

WETERING, Rein van de. Achter de hand. Gedichten. Corrie Zelen, 1978. Paperback. 32 p. - xK 9459 Euro 8.00

WETERING, Rein van de. Achter de hand. Gedichten. Corrie Zelen, 1978. Paperback. 32 p. Gesigneerd door de auteur. xL 5483 Euro 8.00

WEYAND, Vincent. Najeugd en andere verzen. Castrum Perigrini Pers, Amsterdam, 1991. Oorspr. omslag 59 p. oplaag 400 exx. xB 7711 Euro 20.00

WIEG, Rogi. Roze brieven. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1989. 1e druk Ingenaaid 48 p. - xL 7719 Euro 8.00

WIEG, Rogi. Sneeuwvlok. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1992. 1e druk. Ingenaaid. 35 p. - xK 1268 Euro 7.00

WIELEK, H. (red.). De stem van Europa. Inleiding Anton van Duinkerken. Amsterdam, Van Ditmar, 1947. Gebonden. 210 p. Typografische verzorging Albert Hahn Jr. xB 0885 Euro 9.00

WIJDEVELD, Gerard. Het vaderland. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. 1e druk. Gebonden. 40 p. Oplage 500 exx. xK 8405 Euro 15.00

WIJDEVELD, Gerard. Het vaderland. Utrecht, De Gemeenschap, 1930. 1e druk. Gebonden S.O. 40 p. Oplage 500 exx. xB 1710 Euro 18.00

WIJDEVELD, Gerard. Het voorschot. Bilthoven, De Gemeenschap, 1937. 2e druk. Ingenaaid. 94 p. - xK 8822 Euro 8.50

WIJDEVELD, Gerard. Het voorschot. Bilthoven, De Gemeenschap, 1935. 1e druk. Gebonden. 94 p. Band smoezelig. xW 2960 Euro 9.00

WIJDEVELD, Gerard. Zomerwolk. Het Spectrum Utrecht z.j. onopengesneden 36 p. K 1780 xK 4912 Euro 9.00

WIJNEN, Nico. Tegenzin. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1951. Ingenaaid. 40 p. Van Dijk 905. Vlekje op omslag. xM 7249 Euro 7.00

WIJNSTROOM, J.J. Dietsch verleden. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1939. Gebonden. 128 p. - xL 1193 Euro 10.00

WILDE, Oscar. De Bajesballade. Opnieuw gezongen door een nauwelijks aan de bajes ontsnapten en van huis en haard verdreven onderduiker. [Marja, A. (=A.TH. Mooij)]. F.G. Kroonder Bussum 1945. Oorspr. omslag 47 p. gedrukt op pakpapier xB 1037 Euro 15.00

WILLINCK, Marian. Kleine zaken. Linopers Amsterdam 2004. Cahiersteek 31 p. oplage 300 exx. onopengesneden. xK 8644 Euro 7.50

WILMINK, Willem. De liedjes voor kinderen. Liedjes uit De Stratenmakeropzeeshow. Amsterdam, C.J. Aarts, 1990. Oorspr. omslag 56 p. - xB 3525 Euro 8.00

WILMINK, Willem. Het kind is vader van de man. Een bloemlezing uit eigen werk met een inleiding van Fetze Pijlman. Bert Bakker Amsterdam 1989. Oorspr. omslag 196 p. Bert Bakker Bloemlezing xL 6470 Euro 9.00

WILMINK, Willem. Waar komt dat kind vandaan? Bert Bakker, Amsterdam, 2001. Oorspr. omslag Ills. 40 p. - xR 1904 Euro 7.00

WILMINK, Willem. Zeven liedjes voor een piek. Amsterdam, C.J. Aarts, 1972. 2e druk. Geniet. 12 p. Genummerd 313/200 exx. [genummerd van 301 t/m 500]. xB 3977 Euro 10.00

WILMINK, Willem [ed.]. Ik heb de liefde lief. De mooiste liefdesgedichten uit de Nederlandse en Vlaamse poezie. Amsterdam, Bert Bakker, 2002. 11e druk. Gebonden 302 p. - xH 7791 Euro 9.00

WILMINK, Willem (ed.). Kinderen. Meer dan honderd gedichten over hun wondere wereld. Ooievaar, Amsterdam, 1996. 4e druk Pocket 232 p. - xB 8251 Euro 5.00

WILMINK, Willem en Fetze Pijlman (eds.). Het kind. Een bloemlezing. Erven Thomas Rap, Baarn, 1979. Oorspr. omslag 64 p. Thema-poezie deel 2 xB 6434 Euro 8.00

WINDROOS. Windrozen per bos. Een bloemlezing uit de Windroos 1950-1955. Amsterdam, U.M. Holland, 1955. Ingenaaid. 56 p. Omslag verkleurd. xM 7763 Euro 7.00

WINGERDE, Gerard van. De Hondsdagen. Beeld & dichtbundel. Gerard van Wingerde, Utrecht, 1994. [2e druk] Oorspr. omslag Ills. - xR 2894 Euro 12.00

WINKLER, C. Verspreide momenten. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979. Ingenaaid. 40 p. - xW 3308 Euro 6.00

WINKLER, Kees. De maanden. Baarn, Erven Thomas Rap, 1977. Or. omslag. 24 p. T.g.v. de jaarwisseling 1977-1978. xL 3603 Euro 6.50

WINKLER, Kees. Oude en nieuwe gedichten. Amersfoort, Novella, 1986. Or. omslag. 46 p. Met opdracht van de auteur. xA 0234 Euro 7.00

WINKLER, Kees. Vers uit de veren. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1982. 1e druk. Ingenaaid. 41 p. - xH 6318 Euro 7.00

WINTER, Theun de. De gedichten. Amsterdam, Thomas Rap, 1972. Geniet. 33 p. - xM 7248 Euro 6.00

WINTERBOEK. Achtste Winterboek van de Wereldbibliotheek 1929 -1930. Bijdragen van Frans Mijnssen, Diet Kramer, Nine van der Schaaf, Helene Swarth, Kees van Brugggen e.v.a. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 127 p. Ills. Rose band. Met acht autotypieen in acht kleuren. Bandteekening van Herman Hana. Kneep zwak. xK 9821 Euro 13.50

WINTERBOEK. Negende Winterboek van de Wereldbibliotheek 1930 -1931. Bijdragen van Else Bukowska, Ernest Claes, Anton van Duinkerken, J. Slauerhoff, Jo de Wit. e.v.a. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 118 p. Ills. Met acht autotypieen in vier kleuren. Bandteekening van Agnes Pareira. xL 1398 Euro 13.50

WINTERBOEK. Zevende Winterboek van de Wereldbibliotheek 1928 -1929. Bijdragen van Takema Izumo, Lode Baekelmans, Jan Feith, Aino Kallas, G. Knuttel, L. Simons, Augusta de Wit. e.a. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. Gebonden. 134 p. Ills. Met acht autotypieen in vier kleuren. Bandteekening van Georg Rueter. xL 1396 Euro 13.50

WIT, Jan. Nederlandse gedachten en andere gedichten. Haarlem, U.M. Holland, 1965. 1e druk. Gebonden. 64 p. - xM 7247 Euro 9.00

WIT, P.W.A. de. Paschen. Gedicht. Met een origineele houtsnede van H.M. Hopma. Bilthoven, 1946. Or. omslag. 12 p. - xK 9581 Euro 7.00

WOENSEL, Lodewijk van. Meziek uit eige land. Eindhoven, De Pelgrim, 1944. 2e herziene druk. Ingenaaid. 39 p. Met portret. - xK 8087 Euro 14.00

WOESTIJNE, Karel van de. De nieuwe Esopet. Met zestien teekeningen van Jozef Cantre. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1933. Ingenaaid Ills. 46 p. - xR 2194 Euro 12.00

WOESTIJNE, Karel van de. De tweede bundel der Interludien. C.A.J. van Dishoeck Bussum 1914. Gebonden 199 p. - xK 1665 Euro 15.00

WOESTIJNE, Karel van de. Een karakteristiek en een keur uit zijn gedichten. Verzameld en ingeleid door Bernard Verhoeven. Utrecht, Het Spectrum, [1942]. Gebonden. 126 p. Op Hollandsch, geschept papier van Pannekoek, met de hand gezet uit de Meidoornletter van S.H. de Roos. Het vignet is naar een teekening van Cuno van den Steene. Genummerd 665/750 exx. xH 3731 Euro 45.00

WOESTIJNE, Karel van de. Het zatte hart. Amsterdam, W.L. Salm, z.j. 4e druk. Gebonden. 40 p. Kaleidoscoop 12. xL 1182 Euro 6.00

WOESTIJNE, Karel van de. Keur uit het werk. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1953. Ingenaaid. 192 p. Ills. Uitgave van het Willems-Fonds nr. 189. xL 0206 Euro 11.50

WOESTIJNE, Karel van de. Nagelaten gedichten 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1943. Gebonden. 78 p. [Van Dijk 621] [de Jong 953]. xW 7515 Euro 11.50

WOESTIJNE, Karel van de. Substrata. Geschreven en verlucht door Leo Marfurt. De Sikkel/C.A. Mees Antwerpen/Santpoort, z.j. Oorspr. omslag. [96 p.]. [Rug met zwart linnen omgeplakt, bibliotheekstempeltje]. xL 6127 Euro 50.00

WOESTIJNE, Karel van de. Werken. Tweede deel - Lyriek II, Het gedicht, De gulden schaduw, De rei der maanden, Het huis van den dichter. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1928. 2e druk. Ingenaaid. 185 p. - xL 1176 Euro 11.50

WOESTIJNE, Karel van de. Wiekslag om de kim: Het menschelijk brood, De modderen man, God aan zee, Het bergmeer. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1943. 1e druk. Gebonden. 156 p. Van Dijk 622. Gedrukt in twee kleuren. xM 9313 Euro 12.00

WOESTIJNE, Karel van de. Wiekslag om de kim. Historisch-kritische uitgave, verzorgd door Leo Jansen. Twee delen. Van Gorcum, Assen, 1996. Gebonden S.O. 228 + 737 p. Monumenta Literaria Neerlandica VIII, I + 2. Deel 1: Teksten, Deel 2: Commentaar en apparaat. xB 8735 Euro 35.00

WOESTIJNE, Karel van de. Zon in den rug. Maastricht, Boosten & Stols, 1924. Gebonden. 148 p. Genummerd 94. De Schatkamer no 4. Bibliotheekstempeltje. xL 6054 Euro 9.00

WOESTIJNE, Lily van de. L'Herbe sous l'Averse. Bruxelles, A. Manteau, z.j. Ingenaaid. 60 p. De cette premiere edition de L'Herbe sous l'Averse, de Lily van de Woestijne, il a ete tire, sur les presse de l'Imprimerie De Ysel, a Deventer, pour le compte des Editions Lumiere, 250 exemplaires numerotes. exemplaire no. 119. [Roest vlekjes en onopengesneden]. xL 0610 Euro 15.00

WOLFF-BEKKER, Elisabeth. De menuet en de dominees pruik. Inleiding en aantekeningen P. Minderaa. Amsterdam, Wereldbibliotheek-Vereniging, 1954. Oorspr. omslag. X + 20 p. Een van de 150 genummerde exx. gedrukt op Boston Verge Tekst. Genummerd 79. xR 1818 Euro 10.00

WOUD, Elisabeth. [=Yda E. Andrea]. Levensbegin. Handelsdrukkerij te Wormerveer], De Poolpers Gouda [Meijer's Boek- en 1944. Ingenaaid. 14 p. [De Jong 958]. xW 0811 Euro 10.00

WOUTERS, D. Het blakend minnevier. Utrecht, Het Spectrum, z.j. Gebonden S.O. 157 p. Ills. Liederen uit de oude doos. xB 0024 Euro 10.00

WRINGER, H.P.G. de. Verstoorde feesten. Gedichten. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1946. Gebonden. 32 p. Helikon no. 31, 1946. xB 2989 Euro 10.00

WYK LOUW, N.P. van. 'N keur uit sy gedigte. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1960. Gebonden S.O. 173 p. - xW 0312 Euro 7.00

ZAAL, Wim. Geheime gedichten die niemand kent maar die toch gezien mogen worden. Gekozen door.... Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974. Paperback. 217 p. - xK 2890 Euro 8.50

ZALM, Leo. Het beestenspul van A'dams Blijdorp. een versgewijze verkenning met veel woorden. Amsterdam, De Moor, z.j. Oorspr. omslag. N.p. Ills. - xH 7831 Euro 6.50

ZANGER, Jan F. de. Een gat in mijn plusfour. Den Haag, H.P. Leopold, 1968. Geniet. 16 p. - xM 0245 Euro 6.00

ZEIJST, Ruger van. Varianten. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1959. 1e druk. Oorspr. omslag. 40 p. De Boekvink. - xB 6969 Euro 10.00

ZELDENTHUIS, Jan J. Het zingende lied. Verzen. Amsterdam, J. Emmering, 1922. Gebonden. 108 p. - xB 3295 Euro 8.00

ZERNIKE, Elisabeth. Dralend afscheid. Amsterdam, Querido, 1950. Ingenaaid. 36 p. Genummerd 265/500. xW 6187 Euro 13.50

ZIJL, Hans van. Zintuigelijk. Eindhoven, De Pelgrim, 1962. 1e druk. Gebonden. 30 p. Alle exx. genum. en gesign. door dichteres. 105/.... xW 7979 Euro 9.00

ZINDEREN BAKKER, R. van. Een tuiltje verzen. Oud en Nieuw. Naarden, Gooische Drukkerij, z.j. [1914]. Gebonden. 75 p. - xK 8161 Euro 10.00

ZITMAN, Jan. De geheimen komen vanzelf. Amsterdam, G.A. van Oorschot, 1984. 1e druk. Ingenaaid. 42 p. - xW 0282 Euro 6.00

ZONDERLAND, Daan. De kok van Marienbad. Utrecht, Het Spectrum, 1953. Ingenaaid. 85 p. Illustraties. - xK 8295 Euro 13.50

ZONDERLAND, Daan. Redeloze rijmen. Utrecht, Het Spectrum, z.j. [1952]. 3e druk. Ingenaaid. 32 p. Wenst al haar vrienden en bekenden een gelukkig Kerstfeest en een voorspoedig Nieuwjaar. xK 8940 Euro 8.00

ZONDERLAND, Peter. Belichtingstijd. Gedichten. Amsterdam, Em. Querido, 1978. 1e druk. Paperback. 48 p. - xL 7728 Euro 8.00

ZONDERLAND, Peter. Schaduwen. Gedichten. Amsterdam. Em. Querido, 1984. 1e druk. Paperback. 47 p. - xL 7792 Euro 7.00

ZUIDERENT, Ad. De afstand tot de aarde. Gedichten. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1974. 1e druk. Ingenaaid. 56 p. - xA 0728 Euro 7.00

ZUIDERENT, Ad. Geheugen voor landschap. Gedichten. De Arbeiderspers Amsterdam 1979. Oorspr. omslag 47 p. - xL 5462 Euro 8.00

ZUIDERENT, Ad. Natuurlijk evenwicht. Gedichten. De Arbeiderspers Amsterdam 1984. Oorspr. omslag 54 p. - xL 3976 Euro 9.00

ZUIDERENT, Ad. Waar geen haven is. Middelburg, Zeeuws Kunstenaarscentrum, 1987. Cahiersteek. 36 p. Slibreeks 39. Illustraties van de auteur. xL 3996 Euro 7.50

ZUYDEWIJN, H.J. de Roy van. Wat de zee verzwijgt. Amsterdam, De Arbeiderspers, 1988. Ingenaaid. 56 p. Oplage 800 exx. xW 3306 Euro 7.00



Tachtigers; Van Eeden, Verwey, Gorter, Van Deyssel.

Nederlandse literatuur
Poezie en over poezie
Verzamelde Werken
Proost Prikkels
Studies Letterkunde
Vertaalde Poezie
Middeleeuwen
Geschiedenis
Erasmus
19e eeuw
Katten
Toneel
Kunst
Biografie
Typografie
Klassieken
Proefschriften
Renaissance
Boeken over Glas
Sexualiteit/Erotica
Vertaalde literatuur
Prive-Domein/Open-Domein
Paradiso Posters
Order by email, phone or mail. All books offered subject to prior sale. Cash with order. Postage at cost and banking costs are extra.
Boekglas Home Page